Ставьте like и читайте!

Vineta Brutāne ... 35 gadi, 3 bērni, mīlestība, suns, bizness…

10.02.2020, 3ade.lv

Vineta Brutāne ... 35 gadi, 3 bērni, mīlestība, suns, bizness…

Mūsdienu sievietes – uzņēmējas pārdabiskās spējas

Esmu divreiz apmeklējusi sieviešu uzņēmējdarbības forumu «Līdere». Uzmanīgi klausījos sieviešu-līderu uzstāšanos dažādās jomās. Uz jautājumu:«Kā jums izdodas visu paspēt?», bieži dzirdēju atbildi — «Es meklēju līdzsvaru un cenšos saglabāt harmoniju.» Uzdodot šo jautājumu Vinetai, es dzirdēju īsu atbildi: «Es mostos 5.45 un eju gulēt pusnaktī». Jautājumu vairāk nav. Vienīgi, es gribēju uzzināt, kādus līdzekļus viņa izmanto, lai kompensētu 8 stundu miega trūkumu, un tajā pašā laikā izskatītos satriecoši.

Pierakstīja: Almaza Pirha


Uzturs... Es ievēroju pareiza uztura principus. Ļoti pareizi. Mums mājās nav maizes, saldumu, limonādes. Bet man patīk gatavot, un tas kompensē to, ka mājās nav kaitīgu ēdienu. Neskatoties uz to, ka mostos agri, es brokastoju tikai 10 no rīta. Principā, ja esmu Latvijā, tad katru dienu plkst.10.00 jūs mani varat sastapt Mr.Fox. Ēdu pusdienas, ja ir vēlēšanās... kā kuru reizi. Pēc sajūtām. Bet vienmēr vakariņoju, tas man ir svarīgi, pēc dienas skrējiena visiem sanākt kopā pie manis gatavotām vakarinām, un citreiz tas ir diezgan vēlu.

Nespēju atteikties no... svaigas franču bagetes un sālīta sviesta. Tie ir kā svētki. Jo ikdienā manā mājā to neatradīsiet.

Sports... 3-4 reizes nedēļā nodarbojos individuāli trenera uzraudzībā. Tie ir funkcionālie treniņi ar savu svaru, joga un pilates.

Beauty-rituāls... Visas procedūras, sākot ar manikīru līdz sejas un ķermeņa kopšanai es veicu Ambassade de la Beaute.

Ja esmu pamodusies sliktā izskatā... ar mani tā notikt nevar. Ja es zinu, ka gaidāma ļoti svarīga tikšanās vai pasākums, es pārstāju ēst un dzert iepriekšējās dienas pulkstens 19:00, mēģinu iet gulēt laicīgāk. Šajā ziņā es esmu ļoti atbildīgs cilvēks.

Un tomēr... veicu Biologique Recherche Cryo-Sticks masāžu. Tie ir izgatavoti no nerūsējoša tērauda, tiek glabāti saldētavā un lieliski tiek galā ar iekaisumu, pietūkumu un nekvalitatīva miega sekām. Pēc tam seko duša, sejas maska, matu veidošana un labs apģērbs.

Shopping… Es mīlu iepirkties braucienu laikā. Man ir mīļākie veikali, zīmoli un konsultanti, kuri palīdz man uzreiz izveidot koptēlu.

Atslābinos un atjaunojos... aizbraucu. Dažreiz viena uz 3-4 dienām. Pastaigājos, izguļos no rīta ilgāk un ne ar vienu nesarunājos, tikai ar gleznām, mana meditācija ir muzeju apmeklēšana. Vēl man patīk gleznot ar eļļas krāsām abstractexpressionism stilā.

Alkohols... es mīlu šampanieti un vīnu. Bet es to saucu par degustāciju. Vienmēr zinu mēru.

komentāri