Ставьте like и читайте!

DIMANTA MATU SPĪDUMS 8 SEKUNDĒS #KWATER #Kérastase

27.01.2020, 3ade.lv

DIMANTA MATU SPĪDUMS 8 SEKUNDĒS #KWATER #Kérastase

Šoruden Kérastase iepazīstināja ar jaunu procedūru matu tūlītēja spīduma iegūšanai — K WATER. Lai gan, protams, ir grūti iedomāties, kā zīmola sekotāju mati varētu nespīdēt, ja to kopšanu nodrošina «Kérastase līmenis». Un tomēr. Pat pareizi izvēloties matu kopšanas līdzekļus mājās, augstas kvalitātes matu krāsošanu un salonu rituālus, mati, līdz nākamajam skaistumkopšanas salona apmeklējumam, ne vienmēr izskatās tik spīdīgi, kā mēs vēlētos.


Autore: Almaza Pirha

Nevienam nav noslēpums, ka spīdīgi mati, tas ir ne tikai skaistuma etalons, bet arī rādītājs, ka mati ir veselīgi. K WATER — ekskluzīvs papildinājums jūsu ierastajai matu ieveidošanai vai matu griezumam salona apmeklējuma laikā, kas maksā ne vairāk kā 10 eiro un nodrošina tūlītēju, briljantam līdzīga spīduma efektu, nepadarot matus smagnējus. Bez silikona, bez vaska. Tūlītējs mirdzums. Pilnīgs vieglums. Maksimāla zīdainība.

Kérastase ir viens no kulta zīmoliem matu kopšanā. Mēs vienmēr gaidām revolucionārus jauninājumus, nevainojamu kvalitāti un nepārspējamus rezultātus. Jo Kérastase sekotāji ir pieredzējuši klienti. Ātri, kvalitatīvi, lieliski!  Balstoties uz ilggadējiem pētījumu rezultātiem, L’Oréal Advanced Research ir izveidojis revolucionāru matu atjaunošanas sistēmu Lamellar- tūlītēju matu laminēšanu. Kérastase ir pirmais L’Oréal zīmols, kas uzsācis šīs tehnoloģijas izmantošanu visā pasaulē, unikālā profesionālā jomā — jaunajā salona pakalpojumā K Water, 2019. gada septembrī.

K WATER ir šķīdums, kas sastāv no unikāla molekulu (aminoskābju un olbaltumvielu) maisījuma, kas nodrošina īpaši vieglu kopšanu — molekulas ir 10 reizes mazākas nekā tradicionālo kopšanas līdzekļu formulu sastāvos. Molekulas tiek nekavējoties aktivizētas, nonākot saskarē ar ūdens pilieniem, un pārvēršas par īpaši plānu kārtainu plēvi, lai tikai 8 sekundēs izveidotu nevainojamu, viendabīgu, spīdīgu matu virsmu. Tas ir balstīts uz lamelāru struktūru principu, kad ūdens un tauku molekulas ir sakārtotas mikroslāņos viena aiz otras. Rezultātā rodas viela, kas lieliski integrējas matu dabiskajās zvīņās, iekļūst daudz dziļāk mata stiebrā un ātrāk uzsūcas. Procedūras laikā dabiskie reģenerācijas procesi netiek pārkāpti. Līdzeklis ir kā plāksteris, ja tā var teikt.

Ekspress matu laminēšana — šādi procedūru nosaukuši profesionāļi. K WATER būs piemērots visiem, kas gatavojas nozīmīgam notikumam un vēlas, lai viņu mati izskatās nevainojami, spīd kā spogulis, un frizūra saglabājas visas dienas garumā. Pārsteidzoši, ka ar visu savu greznību un ieteicamo mazumtirdzniecības cenu no 8 līdz 10 eiro, Kérastase K WATER ir kļuvis par absolūti pieejamu papildinājumu matu kopšanai salonos. Izmēģiniet šo procedūru nākamajā salona apmeklējuma reizē, un es apsolu, ka tā jums neliks vilties! 


komentāri