Ставьте like и читайте!

Cīņā par nevainojamu ķermeni ar COLLISTAR. Plāksteris vēderam, ceļgaliem un sēžamvietai...

17.11.2017, Almaza Pirha

Cīņā par nevainojamu ķermeni ar COLLISTAR. Plāksteris vēderam, ceļgaliem un sēžamvietai...

Šoreiz stāsts nebūs par liekā svara problēmām un celulītu. Ne arī par celulīta iemīļotāko nosēšanās vietu dibenu, ne arī vēderu, kura dažus liekos centimetrus nenāktu par skādi transformēt perfektā presītē…  Stāsts par avangarda zīmolu, pareizāk sakot, avangarda produktiem. Ikreiz, laižot klajā jaunu ķermeņa kopšanas līdzekli, Collistar patērētājam piedāvā ko unikālu. Un šī unikalitāte slēpjas ne jau tikai augsto tehnoloģiju sastāvdaļās, lieliskās faktūrās, bet gan pilnīgi jaunos šo līdzekļu uzklāšanas veidos. Šoreiz man bijis tas gods izmēģināt vēdera un gurnu plāksterus. Par tiem arī stāstu.

PATCH-TREATMENT RESHAPING ABDOMEN AND HIPS

Plāksteri-uzlīmes, kas uzlabo vēdera un jostasvietas aprises, pateicoties "šoka" efektam. Komplektā ir 8 lieli plāksteri, kas paredzēti ikmēneša kursam (2 reizēm nedēļā). Plākstera-uzlīmes forma ir speciāli konstruēta ar izliekumiem, tādēļ tā nevainojami pielāgojas vēdera un jostasvietas zonām. Protams, ja šī zona nekrīt no apakšbiksēm ārā.

Svarīgi - līmēt plāksteri uz pilnīgi sausa ķermeņa - apmēram 30 minūtes pēc dušas, neuzklājot  nekādus papildlīdzekļus.

Ražotājs apgalvo, ka efektivitātes noslēpums ir auduma šķiedru un inovatīvās tehnoloģijas simbiozē – tā nogādā aktīvās sastāvdaļas ķermeņa ādā un intensīvi pārveido siluetu.... Vienvārdsakot, kamēr visas plāksteru sastāvdaļas nokļūst ādā un zem tās. Kas tās ir par sastāvdaļām?

• Kambodžas garcīnija un kofeīns, kas gādā par drenāžas efektu un cīnās ar lokalizētiem tauku nogulsnējumiem.

• Termiski aktīvās sastāvdaļas, kas stimulē ādas mikrocirkulāciju.

• Ginkgo biloba - tonizē un stiprina ādu.

 

Korsetes efekts

Uzlīmējot plāksteri, var uzreiz doties uz darbu, Morfeja apskāvienos, un pat ēst. Pastāvīgi lietojot, tiek novērstas nepilnības, uzlabojas auguma aprises, apkārtmēri un ādas kvalitāte.

Tomēr tas vēl nav viss ... Vēl viens plākstera iepakojums paredzēts tā saucamajām kritiskajām zonām. Nē, tā nav mute, kuru, lai nepadotos pretī kārumu varai, dažkārt derētu kārtīgāk aizlīmēt. Bet gan rokas, kājas, augšstilbi un sēžamvieta. Darba princips ir tieši tas pats. Tomēr te nu būs grūtāk pārvietoties ... it īpaši, ja runājam par plāksteriem, kas jāpielīmē virs ceļiem. Mani (vai drīzāk plāksterus) paglāba legingi.

Domāju, ka lieki skaidrot, ka no pārmērīga liekā svara šie plāksteri neglābs. Bet no otras puses ir labi, ka arī nevajadzēs padoties masiera un dedzinošo preparātu varai.

Ja reiz esi izlēmusi nevainojamam ķermenim par labu, iegādājusies abonementu uz zāli un plātsmaizi vakaros esi aizstājusi ar ingvera tēju, bet alkoholu atstājusi piektdienai, šie plāksteri un manas iecienītās triecienkapsulas garantēti padarīs ķermeni daudz pievilcīgāku, stimulējot ādas mikrocirkulāciju un  atbrīvojot no šķidruma.

Netradicionāli, izgatavoti no supermīksta un ērta materiāla, plāksteri klājami dienas un nakts laikā.

Aizmigt ar domu, ka kāds iznīcina tavu celulītu – dikti motivējoši, vai ne tā...?

Iegādes vietas --->

komentāri