Ставьте like и читайте!

SNOW FOX Arctic breeze detox cooling mask. Neatkarīgā testēšana.

09.08.2018, Almaza Pirha

SNOW FOX Arctic breeze detox cooling mask. Neatkarīgā testēšana.

Labi, ka neesmu vegāne un ekogoliķe... Atklāti sakot, kopš esmu apņēmusies pārbaudīt kosmētikas sastāvu, kas sevi pati dēvē par eko- un bio-, mana dzīve ir krasi sarežģījusies ... Galu galā man nav speciālas izglītības, bet tikai plika gribēšana izprast - vai konkrētā kosmētika ir nekaitīga. Un ja nekaitīga, tad cik efektīva tā ir.

Pirms laika dāvanā saņēmu SNOW FOX arctic breeze detox cooling mask, kas tika nopirkta gandrīz pagrīdē.

Šī ādas kopšanas līnija ir pilnīgi vegāniska un tā netiek izmēģināta uz dzīvniekiem. Pamatsastāvdaļas tiek piegādātas tieši no Austrālijas, lai gan pati ražošana izvietota Taivānā, kur tā netiek pārdota, jo šīs valsts tiesību akti ir pretrunā ar ražotāja nostādnēm ... Lūk tāda tā ģeogrāfija ir.

Līnijā iekļauti 3 produkti;

* Nomierinošas sejas putas;

* Detox maska Arctic Breeze;

* Multi-krēms (daudzfunkcionāls līdzeklis, ko var izmantot kā kosmētikas bāzi, dienas / nakts krēms un pat blenderi).  

Maska ir izgatavota no 100% organiskās kokvilnas.Tā nodrošina mitrināšanu un ir ideāla maska sejas attīrīšanas rituāla noslēgumam.


Masku ir viegli lietot à Uzklājiet masku uz attīrītas sejas ādas, paciešam nelielu tirpšanas sajūtu vai vēsumu, apmēram pēc 20 minūtēm ņemam nost un noskalojam seju. Lai gan, kā man šķiet, paliekas tīrīt nost nav obligāti. Izlasot visu publicēto sastāvdaļu sarakstu, nav nekas, kas varētu mulsināt. Ūdens, ziedu ūdens, glicerīns, alveja un nātrija hialuronāts, kas mitrina, konservanta lomā - baktērijas no redīsu saknes ... Visas ražošanā izmantotās organiskās vielas ir sertificētas. 

Viss vienā detoksikācijas maskā: mitrināšana, ādas izgaismošana un izlīdzināts ādas tonis un samazinātas poras. Piemērots jebkura tipa... ādai, cilvēkam, vecumam ...

Pamatsastāvdaļas: piparmētru eļļas ekstrakts un Aloe Vera lapas. Katra maska paredzēta vienreizējai lietošanai – ņemiet no iepakojuma ārā un lieciet sejai klāt. Tai ir ērti izgriezumi acīm un mutei. Maska ir auksta, tāpēc to ir īpaši patīkami lietot karstajās dienās.

Par cenu nemācēšu teikt, bet google jau vienmēr ir klikšķa attālumā!

komentāri