Ставьте like и читайте!

Tonālais krēms visa gada garumā. BB Glow procedūra.

03.07.2019, 3ade.lv

Tonālais krēms visa gada garumā. BB Glow procedūra.

Tonālais krēms visa gada garumā. BB Glow procedūra.

Daudzas sievietes jau agrīnā vecumā cīnās ar tumšajiem lokiem zem acīm, vecuma plankumiem, vasaras raibumiem, kas vairāk līdzinās pleķiem, un postaknes radītajām sekām.

Pats nepatīkamākais šajā situācijā ir apzināties, ka cīņā ar šiem kaitinošajiem trūkumiem ir bezspēcīga gan dārga kosmētika, gan injekcijas un reizēm pat lāzeri. Sievietes, kuras jau no laika gala ir saskārušās ar līdzīgiem sejas defektiem, zina visu par visnoturīgākajiem un blīvākajiem tonālajiem līdzekļiem, korektoriem, konturingu un Kimas Kardašjanas grima noslēpumiem.

Dažas sievietes savas prasmes ir attīstījušas jau līdz līmenim "dieviete", un apkārtējie pat nenojauš, kas slēpjas zem šīs biezās grima maskas... Bet tiklīdz kosmētika tiek nomazgāta...

Bet, kura gan nevēlas pamosties no rītiem skaista... 

Картинки по запросу Надежда Держникеле

Nadežda Deržnikele, Latvijas profesionālās mikropigmentācijas centra vadošā speciāliste un līdzdibinātāja.

 

Nadežda Deržniķele stāsta par BB Glow procedūru. 

Nadežda, vai tiesa, ka šo procedūru piedāvā veikt tikai Jūsu centrā? Kāpēc?

Mēs vienmēr ļoti rūpīgi izvēlamies jauninājumus. Pat kamuflāžas procedūru tumšajiem lokiem zem acīm es iekļāvu mūsu centra pakalpojumu piedāvājumā tikai pēc vairākiem gadiem, kad biju izpētījusi visas nianses. Mēs nekad neeksperimentējam ar saviem klientiem. Kopš BB Glow procedūras parādīšanās jau ir pagājuši vairāki gadi, un līdz šim es neesmu saskārusies ar negatīvām atsauksmēm vai sekām. Gluži pretēji, daudzi speciālisti, kuriem es uzticos, stāsta, ka procedūra sniedz izcilus rezultātus, ja tiek ievēroti visi izmantošanas noteikumi.

 

Kādos gadījumos šī procedūra būs piemērota un efektīva? 

BB Glow procedūru ieteicams veikt, ja palikušas rētas pēc aknes, ja ir vecuma plankumi, vasaras raibumiņi, nevienmērīgs ādas tonis, nelieli tumši loki zem acīm. Iedomājietiesprogrammas Photoshop rīku, ar kura palīdzību jūs veicat labojumus, retušējat bildi. BB Glow procedūra pilda līdzīgu funkciju, ievadot epidermas augšējos slāņos kokteili ar izgaismojošām un tonējošām īpašībām. BB Glow procedūra tiek veikta ādas virsējos slāņos – epidermā. Seruma ievadīšanai kosmetologs izmanto īpašu aparātu – DERMAPEN ar nanokārtridžu. Kārtridža virsma izgatavota no tērauda plāksnes, kuru klāj 0,1 mm mazi mikroizciļņi. Mikroizciļņi dabīgi paplašina aktīvo vielu iekļūšanas vietas ādā –  sviedru un tauku dziedzeru atveres. Savukārt, pateicoties kārtridža manipulāciju ātrumam, pastiprinās vielu mehāniskā iekļūšana ādā. Sanāk, ka procedūras laikā mēs, it kā, ierīvējam serumu augšējos epidermas slāņos. Var izmantot arī adatu kārtridžu. Šāda procedūra ir traumatiskāka, un mēs to neveicam. 

 

Vai BB Glow līdzinās tā sauktajai kamuflāžas procedūrai, lai maskētu tumšos lokus zem acīm, ko piedāvā permanentā grima meistari? 

Ne gluži. Kamu āžas procedūras laikā, tumšo loku maskēšanai tiek izmantots permanentā grima aparāts, kas automātiski dermālajā slānī ievada tīru pigmentu - rezultāts būs ilgnoturīgs. Ar BB Glow procedūru jūs iegūsiet tikai pagaidu izgaismojošu efektu. Ar īpaši tumšiem lokiem tas netiks galā.

 

Procedūras nosaukums ir "tonālais krēms visa gada garumā". Vai iegūto rezultātu var salīdzināt ar sejai uzklātu  tonālo līdzekli? Vai tas ir pārspīlējums?

Drīzāk efekts ir pielīdzināms uz sejas uzklātam vieglam pūderim. Mēs nevaram garantēt pilnīgu defektu nomaskēšanu. Sagaidāmais iznākums ir līdzīgs uz sejas uzklātam mērenam tonim. Āda ne tikai iegūs skaistu, vienmērīgu krāsu, bet arī kļūs starojoša, un nevēlamā pigmentācija samazināsies.

