Ставьте like и читайте!

Thermage – viena vienīga procedūra un 5 gadi nost!

05.10.2016, Almaza Pirha

Thermage – viena vienīga procedūra un 5 gadi nost!

Lai vai kādas pūles netiktu pieliktas, 35 gadu slieksni pārkāpjot, reģenerācijas procesi organismā palēninās, un lieliskas formas uzturēšanai ir nepieciešams arvien vairāk resursu. Visspilgtāk tas rod izpausmi uz mūsu ādas – ar visām nepatikšanām, sākot ar emocionālajām problēmām līdz laikapstākļu kaprīzēm, viņa sastopas pirmā.

Par nepatīkamāko un visgrūtāk kontrolējamo problēmu var nosaukt audu gravitācijas ptozi vai... izplūdušas sejas kontūras. Netaisnīgi, taču gravitācijas spēks ir daudz varenāks par mūsu vēlmi aizejošo jaunību saglabāt. Krēmi un maskas kļūst teju bezspēcīgas. Vai tiešām nekas cits neatliek, kā tik vērsties pie plastiskā ķirurga?

Statistika pauž, ka skalpelim ļaujas vien 5% sieviešu. Pārējām izšķiršanās tam par labu tā arī par teoriju paliek. Biedē ne tik pats process, cik ilgstošais un sarežģītais rehabilitācijas posms, iespējamās vizuālās pārmaiņas, kā arī ar narkozi saistītie riski un kontrindikācijas. Izvēlēties kaut ko no konservatīvajiem atjaunošanas metodēm – viss, kas atliek. Taču arī šeit nav vis tik vienkārši – aptur neskaitāmie seansi un visai neskaidra vīzija par rezultātiem.

TERMĀŽA – 1 seanss un 3-5 gadi nost

Iesāksim ar to, ka termāžas procedūra pilnībā mainīja redzējumu par mūsdienu atjaunošanas metodēm. Radikālajai atjaunošanai bijusi vajadzība pēc ilgstošām, sarežģītām procedūrām un ilgas rehabilitācijas. Un nu – vienas procedūras laikā tiek panākts rezultāts, kas iepriekš prasījis vairākas operāciju stundas.

Thermage (termāža) – patentētā metode, kas tiek veikta ar Thermage CPT aparātu, sistēmu dziļam ādas liftingam, ir sertificēta Pārtikas un zāļu kontroles pārvaldē (USA FDA), un kuras efektivitāte ir histoloģisko un citu objektīvo vērtējumu apstiprināta.

Termāžas metode parādījās vien pirms aptuveni 10 gadiem, taču pa šo laiku jautājumā par jaunības eliksīra meklējumiem paveikusi visīstāko apvērsumu. Agrāk tika uzskatīts, ka kardināla ādas atjaunošana bez ķirurgiskas iejaukšanās nav iespējama – šobrīd bezķirurģiskais liftings ir atzīts visā pasaulē.

Kā tas darbojas?

Laikam ritot, kolagēna šķiedras izstiepjas un pagarinās, tādējādi veicinot ādas elastības zudumu un ādas nokarenumu. Nokļūstot dziļākos ādas slāņos, uz temperatūras paaugstināšanas rēķina Thermage iedarbojas uz kolagēna šķiedrām, liekot tām līdz normālam stāvoklim sarauties, tādējādi nodrošinot audu stiprināšanu un ādas liftingu no iekšienes.

Ko var sagaidīt?

Par unikālu termāžas īpašību uzskatāms ātrā rezultāta un kumulatīvā efekta apvienojums. Aparāta izstarotie radioviļņi intensīvi iedarbojas uz kolagēna šķiedrām (ādas karkasu). Procedūras laikā to temperatūra paaugstinās, liekot tām sarauties. Rezultātā uzreiz (!) pēc termāžas āda kļūst ievērojami stiprināta, tvirta un jauneklīga. Taču ar to radioviļņu uzdevums nebeidzas. Intensīva iedarbība uz ādu aktivizē arī ādas dabisko funkciju atjaunošanu. Un turpmāko 6 mēnešu laikā āda izstrādā milzīgu kolagēna un elastāna daudzumu, tādējādi uzlabojot pati sevi.

