Ставьте like и читайте!

C vitamīna trieciendeva ar VICHY LIFTACTIV produktiem

22.03.2019, Almaza Pirha

C vitamīna trieciendeva ar  VICHY LIFTACTIV produktiem

Tikai pavisam nesen klajā nākusi Vichy produktu sērija  LIFTACTIV ar C vitamīnu, kurā ir maska, krēms un serums.

Katrs produkts ir pieminēšanas vērts, taču šoreiz es vēlos īpaši izcelt serumu, kas radīja neatkārtojamu iespaidu. Tieši tādēļ šo produktu es noteikti iesaku saviem lasītājiem.

Ražotājs šo serumu nodēvējis par “jaunības koncentrātu’’. Noskaidrosim iemeslu.

Jau bērnībā mēs iepazināmies ar C vitamīna avotiem – apelsīni, mandarīni, askorbīnskābe. Taču tā izmantošana kosmētikā prasa rūpīgu attieksmi. Mūsu ādai vajadzīgs kas vairāk par mandarīna apēšanu. 

C vitamīns — viela, ko cilvēka organisms pats nespēj sintezēt, tādēļ tas ir ļoti būtisks komponents cilvēka veselības nodrošināšanai. Šis vitamīns ietekmē arī ādas stāvokli. Balstoties uz zinātniskiem pētījumiem, C vitamīns spēj samazināt brīvo radikāļu kaitīgo ietekmi, iekaisuma procesus un ultraviolēto staru radītos bojājumus. Tāpat, tam piemīt balinošas īpašības, tas uzlabo ādas stāvokli, kurai ir nosliece uz akni un pat spēj nedaudz palēnināt novecošanās procesus. Šo iepriekš uzskaitīto īpašību dēļ, C vitamīns tiek iekļauts daudzu līdzekļu sastāvā.

Īpaši noderīgs tas ir ādas kopšanai vieglas aknes gadījumā, ja ir rozācija, kā ādu atjaunošs līdzeklis pēc saules apdegumiem, lielo pilsētu iedzīvotājiem, kur ir augsts gaisa piesārņojuma līmenis, kā arī visos produktos, kas paredzēti ādas novecošanās profilaktiskai lietošanai. Ir pierādīts, ka tas ir samērā efektīvs pat zemā koncentrācijā. Tomēr jāpatur prātā, ka daži vitamīna veidi var palielināt ādas jutību pret ultravioleto starojumu, un tādēļ tos nav ieteicams lietot aktīvas insolācijas periodā.

Jo aktīvāk iedarbojas C vitamīns, jo lielāka varbūtība, ka āda uztvers saules starus intensīvāk, līdz ar to, paaugstinās risks iegūt pigmentācijas pleķus. Taču, ja līdzekļa sastāvā norādītas tādas sastāvdaļas kā askorbilpalmitāts vai magnija askorbilfosfāts, tad tas ir drošs lietošanai arī vasarā.

Pavasaris ierodas ar papildus slodzi darbā, negulētām naktīm, stresu, kas saistīts ar dažādiem dzīves notikumiem. Lai uzlādētu mūsu novājināto, nespodro ādu, mums nepieciešams lietot C vitamīnu kursa veidā.

C vitamīns — spēcīgs antioksidants. Tas efektīvi tiek galā ar brīvajiem radikāļiem, palēnina priekšlaicīgas novecošanās procesus, kā arī samazina fotonovecošanās pazīmes. Pie noteikuma, ja koncentrācija nepārsniedz 15-20%.

VICHY LIFTACTIV serums jālieto 10 dienas, kursa veidā, vairākas reizes gadā. To var pielīdzināt šoka terapijai. Taču tā sastāvā ir vairākas aktīvas vielas, kādēļ to nevajadzētu izmantot regulāri. Sastāvā ietilpst:

•           C VITAMĪNS, ar rekorlielu koncentrāciju – 15% - , kas padara to par spēcīgu antioksidantu, palīdz stiprināt ādas karkasu.Tas paaugstina arī ādas aizsardzības īpašības.

•           NEOHESPERIDĪNS UN PIEJŪRAS PRIEDES EKSTRAKTS, KURA SASTĀVĀ IR  POLIFENOLS — vienreizēji, dabiskas izcelsmes antioksidanti, tie aizsargā ādu no brīvo radikāļu iedarbības, kā arī palīdz novērst priekšlaicīgu ādas novecošanos.

•           E VITAMĪNS pazīstams kā antioksidants ar mitrinošām īpašībām.

•           ZEMAS MOLEKULMASAS HIALURONSKĀBE sniedz intensīvu mitrināšanu un  izlīdzina ādu.

Lietošana: sasildiet plaukstās 4-5 seruma pilienus. Uzklājiet tos vienu reizi dienā uz tīras, sausas ādas. Vislabāk pirms gulētiešanas. Izvairieties no uzklāšanas jutīgajās zonās, piemēram, uz ādas ap acīm. Atcerieties par produkta fotojutīgumu. Tādēļ slēpjamies no saulītes stariem, ja dodamies ārā un uzklājam saules aizsarglīdzekli sejai ar SPF filtru ne mazāku par 15.

Pēc seruma lietošanas jūsu ādai būs veselīgs mirdzums. Sejas āda izskatīsies svaigāka, pat par spīti tam, ka aiz loga valda ziemai raksturīgi laikapstākļi - pelēki mākoņi, aiz kuriem nav iespējams saskatīt saules starus. Šādu mirdzumu mēs parasti iegūstam pīlingu procedūrās vai “atvedam” no atvaļinājuma.

Šīs produkts var izraisīt alerģiskas reakcijas, jo sastāvā ir augstas koncentrācijas C vitamīns, attiecīgi nav piemērots lietošanai visiem ādas tipiem.

C vitamīns regulē un stimulē kolagēna sintēzi. Paaugstina tā stabilitāti. Padara ādu elastīgu, tvirtu, uzlabo ādas turgoru. Novērš jaunu grumbu rašanos, kā arī samazina jau izveidojušās grumbas.

Iegaumējiet, pat uzlaboti preparāti, kuru sastāvā ir C vitamīns, saules iedarbības rezultātā, var sabojāties. To var viegli ietekmēt gaisma, saskare ar gaisu un dažādām citām vielām. Tādēļ preparāta iepakojumam, burciņai vai flakonam, obligāti jābūt matētam vai tonētam, komplektā ar dozatoru – pipetīti vai pumpi, lai nodrošinātu gaisa neiekļūšanu preparātā.

Produktu varat iegādāties aptiekās.

 

komentāri