Ставьте like и читайте!

Sprogas ghd stilā 10 minūtēs! Jeb kāpēc somā vienmēr nēsāju līdzi matu pannu…

29.12.2017, Almaza Pirha

Sprogas ghd stilā 10 minūtēs! Jeb kāpēc somā vienmēr nēsāju līdzi matu pannu…

Mēdz teikt, ka par sievieti daiļrunīgāk var pastāstīt viņas soma. Interesanti, ko nodomājusi kāda mana paziņa, pamanot manā somā matu pannu.

Jā, tāda esmu: nēsāju līdzi matu pannu, pierakstu kladi, maku un portatīvo datoru, lai gan to vietā varētu būt parfīms, trīs lūpu krāsas, tuša un prezervatīvi.

Visdrīzāk nodomāsiet, ka esmu dīvaine. Nebūt ne. Esmu pārliecināta, ka matiem jābūt kārtībā- tā ir dogma. Savukārt matu panna, kas uzkarst nieka 30 sekundēs - labāka par jebkuru matu laku, ķemmi un glābējgumiju.

Nolēmu parādīt, ko šī brīnumierīce 10-15 minūšu laikā spēj paveikt un paaicināju uz Wella International Studio divas meitenes, kuras līdz šim matu pannu sprogu veidošanai nebija lietojušas.

Pārsvarā ghd styler īpašnieces izmanto to matu taisnošanas nolūkos. Kad sakārojas kādu loku vai atraktīvāku sprogu, roka pieķeras klāt lokšķērēm. Tas nu gan ir lieki, jo uzburt vakara frizūru ar ghd matu pannu – nav fantastika, bet gan tīrākā realitāte.

 

Zināšanai: ghd ir viena no vispieprasītākajām dāvanām Ziemassvētkos un Jaunajā gadā! Jums tādai ir jābūt!

Skopais maksā divreiz, bet tie, kas izvēlas ghd – tikai vienu!

  • Jaunā tri-zone tehnoloģija – tie ir 6 quick-think sensori, kas saglabā ikvienam matu tipam optimālo 185 grādu temperatūru uz visas plātņu virsmas. Citas matu pannas uzkarst līdz 230 grādiem, kas matiem ir par karstu. Savukārt tie, kas regulējami līdz 200-180, ghd cienīgu rezultātu nesniedz.

  • Pateicoties ieapaļas formas plātnēm mati viegli izslīd cauri tām, mati netiek rauti ārā, iegūst spoguļa mirdzumu un fantastisku spīdumu.

  • Ar to nav iespējams apdedzināties: izolācija no aerogēla neļauj matu pannas ārējai virsmai uzkarst.

  • Plātnes uzkarst 20 sekundēs. Man šķiet, ka pat ātrāk. Pa šo laiku pat nepagūstu matus izķemmēt.

  • Vads griežas uz 360 grādiem, un tā ir visu ghd matu pannu īpašība – vads nerullējas uz rokas.

  • Protams, ierīce aprīkota arī ar miega režīmu, kas izslēdz ierīci 30 minūtes pēc tās lietošanas – tāda vārna kā es, kas mūždien aizmirst to izslēgt, var iztikt bez panikas.

 

Šī zīmola matu pannu lietoju nu jau 6 mēnešu garumā. Mati joprojām ir mirdzoši. Un pa šo laiku tie ne reizi nav sabojāti. Taisnu matu efekts saglabājas 3-4 dienu garumā. Sprogas – divas dienas.

Varbūt jūs jautāsiet: «Ja jau tas ir tik labs, kālab nēsāt to līdzi somā?» Par frizūras noturību varu galvot, par laikapstākļiem – gan nē!

Mūsu pastāvīgā matu meistare Alla Šatilova-Špaka nodemonstrēja, kā 10-15 minūšu laikā iespējams radīt glītas frizūras pašu spēkiem mājās ar vienas vienīgas matu pannas palīdzību. Roķīgas sprogas tika savaldītas, saņemot matus copē.

 

Savukārt Darjas lakoniskās sprogas tika uzkasītas pie saknēm, iegūstot nepārspējamu apjomu, kas nākamajā dienā saņemams efektīgā astē, sprogas sasukājot.

 

 

 

komentāri

  • Reklāmkarogs