Ставьте like и читайте!

Eau de Citron Noir – jeb melnais laims no Hermès

09.07.2018, Almaza Pirha

Eau de Citron Noir – jeb melnais laims no Hermès

Aptuveni 2 gadus pēc unisex-aromātu kolekcijas jaunākā parfīma Cologne Collection palaišanas, Hermes perfimērijas nams prezentējis jaunumu - Eau de Citron Noir.

Ar parfimērijas mākslu Hermès modes namam pastāv īpaša saikne: parfīmiem ir jāsludina ideja par modes nama ekskluzivitāti. Pirmais Eau D`Hermès, kas tika palaists 1951.gadā, pārsteidza ar tam laikam neierastām ādas notīm, kas teleportē uz Hermès pirmsākumiem, kas pirmo atpazīstamību ieguva kā zirglietu meistars. Tam sekoja Amazone ar ozola sūnu un narcisa akordiem, vēlāk nāca 70. gada izlaiduma Equipage ar sveķainu priedes skanējumu un Hermès Bel Ami ar saldeno salvijas plīvuru.

Savos darbos Hermès vienmēr liek uzsvaru uz eksotiskām sastāvdaļām: šā gada jaunpienācējam Eau de citron noir par galveno zvaigzni tika izvēlēts Lumi – žāvēts laims. Šis žāvētais auglis ir pazīstams Tuvajos Austrumos kā garšviela, kas apveltīta ar citrusaugļiem paradoksālu aromātu - nedaudz metālisku, ar dūmakainu pieskārienu un koksnes notīm. Lai šādu skanējumu panāktu, laims tiek vārīts sālītā ūdenī un pēc tam žāvēts saulē, līdz šķidrums ir pilnībā iztvaikojies. Šajā laikā laims kļūst tumšāks, tāpēc to sauc par "melno". Lumi saglabā laima skābenumu un rūgtumu, kā arī iegūst dažas dūmakainas notis.

Šis auglis ir Hermes modes nama parfīmeres Kristīnes Nāgeles favorīts. Tas, pēc viņas teiktā, atklājis jaunas citrusaugļu šķautnes. Viņa apvienojusi lumi saldenumu ar zaļās tējas notīm, Paragvajas koksnes saldskābajām notīm, no kuras lapām tiek izgatavots mate, un citiem citrusaugļiem.

"Pirkstiņlaims -" Budas pieskāriena auglis ", citrons Eureka, kefīrs-laims ... Man personīgi pavērās lūk šāda citrusaugļu variācija. Rezultātā es izvēlējos iespaidīgu dūmakaino melnā laima aromātu kā pamatnoti," stāsta parfīmere Kristīna Nāgele.

Eau de citron noir patiks gan vīriešiem, gan sievietēm.

Virsnotis: Kalabrijas citrons, laims;
Sirds notis: melnā tēja, citrons, palmu citrons, citrona zieds;
Bāzes notis: kabreuva.


Dodiet laiku, lai smarža atraisītos uz ādas. Un tikai pēc tam pieņemiet lēmumu.

 

komentāri

  • Reklāmkarogs
  • Reklāmkarogs