Ставьте like и читайте!

ZIVTIŅAS UN EŅĢELĪŠI. Kā viena no manām paziņām nolēma mainīt deguna formu

27.12.2018, 3ade.lv

ZIVTIŅAS UN EŅĢELĪŠI. Kā viena no manām paziņām nolēma mainīt deguna formu

Kuprītis uz deguna ar romiešu piesitienu bija par varītēm jāizlabo uz grieķu. Veltīgi skaidroju, ka Grieķija no Itālijas izpletusies pavisam netālu. Viņas sapnis bija taisns deguns, padomā bija labs ķirurgs, par finansēm nebija jāuztraucas, tepat pie sāna - mamma un vīrs, kas ar viņiem neraksturīgu vienprātību izteicās pret jebkādām ķirurģiskām manipulācijām.

Autore: Natālija Kočelajeva

Un tad viņa izdomāja savus Lielos Mazos Melus. Ļoti palīdzēja tas, ka izliektās deguna starpsienas dēļ bija nosliece uz haimorītu, kas arī kļuva par oficiālu indikāciju operācijai.

Nevar teikt, ka mājinieki nepamanīja pārmaiņas meitas un sievas izskatā. Skaidrs, ka kuprītis pazuda ķirurģiskas operācijas procesā. Kā mēdz teikt, karā kā jau karā. Un visi dzīvoja laimīgi tālāk.

Savukārt kāda cita dāma, slavena aktrise, izgudroja daudz rafinētākus melus. Viņa izplatīja baumas, ka iekļuvusi autokatastrofā un ārstējas sejas-žokļa ķirurģijas nodaļā. Praktiski viņa „izslīpēja” sev jaunu seju. Un nevienam nebija pretenziju: pēc avārijas ne tā vien mēdz būt. Patiesība nāca gaismā negaidīti, bet visi to uztvēra ar sapratni –kurš gan nesamelotu?

Plastiskā ķirurģija sabiedrībā ir stigmatizēta. Uzskata, ka degunu uzlabo muļķis, liposakciju veic sliņķis, bet krūtis palielina sievietes, kurā pietrūkst vīriešu uzmanības. Arī sejas ovāla nostiepšana liecina par nemācēšanu skaisti novecot. Un vispār –sievietēm ir raksturīgs zems pašnovērtējums, tāpēc labāk primāri doties pie psihologa. Maksāt naudu par to, ka tavā smadzenē un dvēselē parakņāsies speciālists –nekas nosodāms, to jau drīkst? Bet uzticēt ķirurgam izlabot kaitinošu defektu gan ne?

Vispār jau pirmsākumi meklējami daudz agrāk, bērnībā. Krāso skropstas – vieglprātīga. Uzkrāsojusies, skaidra lieta – gribi patikt puišiem, bet tev tā vietā jādomā par iestāšanos augstskolā. Kas tad tas – pūderis? Tonālais krēms? Krāsainas matu šķipsnas? Par kādu fitnesu tu runā, tu tāpat esi gana laba. Nomazgā visu nost, sapin bizi. Esi pieticīga un mīļa. Diēta? Neizdomā. Ēd to, ko pārējie. Nedejo džezfanku, dejo valsi. Bet neuzdrošinies staigāt ar pumpām, salīkusi un nepaliec resna. Un kāpēc esi viena, tev vēl nav draugs?

Tālāk - ļaunāk. Apprecējies, dzemdēji bērnu un paliec resna? Palaidies, ļaujies ģimenes dzīvei un kļuvi garlaicīga. Apmeklē sporta zāli vai manikīru? Atstāji novārtā bērnu, māju, negatavo ēst.

Arī feministu kustība uzņem apgriezienus, un nu jau neērti draudzenēm stāstīt, ka dosies uz lāzerepilāciju. Viņas māj ar galvu un mierina, piedāvā psihoanalītiķa telefona numuru un brošūru par vardarbību ģimenē.

Un tā ir ar visu. Ej uz trenažieru zāli: tu esi fitnesiste. Gym bunny. Injicē botoksu - silikonalelle. Tievē ne pēc noteikumiem – anorektiķe. Pēc noteikumiem – galīgi traka.

Bodišeimings ir koks ar diviem galiem. Dabū visi: gan tie, kas pievēršas skaistuma jautājumiem, gan tie, kas to nedara. Tā arī dzīvojam, kā varam.

Ir brīnišķīga ilūzija: sievietēm patīk sevi kopt. Viņas uzplaukst jau no kosmētiskā kabineta vai frizētavas gaisotnes vien, kur lidinās eņģelīši un virmo patīkami aromāti! Viņas kulsta kājas baseinā ar rožu ziedlapiņām, un zelta zivtiņas skrubina kājas. Manikīrs rada labsajūtu, uzacu korekcija – sajūsmu, bet skaistuma injekcijas – īsta svētlaime!

