Ставьте like и читайте!

Skaistuma Paka ar vietējās kosmētikas ražojumiem

30.01.2017, Almaza Pirha

Skaistuma Paka ar vietējās kosmētikas ražojumiem

Skaistuma kastītes mēdz būt dažādas. Latvijas patērētājam šī tēma pagaidām vēl ir jauna, neizzināta un īpaši lielas perspektīvas tās radītājiem nesološa. Tas pēc manām domām. Iemesli tam ir vairāki. Taču noteicošais – zīmolu pārstāvju nevēlēšanās (varbūt arī resursu nepietiekamības dēļ) ar šāda veida servisiem sadarboties. Tai pat laikā «Skaistuma kastītes» triumfāli iekaro daudzu sieviešu sirdis visā pasaulē. To veiksmes stāsts skaidrojams ar šo: kastītē nokļūst gan produktu miniatūras (piemēram, krēms vai maska), tā arī pilnizmēra paraugi. Dažkārt pat viena šāda produkta cena pārsniedz visa kompleksa izmaksas - ja pieņem, ka katrs produkts tika pirkts atsevišķi. Finansiālais labums ir acīmredzams.

Šoreiz tiku iepazīstināta ar Skaistuma Paku – ar atbilstošo nosaukumu īpaši gudrots netika, un nosaukts tā, lai ir saprotami visiem. Kastītē atrodama kosmētika no pašmāju ražotājiem. Pagaidām serviss sadarbojas ar tādiem zīmoliem, kā Afrodīte cosmetics, Ekoell, Gusto, Bio2You, Afrodīte cosmetics, Ekohouse, Helen Herber, Peloid Spa, Laco, Kazas laukos, JoliMe un Beauty Shop. Taču pārstāvji sola, ka tas ir tikai sākums.

Skaistuma Paka – jaunums Latvijas tirgū, kas dāvā sievietēm iespēju izbaudīt vietējā ražojuma kosmētiku, uzzināt par milzīgo ražotās produkcijas klāstu, salīdzināt to ar sev ierasto kosmētiku, un, galu galā, pasniegt unikālu dāvanu sev vai sev mīļajiem.

Pieejami divi Skaistuma Paka’s izmēri: Paka classic ar 3 produktiem (17 Eiro)  un Skaistuma Paka (27 Eiro) large ar 5 produktiem.

Šīs Skaistuma kastītes atšķirības zīme ir personalizācija. Katra kastīte tiek sastādīta individuāli, izrietot no klienta vajadzībām. Pasūtot Skaistuma Paku, klients norāda produkta tipu, ko vēlētos saņemt. Piegādes serviss, ņemot vērā vēlmes, kastīti sakomplektē un pēc tās apstiprināšanas klientam nosūta.

Iekļaujamie produkti var būt visdažādākie: krēmi, balzāmi, skrubji, toniki, matu šampūni un kondicionieri, ziepes, suflē ziepes, dušas želejas un pat dekoratīvā kosmētika. Kas ir būtiski – pilnizmēra iepakojumi.

Tika nolemts īpaši neriskēt, tāpēc palūdzu produktus ķermeņa kopšanai un kaut ko no dekoratīvās kosmētikas.

Rezultātā saņēmu kastīti ar 5 patīkamiem produktiem.

Krēms kāju kopšanai tējas koks GUSTO. Mīkstinošs, antibakteriāls kāju krēms. Satur šī, kakao, vīnogu kauliņu sviestu, vakara primulas eļļu, lavandas un tējas koka ēteriskās eļļas.

Lieliski mitrina, ātri iesūcas, satur E, C un D vitamīnus, taukskābes. Impozanta alumīnija burka, kas kāju krēmam diezin vai ir piemērota, par cik dēļ lāpstiņas neesamības nākas ņemt to ar pirkstiem.

Sviests "Rīdziniece" ar dzērvenēm un kazas pienu. Sviesta sastāvā iekļautas dzērvenes – vitamīnu un antioksidantu avots. Piesātinātas ar augsti kvalitatīvu olīveļļu, kas ādu lieliski aizsargā. Kazas piena ārstnieciskie komponenti  padara to par kefalīna, koenzīma, aminoskābju un vitamīnu avotu – rezultātā āda ir maiga un samtaina.

100% ekoloģisks produkts, roku darbs. Tiesa gan, iepakojums nevieš uzticību it nemaz – prasta vienreizējā plastikāta burciņa. Turklāt, šis produkts ir tik ciets, ka nākas likt lietā metālisku karoti. Kamēr tas izšķīst rokās – pacietības limits tiek izsmelts pilnībā.

EKOhouse sāls skrubis no sarkanajām vīnogām. Produkts, kas man imponē visvairāk. Lieliskās skrubja konsistences un aromāta apvienojums padarījis šo produktu par manu favorītu.

Baltic Peloid profesionāls barojošs roku krēms ar sapropeļa ekstraktu. Piemērots visiem ādas tipiem. Aprīkots ar dozatoru, bagātināts ar eļļām un kakao, smiltsērkšķu ekstraktu, kviešu un upeņu dīgstiem. Krēms mirklī iesūcas ādā, apveltīts ar tīkamu aromātu, kas, par nožēlu, ātri vien izgaist.

Be2 YOU skropstu tuša ar pagarinošu efektu bez parabēniem. Man personīgi šis produkts nav izprotams. Derēs ja nu vienīgi maksimālu dabisku skropstu piekritējām bez uzklātās tušas efekta, jo pagarināšana ievērota netika. Turklāt noņemt tušu no skropstām nav vis tik vienkārši. Sejas mazgāšanas līdzekļa šoreiz bijis par maz.

Mulsinošais. Par brīnumainajām komponentu īpašībām var stāstīt daudz un plaši. Sapropelim alternatīvu nepastāv, līdzīgi kā tējas kokam, kas ir panaceja teju no visām ar ādu saistītām problēmām. Taču neviens ražotājs nav pacenties izklāstīt informāciju tieši par konkrēto produktu, un nevis par atsevišķiem tā komponentiem.

Visādi citādi tas ir izmēģināšanas vērts serviss īstiem patriotiem.

Vairāk informācijas:

https://www.facebook.com/SkaistumaPaka

https://www.instagram.com/skaistumapaka/

komentāri