Vienas procedūras laikā ārsti sola nomīnusot pasē no trim līdz pieciem gadiem. Uzreiz pēc procedūras iespējams doties uz darbu – vieglo apsārtumu diez vai kāds pamanīs.

Nav vērts gaidīt arī «maskas» un «svešas sejas» efektu, kā tas mēdz būt pēc plastiskās operācijas. Jūsu sejas vaibsti paliks nemainīgi, toties ādas kvalitāte tiks ievērojami uzlabota.

NORĀDES

Sejai, plakstiņiem, kaklam un dekoltē – kompleksā grumbu novēršana, sejas ovāla koriģēšana, vecuma izraisītās audu ptozes novēršana, ādai atgrieztā elastība un tvirtums.

Ķermenim (visbiežāk tiek veikts vēderam, gurniem un sēžamvietai, rokām un plecu zonai) – striju novēršana pēcdzemdību periodā, cīņa ar celulīta izpausmēm, ļenganas ādas stirpināšana pēc ātrās notievēšanas vai ķirurģiskās iejaukšanās.

Vēl jaunai sejas un ķermeņa ādai – piņņu un tās seku (plankumu, rētu, paplašinātu poru) ārstēšana.

Kopumā termāža kalpo kā dabisks ādas reģenerators, tāpēc procedūru iesaka veikt pēc 30-35 gadu vecuma. Kopumā vecuma ierobežojumu nepastāv. To iespējams veikt arī 60 gadu vecumā.

KONTRINDIKĀCIJAS

  • Absolūtā kontrindikācija ir kardiostimulatora klātbūtne organismā;
  • Cukura diabēts;
  • Sistemātiskās saistaudu saslimšanas (sklerodermija, sistēmiskā sarkanā vilkēde u. tml.);
  • Vispārējās infekciju saslimšanas un ādas bojājumi paredzētās apstrādes vietās;
  • Grūtniecība.

PROCEDŪRAS GAITA:

Pati procedūra aizņem 40 minūtes līdz vairākas stundas: atkarībā no zonas, kas tiks apstrādāta. Tikšanās laikā ārsts-dermatologs apkopos jūsu amamnēzi, pēc tam arī tiks nozīmēta procedūras norises diena.

Procedūras laikā uz apstrādājamām zonām tiek uzklāts marķējums un veikta trīsdimensiju ādas modelēšana pēc liftinga vektoriem, kas tiek noteikti katram individuāli un veido gala liftinga efektu.

Sāpju sajūtas ir izteiktas (jo īpaši plakstiņu zonā) – aukstie impulsi tiek nomainīti ar karstajiem. Siltuma sajūta dziļi audos tiek pavadīta ar RF impulsu un nozīmē, ka kolagēna šķiedras sasniegušas temperatūru, kad noris to sabiežēšana. Impulsa spēks ir vienāds ar sagaidāmo efektu: jo spēcīgāks tas ir, jo labāks rezultāts. Taču, jo spēcīgāks impulss, jo sāpju sajūtas izteiktākas. ASV anestēzija tiek veikta, pie mums – nē.

Nepareiza impulsa noteikšana var veicināt apdegumus! Līdz ar to, ir jāuzticas ne vien aparātam, bet arī speciālistam, kas ar to strādā.

KAS IR SAGAIDĀMS

  • Redzams audu liftings jau pēc vienas procedūras;
  • Tiek izlīdzināta ādas virsma un āda pieguļ muskuļiem daudz ciešāk;
  • Tiek stimulēta kolagēna aktīvā izstrāde dermā un saistaudu šķiedrās hipodermā;
  • Liftinga efekts, kas palielinās pusgada laikā pēc procedūras norises;
  • Rezultāts, kas saglabājas ilgu gadu garumā (no 3 līdz 5 gadiem).

CIK IZMAKSĀS: no 900 EUR

KUR VEICAMA: vienīgais Termāžas aparāts Latvijā atrodas lāzera dermatoloģijas klīnikā ERA ESTHETIC, adrese: Jeruzālemes iela 2/4, Rīga, tālr. 25 711 117, www.eraesthetic.lv

komentāri