Jūs taču tam neticat, vai ne? Kādas tur zivtiņas un eņģelīši! Tolaik, kad modē bija ķīmiskie ilgviļņi, viens eņģelis man sabeidza matus tā, ka tie staipījās kā košļājamā gumija. Pedikīram tolaik izmantoja žiletes, un, kad man iegrieza papēdī, pašai nācās mierināt meistari. Ūdeņraža pārskābi viņa izlēja, marles saiti nometa uz grīdas, un tā arī devos mājās. Kurpē žļerkstēja un klunkšķēja. Bet vai tāpēc es negāju uz pedikīru? Ar pedikīru tagad viss ir daudz labāk, bet vai arī jums kņudina degunā, kad rausta uzacis? Vai birst asaras skaistuma injekciju laikā? Vienkārši tāpat, pašas no sevis? Man pēc pirmās reizes acis asaroja divas dienas! Tāda bija reakcija.

Sievietes, kas vēlas izskatīties jaunākas, bieži tiek nosodītas un kauninātas. It īpaši interneta komentāros. Raugi, mūsu vecmāmiņas gan bijušas nepārspējamas, bet mūsu bērniem klāsies grūti. Vecmāmiņas cepa pīrādziņus un adīja zeķes. Valkāja flaneļa halātus un apavus „ardievas, jaunība”. Bet ko tagadējās! Kedās! Un vēl ar pātaisītām sejām! Nostieptas un pāstieptas! Varbūt pat ar tetovējumiem! Iet uz fitnesiem un pīlingiem, mazbērnus nepieskata!

Man nez kāpēc tomēr liekas, ka mazbērni mūs sapratīs. Zinātnieki apgalvo, ka psihiskās īpatnības un personības īpašības tiek pārmantotas. Mazmeitai varēs uzdāvināt savu visspīdīgāko nagu laku un aizvest viņu pie kosmetologa, ja parādīsies pumpas. Un pateikt viņai pašu galveno: tev nav jābūt skaistai kādam citam. Bet, ja gribi, – dari tā. Ieliec ilgviļņus vai noskuj matus. Uzlabo degunu, vaigus un ausis, kaut arī tie tāpat ir skaisti.

Tev uzdos netaktisku jautājumu, mēģinās kaunināt un samulsināt? Vienkārši novērsies un pasmejies. Ja gribi, vāri zupu, ja gribi – izmet visus kastroļus. Dejo, ko gribi, tāpēc ka jebkura deja ir skaistums, bet skaistums arī ir deja.

Nebeidz dejot, manu meitēn!

 

 

 

 

Avots: Žurnāls BEAUTY CLOUD

Uz vaka: Olga Mironoviča
Foto: Naira Kosjana @Naira.Kosyan
Matu sakārtojums: Diāna Greiža @_Braids_D_, WoW Beauty Lounge
Make-up: Nora Kosjana @Nora.Kosyan, WoW Beauty Lounge
Apģērbs: The Fashion Habit

 ***

Žurnāls nopērkams kioskos NARVESEN, t / c SKY, RIMI, MAXIMA (pilnu sarakstu skatīt mājaslapā www.presesserviss.lv), kā arī pie izdevuma partneriem:
Salonline, Maskavas iela 14, Rīga
Beauty market, Blaumaņa 8, Rīga
Skaistuma fabrika N1, Stabu 13, Rīga
Beautyfor, Brīvības 103, Rīga
Beautyfor, Marijas 14, Rīga
Beautyfor, Tērbatas 38, Rīga
Beautyfor, Republikas laukums 3-24, Rīga
Skaistumkopšanas aprīkojuma salons Beautyfor, Dārzciema ielā 91, Rīga

 Ar žurnāla saturu var iepazīties, kļūstot par premiālo skaistumkopšanas salonu un medicīnas centru klientu Rīgā un Jūrmalā.

Visērtākais veids - noformēt abonementu kā fiziska vai juridiska persona, un saņemt žurnālu tieši savā pastkastē.

 5 žurnāla numuri (1 2018. gadā un 4 2019. gadā)

Jums jāapmaksā abonements saskaņā ar izvēlēto reģionu. Ailē "Maksājuma mērķis" norādiet "ab BEAUTY CLOUD nr.6-10 un adrese".

Cena: Latvija - 25 EUR, citas Eirozonas valstis un Krievija - 35 EUR.

Rekvizīti: SIA "TRIAADE", LV40103433639, LV74NDEA0000083225899

 

 

 

komentāri

  • Reklāmkarogs
  • Reklāmkarogs