Ставьте like и читайте!

TWISTED – rūpes par viļņainiem matiem no Sebastian Professional. Vai esiet eksperimentiem gatava?

22.10.2017, Almaza Pirha

TWISTED – rūpes par viļņainiem matiem no Sebastian Professional. Vai esiet eksperimentiem gatava?

Jāatzīt, ka savus matus tomēr mīlu. Pareizi kopjot, tie pateicas ar noturīgu matu sakārtojumu un labprāt pakļaujas eksperimentiem. Kā jau īstai dvīnei pieklājas, nekad nespēju paredzēt, kāds matu sakārtojums man būs tīkamāks rīt: glancēti ilgviļņi vai rotaļīgas sprogas. Vislabākajam efektam pielietoju vienīgi augstākās kvalitātes zīmolus, un šoreiz tā ir jaunā produktu līnija Twisted no zīmola Sebastian professional - īpaši viļņainiem un sprogainiem matiem.

Ņemot vērā Latvijas specifisko klimatu un augsto mitrumu, sprogainiem matiem saglabāt to pirmreizējo formu mēdz būt sarežģīti. Ikdienā vieglai nevīžībai, protams, nav ne vainas, tomēr dažkārt visam jābūt pašos augstumos.

Turklāt, ziemā nāk klāt vēl viena problēma – mitrais gaiss ārā un kondicionēts gaiss iekštelpās. Rezultātā - matu sausums. Šovasar, intervējot zīmola tehnologus, tiku mierināta, ka ar jauno līniju visas manas raizes tiks atrisinātas. Vai tas tā būs?

Nost ar sausumu

Visu produktu pamatā ir sarkano aļģu ekstrakts. Sarkanās aļģes – īstākā panaceja matiem, kuriem mūždien trūkst mitrināšanas.

Vēl Sebastian Professional ievieš novatorisku tehnoloģiju, Flexi-Alg. kompleksu. Pateicoties unikālajam maisījumam no sarkanajām alģēm, elastīgā polimēra, pantenola (ProVitamin B5) un glicerīna mitrinošā līdzekļa veidā, līnija Twisted padara matus elastīgus, līdzīgi zemūdens augiem.

Saglabā formu

Sebastian Professional vienmēr licis uzsvaru uz matu veidošanu. Tāpēc vējainās dienās ieteiktu izmantot vienu no Twisted veidošanas produktiem, kas ļaus atdalīt šķipsnas, nepadarot matus smagnējus un tos nesalīmējot. Tieši šāds tendēms padara matus paklausīgus un noņem pūkainumu, nodrošina striktu formu un stingras, enerģiskas cirtas. Toties, ja vējš sāk plosīties ne pa jokam,  sieniet lakatu – tas ir aktuāli, turklāt arī frizūra tiks pasargāta.

Kolekcija TWISTED, kuru autori ir kreatīvie direktori Maikls Polsinelli un Šejs Dempsijs, iekļauj neskaitāmas tekstūras, formas un kustības.

Pēc vairāku gadu taisno matu diktatūras, sievietes alkst atklāt savu individualitāti un akcentēt dabiskas sprogas. Šobrīd Sebastian Professional pieņem sprogaino matu fenomenu un piedāvā klientiem risinājumu, kas ļaus lepoties ar saviem sprogainajiem matiem vēl vairāk.

KOPŠANA:

TWISTED ŠAMPŪNS VIĻŅAINIEM MATIEM

TWISTED KONDICIONIERIS VIĻŅAINIEM MATIEM TWISTED

TWISTED MASKA VIĻŅAINIEM MATIEM

 

ELASTĪGAIS STAILINGS:

TWISTED KRĒMS SPROGU VEIDOŠANAI

TWISTED PUTAS SPROGU MODELĒŠANAI

TWISTED SPREJS SPROGU ATJAUNOŠANAI

  

Rezultāts: mati ir elastīgi, stipri, tiek panākts anti-frizz efekts un precīza sprogu atdalīšana.

Kolekcija sniedz matiem dinamiskumu. Jo Sebastian Professional – tie nav tikai mirdzoši un veselīgi mati, bet gan vienmēr aktuāla frizūra. 

 Tukšas runas? Esam gatavi šaubas kliedēt! Un tradicionāli sniegt mūsu lasītājiem iespēju izmēģināt produktus pašiem. Šim nolūkam izvēlēsimies trīs kandidātes, viļņainu matu īpašnieces, kas par šampūna, kondicioniera un stailinga spēku pārliecināsies pašas!

 Sūtiet savu bildi, kur ir skaidri redzama jūsu matu faktūra uz e-pastu: info@3ade.lv ar norādi Sebastian Professional. Īsumā pastāstiet par sevi, matu kopšanas paradumiem, un iecienītāko frizūru – lai piemeklētu jums pareizāko veidošanas līdzekli. Norādiet arī tālruni un e-pastu.

Pieteikumus gaidām līdz 26.oktobrim. Vēlam veiksmi!

komentāri