Ставьте like и читайте!

Gadžets ādas attīrīšanai Foreo LUNА met izaicinājumu - meklējam izmēģinātāju!

21.07.2016, 3ade.lv

Gadžets ādas attīrīšanai Foreo LUNА met izaicinājumu - meklējam izmēģinātāju!

Šoreiz vienai no jums esam sarūpējuši patiesi izcilu pārsteigumu. Foreo LUNА „divi vienā”: attīrīšana un anti age kopšana – rozā jaunums, kas radis praktisku pielietojumu ikvienam manas ģimenes loceklim: kā masieris man, dēlam – kā iedarbīga ādas attīrīšana, vīram – kā relaksācija, savukārt meitai – „tas taču ir rozā!”

Pateicoties T-Sonic™ svārstībām LUNA™ un silikona birstītēm, tiek nodrošināta dziļa, taču īpaši saudzīga attīrīšana un ādas atlobīšana, tāpēc ierīce ir piemērota lietošanai ikdienā. Liekot lietā arī putas un skrubi, poras tiek lieliski attīrītas, tiek noņemtas atmirušās ādas šūnas, meikapa paliekas un 99,5 % netīrumu un ādas tauku, uzlabojot pēcāko ādas kopšanas līdzekļu iesūkšanos.

Turklāt šai, ar inovatīvo dizainu aprīkotajai ierīcei, piemīt funkcija „Anti-Aging”. LUNA™ , kurai "Anti-aging" režīmā analogu nepastāv, nosūta zemas frekvences svārstības, iedarbojoties uz vecuma izmaiņām pakļautām ādas zonām, mazinot mīmisko un vecuma grumbu redzamību. Āda izskatās kopta un tvirta.

Attīrīšanai izmantojiet ierīces šķiedraino pusi. Pielietojot hidrofīlās eļļas, tiek iegūta lieliska masāža, savukārt mazgāšanās putas tiek sakultas līdz skūšanās putu konsistencei, ādu maigi attīrot.

Birste ir ergonomiska, tāpēc elementāri attīrāma kļūst pat deguna zona.

Anti-age kopšana ir aprakstīta instrukcijā: norādīti 5 punkti: starpuzacu, deguna-lūpu kroku un „vārnu kājiņu” zona ap acīm, katra no tām ir jāmasē 12 sekundes ar ierīces aizmugurējo, rievaino pusi. To var veikt arī uz seruma vai ampulu kosmētikas bāzes.

«Mantiņas» cena ir 119 EUR. Nespējat vien sagaidīt, kad tiksiet testēšanai klāt, jau šobrīd?

Dalībai nepieciešams:

1. Jums jābūt vecumā no 22 līdz 35 gadiem.

2. Jums jābūt reālām problēmām ar ādas attīrīšanu... tā, ka nelīdz nekas, bet ko nopietnāku pasākt ir slinkums.

3. Līdz 25.jūlijam uz e-pastu info@3ade.lv jāiesūta foto un īsumā jāiepazīstina ar sevi, norādot kontaktdatus. Personīgi izvēlēšos vienu no jums – kurai likšu rast 5 minūtes laika Foreo lietošanai ik dienu. Savukārt no jums tiek sagaidīta godīga atsauksme, kas būs vērtīga mūsu lasītājiem.

Vēlam veiksmi!

komentāri