Ставьте like и читайте!

Treets Traditions – jaunie ķermeņa kopšanas līdzekļi no Holandes

10.05.2017, Almaza Pirha

Treets Traditions – jaunie ķermeņa kopšanas līdzekļi no Holandes

Pavisam nesen aptieku tīkla EUROAPTIEKA plauktus papildinājusi jaunā ķermeņa kopšanas kosmētika no Holandes - Treets Traditions.

No paaudzes paaudzē nodotās skaistuma receptes slēpj sevī unikālas ādas kopšanas tradīcijas. Jaunā Holandes zīmola Treets Traditions uzdevums ir tās izdibināt un palaist pasaulē – tā, lai nākamajām paaudzēm būtu iespēja ar šo nepārspējamo pieredzi dalīties ar pēctečiem. Treets Traditions pārstāvji stāsta, ka ir apbraukājuši visu pasauli to cilvēku meklējumos, kas vēl aizvien dabas veltes pielieto sava dabiskā skaistuma saglabāšanai un pavairošanai.

No temperamentīgajām Amazones sievietēm zīmols pārmantojis receptes ar sača-inči (inku arahisa) un tropu tamanu eļļas pielietojumu.

Masāžas un attīrošo produktu Āzijas kolekcija «Čakru atmodināšana» ar rozā eļļu, rīsu kliju eļļu un plumēriju – Āzijas dzīves, harmoniskas un jutekliskas, iemiesojums.

Arktiskais ūdens kombinācijā ar šeit pat sastopamiem augiem (dzērvenes, arktiskais timiāns, eikalipts) – no Ziemeļvalstīm aizgūtā nevainojamā skaistuma recepte ādai, kas izskatās nogurusi un ar noslieci uz sausumu.

Savukārt Alpu sievietes savas dailes un veselības pavairošanai veido zāļu un ziedu buķetes. Lavanda un rozmarīns ādu saudzīgi aizsargā un nomierina. Tie satur īpašos putekšņus - dabas brīnumu, kas dāvā ķermenim skaistumu un harmoniju.

Visas kolekcijas pamatā ir 5 līnijas: mitrinošā Energising Secrets, atslābinošā Relaxing Chakras, atjauninošā Revitalising Ceremonies, pabarojošā Nourishing Spirits, balansējošā Healing in Harmony.

Man tikusi kolekcija «Harmonija un rūpes» – unikālais dabīgo sastāvdaļu komplekss (ar lavandas un rozmarīna eļļu).

Produkti apveltīti ar lielisku aromātu, nesatur nātrija laurilsulfātu, parabēnus, silikonus, krāsvielas un minerāleļļas un ir piemēroti pat jutīgai ādai.

Balansējošā Healing in Harmony

Favorītu vidū – sprejs ķermenim un gultas veļai Healing in Harmony ar atslābinošo lavandas aromātu, pēc kura, gluži kā pēc pastaigas pa kalniem vēsajā rītā, iekrīti dziļā miegā.

Visi produkti ir apveltīti ar lielisku zāļu aromātu. Kompozīciju veido: rozmarīns, maigā lavanda, vīnogu kauliņu eļļa.

Tā kā esmu liela skrubju fane (dodu priekšroku tiem, kas lielās burkās), produktam pievienotā lāpstiņa ir trekna plus zīme.

 

Skrubis ir apveltīts ar neparastu tekstūru; skrubējošās daļiņas atrodas burbuļu masā, kas berzēšanas procesā sāk putoties, pat ja produktu klāj uz sausas ādas.

Abrazīvās daļiņas sāls veidā veido vienu blīvu masu, tā nav jājauc ar eļļu, kā tas bieži vien notiek ar sāls un cukura skrubjiem.

Atlobīšanas procesā skrubis kļūst maigāks, par cik sāls pamazāk izšķīst, ādai paliekot viegli sārtai.

Līnija ietver ķermeņa eļļu, dušas želeju, vannas bumbiņas un pat tēju. Lieliski, ka cena kosmētikai ir ļoti draudzīga: sākot ar 6 eiro par dušas želeju un 13 par eļļu.

 

komentāri