Ir svarīgi saprast, ka vienmērīga ādas toņa efekts tiek iegūts ne tikai ievadītās krāsvielas dēļ, bet arī pateicoties mezoterapeitiskajai procedūrai, kas tiek veikta vispirms, izmantojot speciāli izmeklētus preparātus, un tonējošais līdzeklis tiek uzklāts procedūras beigās, kā “punkts uz i”, padarot ādu vēl starojošāku un vienmērīgāku.

Starp citu, ir pieejami dažādi toņi, kas tiek pieskaņoti ādas krāsai un tipam. 

 

Vai tas ir sāpīgi?

Nē, procedūra ir pilnīgi nesāpīga. Uz sejas jūtama tikai viegla vibromasāža.

 

Vai taisnība, ka BB Glow procedūras rezultāts mūs priecē visu gadu?

Jā, ievērojot vairākus nosacījumus, procedūras efekts saglabāsies līdz pat gadam. Bet nevajadzētu domāt, ka veicot vienu procedūru, jūs varēsiet aizmirst par tonālajiem līdzekļiem. Pirmkārt, par rezultātu jūs varēsiet spriest tikai pēc 3-4 procedūrām, kas veiktas ar noteiktu intervālu. Un tad, ik pēc trim mēnešiem nepieciešama terapija rezultāta noturīgumam. Lūk, tad efekts ilgs gadu.

Otrkārt, tonālais līdzeklis joprojām būs jāizmanto. Bet, būs jāizvēlas ievērojami vieglāka tekstūra. Šaubos, vai procedūru apmeklēs sieviete, kurai ir tikai viens pigmenta plankums. Daudz prātīgāk to likvidēt ar lāzera palīdzību. Bet, ja jūsu seju klāj nevienmērīga pigmentācija, tad, protams, BB Glow tonēšana jums būtiski atvieglos dzīvi.

 

Vai pastāv risks, ka krāsojošais līdzeklis var uzsūkties nevienmērīgi un seja var kļūt pleķaina?

Šajā procedūrā izmantotie nanokārtridži to konfigurācijas dēļ nespēj ievadīt krāsvielu tik dziļi dermā, lai tā būtu nevienmērīga un uz ilgstošu laika periodu. Šādu efektu, iespējams, var salīdzināt ar abrazīvās pīlinga procedūras iedarbības dziļumu. 

 

Kādi ir ierobežojumi pēc procedūras veikšanas?

Pirmās divas dienas pēc procedūras nedrīkst apmeklēt pirtis, baseinus utt. Turpmāk (īpaši pirmā mēneša laikā pēc procedūras) uzturoties saulē, ieteicams lietot saules aizsarglīdzekļus ar saules aizsargfiltru vismaz SPF 30. Apsārtums pazudīs praktiski uzreiz pēc procedūras beigām. Lāzera sejas procedūras nedrīkst veikt mēnesi pēc manipulācijas. Lietderīgi zināt, ka kosmētiskās procedūras, piemēram, pīlingi, mezoterapija, un pat masāžas, var paātrināt līdzekļa izvadīšanas procesu.

Kādus serumus jūs izmantojat? Kāda ir to galvenā atšķirība?

Mēs izmantojam korejas zīmola serumu Stayve. Krāsvielas sastāvā ir aptuveni 5% seruma. Sastāvā, galvenokārt, ir noderīgas kosmētiskās sastāvdaļas, augu ekstrakti un peptīdu kompleksi. Šāds līdzeklis ļoti labvēlīgi ietekmē ādu. Un pigmentācijas izlīdzināšana ir tikai patīkams blakusefekts. Procedūras protokolā ietilpst arī maska, ādas apstrāde ar speciālu gaismu, lai nostiprinātu rezultātus un palielinātu efektivitāti.

 

Kādas ir BB Glow kontrindikācijas?

Jebkuras ādas slimības. Bet kopumā šo procedūru var veikt pat grūtniecēm un ar krūti barojošām māmiņām, jo pats preparāts asinīs nenonāk. Mēs neveicam šo procedūru, ja pacientam ir ekzēma vai dermatīts. Bet, ja ir akne un nav iekaisuma procesu, un ir nepieciešams atbrīvoties no postaknes radītajām sekām, šī procedūra ir tieši tas, kas nepieciešams! Ja uz sejas ir atsevišķi izsitumi, tad kosmetologs šo zonu neaiztiek – apmēram puscentimetra rādiusā. Bet, lai iegūtu labāku efektu, es ieteiktu vispirms tikt galā ar iekaisumu un tikai pēc nedēļas vai divām veikt BB Glow procedūru. Smagākos aknes gadījumos procedūra netiek veikta.

 

Sīkāku informāciju jūs varat saņemt mājas lapā vai konsultācijas laikā pie speciālista.

Profesionālās mikropigmentācijas centrs

Bērzaunes iela 7, Rīga, Latvija +371 29610402 info@pmc.lv

www.pmc.lv

 

 

 

komentāri