Ставьте like и читайте!

System Professional prezentē jauno matu un bārdas kopšanas produktu sēriju vīriešiem

16.11.2018, Almaza Pirha

System Professional prezentē jauno matu un bārdas kopšanas produktu sēriju vīriešiem

Kādu šampūnu lieto tavs vīrietis? Individualizētu vai to, kas pagadīsies pa rokai?

Saprotams, ka tavējais maigām cirtām domātais šampūns par skādi nenāks... Bet kas notiks, ja nejaušības pēc pa rokai pagadīsies šampūns krāsas intensitātei… un ja vēl  "sarkanai" ...?

Rudens nāk ar aukstiem vējiem, lietusgāzēm, un ir īstais laiks parūpēties par matiem ne jau tikai ar cepuri vienu. Personīgi es nepazīstu nevienu vīrieti, kas smērētu matos rīcineļļu, tomēr pavisam noteikti zinu, ka no kvalitatīvas matu kopšanas viņš neatteiksies nekad. 

System Professional, profesionālas matu kopšanas zīmols, kas orientēts uz ultra personalizāciju, ieviesis jauno matu kopšanas un stailinga sēriju vīriešiem. 

Personalizētas matu kopšanas koncepcija balstīta uz to, ka mati sastāv ne tikai no keratīna un proteīniem, bet arī lipīdiem. Lipīdi darbojas kā līme keratīna matu šķiedrām un gādā par matu paklausību un elastību.

Līdzīgi kā pirkstu nospiedumi, katram cilvēkam ir savs unikāls enerģijas kods. EnergyCode™ SYSTEM Man ir patentēts diagnostikas rīks, kas izstrādāts, lai noteiktu personalizētu matu un galvas ādas kopšanu. Šī diagnostika ļauj nekļūdīgi izvēlēties unikālu produktu kombināciju no visas System Professional sērijas.

 

Kombinējot deviņus jaunus System MAN kolekcijas produktus ar visiem System Professional matu kopšanas līdzekļiem, var izveidot unikālu matu kopšanas kompleksu.

4 matu kopšanas produkti ar EnergyCodeun kreatīnu nodrošina matiem enerģiju un pasargā tos no ikdienas stresa situācijām:

Triple Shampoo: universāls 3-in-1 šampūns ikdienas lietošanai ar labvēlīgu pH līmeni rūpīgi attīra matus un padara tos apjomīgus. Tieši tā ... galu galā, ne jau visi vīrieši skuj galvu uz nullīti.

Energy Shampoo: Vieglā šampūna formula rūpīgi attīra matus un galvas ādu, nodrošina matiem apjomu.

Hair & Beard Conditioner: matu un bārdas balzams tūlītēji padara matus un bārdu gludus un mīkstus, padara vieglāku ķemmēšanu un skūpstīšanās procesu.

Hair & Beard Oil: matu un bārdas eļļa nodrošina vieglu mitrināšanu. Uzlabo matu un bārdas tekstūru. Piešķir matiem spīdumu un mīkstumu, apveltīta ar antifreeze efektu un satur argāna eļļu. 

5 produkti ar EnergyCode ™, kreatīnu un Creative CodeTM tehnoloģiju vienkāršo formas, tekstūras un fiksācijas veidošanas procesu:

Texturizing Spray: Viegla teksturējoša izsmidzinoša formula ļauj sasniegt blīvākus matus gan vizuāli, gan pieskaroties.

Wax Pomade: Matu vasks nodrošina striktu tekstūrēšanu un vidēji stipru fiksāciju ar dabiska spīduma efektu. Palīdz saglabāt vēlamo izskatu visas dienas garumā.

Matte Cream: Matēta krēmveida pasta nodrošina matētu pārklājumu, kas saglabā izskatu līdz pat 24 stundām.

Sculpting Paste: Nostiprinoša strukturējošās pastas formula nodrošina apjomu, precizitāti un noturību, nepadarot matus cietus, visas dienas garumā.

Maximum Gel: Spēcīga fiksācija palīdz saglabāt vēlamo formu visas dienas garumā.

 

Par neitrālu pH, patīkamo aromātu un efektīvām sastāvdaļām stāstīt lieki - tāpat kā visos citos System Professional zīmola produktos, tie ir obligāti. 

Kā izvēlēties savu perfekto šampūnu?

Ar System Professional izvēlēties "savu" neaizstājamo komplektu ir vienkārši! Var aizpildīt anketu tiešsaistē vai salonā, pēc kā tev tiks piedāvāti 2-4 produkti patstāvīgai matu kopšanai mājās. Tiesa, vienmēr jāatceras arī par elementāriem matu kopšanas noteikumiem:

Šampūns jāizvēlas atbilstoši galvas ādas tipam: tā ir atbildīga par sebuma izstrādi. Ja mati ir taukaini saknēs, bet sausi galos, jāizvēlas šampūns taukainiem matiem, savukārt problēmu ar sausajiem galiem vislabāk risināt ar masku. Ar System Professional šampūniem viss ir vienkāršāk. Abi ir universāli, jo to galvenais uzdevums ir saudzīga matu un galvas ādas attīrīšana.

Vīriešiem, tāpat kā sievietēm, pēc šampūna lietošanas nepieciešamas papildus rūpes. Par cik šampūns no matiem tiek mazgāts nost, tas nespēj tos mitrināt un barot. Iesakām šampūnu kārtīgi izmazgāt, pretējā gadījumā visa tā sastāvā esošā ķīmija paliks matu zvīņās, - «aizzīmogojot» tos ar balzamu, tā paliks līdz nākamajai matu mazgāšanas reizei. Savukārt balzāmu, atšķirībā no šampūna, mazgāt no matiem līdz galam nav obligāti: pēc matu mazgāšanas tas aizver zvīņas ciet. Kondicionieri ieteicams lietot pēc katras mazgāšanas reizes. System Professional līnijas klāstā masku aizstāj kondicionieris, kas tūlītēji padara matus mīkstākus. 

Tai pat laikā nevajadzētu mazgāt matus, vismaz darot to ar šampūnu, katru dienu. Lieta tāda, ka ādai ir aizsargājošs lipīdu slānis, kur dzīvo mikroorganismi. Nepārtraukti iejaucoties, to skaits mazināsies vai palielināsies – ar šādu disbalansu arī sākas problēmas. Bieža mazgāšana samazina sebuma slāni, līdz ar to - ātri iztvaiko zemādas šķidrumu. Tas veicina dehidratāciju un ādas ievainojamību: tās imunitāte samazinās, un pat pēc parastās ķemmēšanas vai mazgāšanas tā kļūs iekaisusi un lobīsies. 

Nekaitini un nekairini ...

Šos pārmetumus nereti dzird vīrieši - lepni bārdas nesēji. Viņu izpratnē tas ir brutāli un skaisti, savukārt mums, sievietēm, šī bārda nepārtraukti jājūt uz savas maigās ādas.

Kondicionieris un eļļa padarīs rupjos rugājus mīkstākus, un bārdaiņa sirds dāma sniegsies pēc skūpstiem biežāk.

komentāri

  • Reklāmkarogs
  • Reklāmkarogs