Ставьте like и читайте!

HAIR BEAUTY režīms mūsdienīgai un aizņemtai sievietei

27.06.2018, 3ade.lv

HAIR BEAUTY režīms  mūsdienīgai un aizņemtai sievietei

IN

VI

GO

Galvenā 2018 beauty kopšanas intriga – daudzās pakāpes. Līdz bezgalībai sarežģītas koncepcijas ar „vienkāršiem” sastāviem un līdzekļiem, kas jālieto pēc noteiktas secības un ne mazāk kā 90 dienas. Jums too much? Tad piedāvājam otro tendenci – maksimāli vienkāršotu. Ne tāpēc, ka slinkums. Bet tāpēc, ka mainās pasaule, mūsu ātrums un mūsu vajadzības.

Mūsdienu dzīve vairs neietilpst rāmjos „no 9 līdz 18”. Pie saspringta darba grafika un mājas dzīves steigas sievietēm grūti atrast laiku sev gan fiziski, gan morāli. Kad atpūta un atslābums pazuduši kaut kur darbu sarakstu beigās, stress paredzami atspoguļojas izskatā, tai skaitā arī matu stāvoklī, – mēs nekādi nepaspējam nokļūt salonā vai laika ekonomijas mērķos veicam superātru griezumu vai ekspress-ieveidi, atdodoties ombrē-krāsošanai, jo ar tādu tehniku var apmeklēt meistaru reizi trijos mēnešos, vai pat retāk, ja neapgrūtina sirmās saknes.

Novērojot savu klientu paradumus un skaistuma rutīnu, Wella Profesionals matu meistari piedāvāja radīt līniju, kas momentā pārvērstu matu izskatu un novilcinātu vizīti pie friziera, pateicoties aizsardzībai pret krāsas izbalēšanu. Acīmredzot, runa ir par „gurķu masku uz sīpolu novārījuma”.

 INVIGO – ātra un efektīva matu atjaunošana un jebkuru prasību risinājums to kopšanas jautājumā.

Sanāca zinātniskā padome, tehnologi, zīmola vadošie stilisti, pabūrās laboratorijā, bagātināja produktus ar „superfood”, jauniem ingredientiem un vitamīniem. Izmazgāja matus, uzklāja balzamu-kondicionieri un mati atkal kā tikko no salona.

IN - noslēpums iekšpusē. Kad jaunākās tehnoloģijas apvienojas ar derīgiem vitamīniem un „superfood” vienā formulā.

VI - dzīves spēki (lat. Vita – dzīve). Pilnīga atjaunošana un pārstartēšana pateicoties inovatī- vai kopšanai, daudznošu aromātiem un procedūrām ar unikālu akupunktūras masāžu.

GO - tikai uz priekšu. Ātri – tas ir kvalitatīvi. Minimums laika – maksimums rezultāta. Jums nenāksies ilgi gaidīt, lai ieraudzītu savu matu jauno skaistumu.

IZVĒLĒTIES SAVU INVIGO var arī bez profesionāļa palīdzības.

 

COLOR BRILLIANCE

Spēcīgākais kokteilis no superingredientiem speciāli krāsotu matu kopšanai. Varu blīvējošās molekulas pasargā krāsu no izmazgāšanās un spilgtuma zaudēšanas. Histidīns un E vitamīns aizsargā matus no oksidēšanās pēc krāsošanas (tehnoloģija Anti-Oxidant Shield). Laima ikru ekstrakts bagātina matus ar noderīgiem vitamīniem ar antioksidantu iedarbību.

NUTRI-ENRICH

Baro un nogludina sausus, stresam pakļautus matus, bagātinot tos ar enerģiju. Oleīnskābe un pantenols veicina intensīvu mitrināšanu, bet E vitamīns pasargā matus no turpmākām stresa iedarbībām. Godži oga – visā pasaulē atzīts visspēcīgākais antioksidants un dzīvei svarī- gu vitamīnu, minerālu un peptīdu avots.


VOLUME BOOST

Rūpējas par plāniem, apjomu zaudējušiem matiem, piepildot tos ar vieglumu, maigumu un dabīgām kustībām. Visvieglākās formulas novērš sapinkāšanos pat vissmalkākajiem matiem. Blīvējošie polimēri šajā inovatīvajā maisījumā maigi ieskauj mata kutikulu, padarot to daudz blīvāku uz tausti, un tas nozīmē daudz paklausīgākus ieveidošanas procesā un žāvējot ar fēnu (komplekss Spring Force Blend). Bez vērtīgām mīkstinošām īpašībām, kokvilnas šķiedrām piemīt arī teicama noturība pret apkārtējām iedarbībām.

 

BLONDE RECHARGE

Efektīva uzturoša kopšana visu variāciju blondiem toņiem: no dabīgiem līdz balinātiem un melirētiem ar maigu ziedu-pūdera aromātu. Satur krāsojošus pigmentus, lai uzturētu tīru, zaigojošu matu krāsu.

Blenda formula bagāta ar violeto pigmentu, kas efektīvi cīnās ar gaišu toņu matu blāvumu un dzeltenīgumu (gan blondētus, gan dabiskus). 

 

COLOR RECHARGE

Atsvaidzina un pastiprina spilgtumu, piesātina brūnos un sarkanos toņos krāsotus matus starp krāsošanas reizēm salonā, pateicoties krāsas pigmentam formulā. 

 

 

BALANCE

Efektīvs specifisku galvas ādas un matu problēmu risinājums ar kopjošām un nomierinošām sastāvdaļām. Atbilst visām galvas ādas problēmu prasībām un efektīvi kopj matus. 

 

Atcerieties – mati ir mūsu iekšējā stāvokļa spogulis, kad jebkurš stress var negatīvi atspoguļoties uz to kvalitāti un izskatu. Pat ja stress ir – kāpēc to demonstrēt apkārtējiem...!

komentāri

  • Reklāmkarogs
  • Reklāmkarogs