Ставьте like и читайте!

Shiseido Rudens/Ziema 2018—2019: 18 līdzekļi un 118 toņi

05.11.2018, Almaza Pirha

Shiseido Rudens/Ziema 2018—2019: 18 līdzekļi un 118 toņi

Īstais laiks pāršķirt jaunu lapu – zīmols Shiseido palaidis uzlabotu jau esošās  dekoratīvās kosmētikas versiju. Metamorfozēm tika pakļauti gan paši produkti, gan iepakojums. Neraugoties uz to, ka zīmola produkti iemantoja vispasaules atzinību, dažu kolekciju pārlieku klasiskie iepakojumi nespēja konkurēt ar vizuāli kārdinošajiem jaunpienācējiem tirgū. Vai arī pilnībā atšķīrās viens no otra, kas ir tik rasturīgi japāņu kosmētikai ar tās daudzkrāsainajiem mozaīkas iepakojumiem, tomēr neatspoguļo japāņu askētismu, kas mūs, eiropiešus, kā reiz pievelk.

Kļūdu labojums.

Tagad līnija ietver četras produktu kategorijas - šimmeri, gēli, pūderi un produkti ar tinti pamatā, jeb 18 produkti 118 toņos. Līnija iepakota melnā matētā iepakojumā.

 

 

Jāatzīmē, ka daudzi no tiem pilda funkciju “divi vienā”. Vēl nesen Shiseido dekoratīvā kosmētika tika pārdota atbilstoši kategorijām "acis", "lūpas", "vaigi". Tagad produkti ir sadalīti pēc taktīlajām sajūtām, kad matētā lūpu krāsa var tikt izmantota kā sārtums vaigiem, ar mirgojošo hailaiteri var krāsot plakstiņus, savukārt zīmuli bez pamatfunkcijas varēs pielietot arī kā uzacu ēnas ...

Visiem jaunajiem produktiem Shiseido komanda ir izstrādājusi pilnībā jaunas formulas. Līdzekļu sastāvs ir detalizēti aprakstīts zīmola mājaslapā un uz paša iepakojuma.

Krāsu gamma iedvesmota no Tokijas ielām un Japānas metropoles naktsdzīves. Tomēr tas nenozīmē mirgojošās faktūras un krāsas. Manu uzmanību piesaistīja tieši cēlā gamma, kas ļauj sajusties dārgi.

Šī ir viena no tām kolekcijām, ko gaidu ar nepacietību.

4-in-1 acu zīmulis ir multifunkcionāls: var lietot kā laineri, acu zīmuli, acu un uzacu ēnas. Košs pigments, plaša toņu palete. Ar to ir vienlīdz viegli iezīmēt smalku līniju gar iekšējā plakstiņa, gan radīt dūmakas efektu, pateicoties sūklim zīmuļa otrā galā. Uzasināt zīmuli iespējams ar... iebūvēta asināmā palīdzību.

 

Vēl viens fetišs ir ota. Ultra sarkana dimantveida sintētiska ota izskatās mīļa un pūkaina, taču tai pat laikā satur lielu daudzumu cietu šķiedru, kas saglabā instrumenta formu un nodrošina perfektu blīvuma un elastības līdzsvaru. Ergonomiskā ota ir draudzīga krēmiem, pūderiem, šķidrumiem un gēliem.

 

Katra ota ir roku darbs no Japānas.


 

 

Neatstās vienaldzīgu arī putveidīgā vaigu sārtuma tekstūra! Ultra-plāna, matēta, noturīga ... Sārtums pieejams astoņos košos toņos. Ja vēlies, ar to vari uzkrāsot pat lūpas...

 

komentāri

  • Reklāmkarogs
  • Reklāmkarogs