Ставьте like и читайте!

Franču vaidziņi jeb kāpēc dažas sievietes mēdz atbrīvoties no Biša kamoliem?

12.06.2017, 3ade.lv

Franču vaidziņi jeb kāpēc dažas sievietes mēdz atbrīvoties no Biša kamoliem?

Reiz superpopulāru modeļu “zelta laiks” nu ir aizgājis nebūtībā… Kroufordi, Tarlingtoni, Kempbellu, Evangelistu, Seimūru, Šīferi un, protams, Mosu steidz nomainīt jaunāka modes ikonu paaudze, kas sludina nu jau krasi atšķirīgus skaistuma standartus. Pilnīgas lūpas, kuplas krūtis, piektais punkts kā Kardašjanai… Un jaunākais hīts – asi vaigu kauli, ievilkti vaigi, precīza zoda līnija bez mājiena uz «buldoga vaidziņiem». Spriežot pēc slavenību sejām “kā no konveijera”, Biša kamolu noņemšana kļuvusi par vienu no pēdējo gadu pieprasītākajam plastiskajām operācijām.

Kāds tie Biša kamoli tādi ir?

Ar tā dēvētajiem Biša kamoliem ir apveltīts katrs cilvēks bez izņēmuma. Tie ir nelieli tauku kamoliņi, kas atrodas sejas vidējā trešdaļā, zemāk par vaigu kauliem. Bērnu vaigi izskatās tik apaļīgi pateicoties viņiem.

Mazotnē Biša kamoli ļauj uzsūkt mātes pienu, piešķirot vaigiem tonusu, kamēr muskuļi vēl ir vāji. Laika gaitā vajadzība pēc mātes piena atkrīt, un no funkcionalitātes skatpunkta šie kamoli kļūst lieki. Mazāki tie nekļūst, taču, līdz ar pārējo seju nepieaugot, vairākumam cilvēku tie kļūst neredzami. Ap 25 gadiem piemīlīgais apaļīgums pazūd, un sejas ovāls noformējas pilnībā. Taču dažus dabas sniegtais rezultāts neapmierina. Jo īpaši, ja ar vecumu Biša kamoli kļūst smagnēji un nošļūk uz leju, veidojot deguna-lūpu krokas. Daudzām sievietēm tā ir visīstākā katastrofa, un pats briesmīgākais, ka pilnā mērā no «buldoga vaigiem» neļauj atbrīvoties nedz sports, nedz maskas vai injekcijas.

Kā no Biša kamoliem atbrīvoties?

Biša kamolu noņemšanas operācija ir diezgan nesāpīga un aizņem aptuveni 20 minūtes. Tiesa, lai panāktu izteiktāku ievilktu vaigu efektu, ar vienu vienīgu tauku kapsulu noņemšanu gana nebūs. Šim nolūkam plastiskie ķirurģi kombinē Biša kamolu rezekciju ar lāzeru un gļotādas audu izgriešanu, tādējādi ļaujot pilnā mērā akcentēt asos vaigu kaulus.

Operācija tiek veikta ar mūsdienu lāzeru CO2, kas nozīmē ātrāku rehabilitācijas periodu un minimizētu hematomu risku.

Kontrindikācijas, kas attiecināmas uz šīm cilvēku grupām:

  • jaunāki par 25 gadiem;
  • tiem, kam ir kontrindikācijas attiecībā uz plastiskajām operācijām;
  • nosliece uz lipodistrofiju (taukaudu mazināšanās).

REZULTĀTI

Sejas forma pēc operācijas mainās un turpmāko 4-6 mēnešu laikā iegūst skaidru kontūru, savukārt deguna-lūpu krokas kļūst mazāk izteiktas.

Ķermeņa daļu upurēšana modes dēļ nav tā vērta

Ko tik sieviete asu vaiga kaulu dēļ nav gatava iesākt! Biša kamolu noņemšana ir viena no vissaudzējošākām manipulācijām. Iegrimto vaigu kaulu dēļ daudzas sievietes mēdz pat tikt vaļā no dzerokļiem. Taču tikai retās līdz galam apzinās, ar ko šis barbarisms spēj izvērsties pēc 15-20 gadiem.

20 minūtes, lokālā anestēzija, centimetru liels iegriezums vaiga gļotādā, īss atkopšanās periods un pilnīga rētu neesamība – tīrais nieks.  Šodien šāda veida operācijām arvien vairāk ārstu visā pasaulē saka nē. Jo kompetents ārsts nekad pāri nenodarīs un vismaz pacentīsies izskaidrot to, ka visa dzīve vel ir priekšā, savukārt jebkuras ķirurģiskas iejaukšanās rezultāts, pirmām kārtām, ir paliekošs, otrkārt, mēdz sagādāt neparedzamas sekas nākotnē.

25 gadu vecumā “mēness formas” seja mēdz būt kaitinoša. Taču ap 28-35 gadiem, dēļ hormonālajām izmaiņām un zemādas tauku zuduma, kas tā vai citādi novecošanas procesu pavada, no pietūkuma nepaliks ne miņas. Nedaudz ievilkti vaigi – absolūti normāla, laika gaitā iegūtā parādība. Taču noņemtie Biša kamoli šādu efektu pastiprina vairākkārt. Lieta tāda, ka Biša kamoli kalpo par sejas vidējās trešdaļas karkasu. Ar mākslīgiem iedobumiem šī zona “nokārsies” pirmām kārtām, savukārt bez noslieces uz lieko svaru – vēl jo vairāk.

Vel jāpiemin, ka šīs operācijas sekas ir neatgriezeniskas. Jebkuras sejas-žokļu ķirurģijas metodes kļūs bezspēcīgas. Implantus nostiprināt nevarēs, savukārt jebkāds košļājamos muskuļos ievadītais fillers izšķīdīs.

komentāri

  • Reklāmkarogs