Ставьте like и читайте!

Hairchalk matu krāsojošo krītiņu testēšana

26.02.2014, 3ade.lv

Hairchalk matu krāsojošo krītiņu testēšana

Mūsu Hairchalk matu krāsojošo krītiņu testēšana no L’Oreal pietuvojās noslēgumam. Lasām, aplūkojam foto, izdarām secinājumus!

Hairchalk no L’Oreal sastāv no astoņiem košiem toņiem: Sweet Sixteen Pink, First Date Violet, Blue Ocean Cruise, Garden Party, Coral Sunset, Coffee Break, Bronze Beach, Black Tie.

Mēs testējām trīs krāsas: First Date Violet, Blue Ocean Cruise un Bronze Beach. Violetais – ārpus modes un konkurences, gaiši zilais – gaidāmās vasaras trends, bet bronza – "mūsdienīga klasika".

Jekaterina Sidorova un māsiņa

Ar māsu testējām bronzas krītiņu uz saviem gaišbrūnajiem matiem. Nolēmām paeksperementēt uz matu galiņiem. Krītiņš klājas ļoti viegli un ērti, uz mitriem matiem, ar speciālu aplikatoru. Iekļāvāmies 15 minūtēs. Rezultātā ieguvām rudu toni, pietiekami košu, galiņi palika mīksti un nesapinās. Krāsa nenobirst un nenoiet, neatstāj pēdas uz apģērba. Esam ļoti apmierinātas ar rezultātu, turpināsim izmantot šos krītiņus, kā arī plānojam izmēģināt citas krāsas. Ļoti patīk, ka krītiņš nomazgājās uzreiz pēc pirmās mazgāšanas reizes, palika vien viegli manāms tonītis. Var eksperementēt kaut katru dienu un, ja rezultāts jūs neapmierinās, var tūlīt pat nomazgāt.

Ar krītiņiem no ebay (kuri, starp citu, nopērkami pie mums Rīgā par diezgan lētām naudām) var nesalīdzināt! Tur tik tiešām ir krītiņi, kas tūlītēji nobirst un, uzklājot, sapin matus, bet L’Oreal drīzāk ir pagaidu krāsa, kvalitāte acīmredzama! Ceru, ka arī cenas ziņā būs pieejama:).

Diāna Matjuševa

Jāsaka, ka matu krāsošanai derētu izvēlēties drēbes, kuras nebūtu žēl nedaudz saķēpāt, krīts iesūcas audumā, nobirst uz grīdas, tomēr viegli noņemas. Nepieciešams vien izmazgāt drēbi, ja izmantojāt mitro uzklāšanas veidu un stipri izpurināt, ja sauso.

Teikšu atklāti, ieraugot krīta krāsu – tā bija zila, nesaņēmos nokrāsot savus matus, bet gan mākslīgu matu šķipsnu.

Krāsa man iepatikās, tomēr tas, kā mati jutās, izraisīja satraukumu. Tās sāka līdzināties sariem, tās nebija iespējas ne piegludināt, ne izķemmēt (turklāt krīts paliek uz ķemmes, bet mati kļūst blāvi), tie burtiski krakšķēja kā lellei.

Ja šķipsnu izķemmē uzreiz, tad krāsa noiet un jau neizskatās tik piesātināta un skaista, tāpēc devu iespēju matiem nedaudz izžūt un tad mēģināt izķemmēt. Žūšanas process notika momentā, tomēr šķita, ka krīts burtiski izsūc visu mitrumu no matiem, padarot tos super sausus un lūstošus.

Es ieteiktu izmantot krītiņus tikai kādiem īpašiem nolūkiem, reizi pa reizei. Īpašu estētisku gandarījumu neizjutu. Visdrīzāk tie labāk izskatīsies uz tumšiem matiem.

Redaktore Almaza Pirha ar meitu

Nokrāsot matus violetā vai rozā krāsā – manas meitas pasens sapnis. Tomēr saprotamu apsvērumu dēļ (vēl pārlieku jauniņa) to neatļāvāmies darīt. Tiklīdz uzzināju par krītiņiem, sapratu, sapnis – pietuvinās. Testēšanas laiks izkrita uz brīvlaiku, tāpēc ķērāmies klāt eksperimentam.

Protams, kā jebkurā citā krāsošanā mums bija nepieciešams peņuārs un apmetnis. Procedūras laikā nenotecēja ne pilīte. LAI VAI KĀ, nokrāsotie mati var saķēpāt apģērbu, tiklīdz nebūs pilnībā izžuvuši.

Neskatoties uz savu nosaukumu – krīti patiesībā izrādījās krāsa, samērā šķidras konsistences. Krāsa jāuzklāj uz aplikatora un jāizlīdzina uz nelielām, kārtīgi izsukātām šķipsnām.

Lai kā meita nelūgtu, neriskēju nokrāsot bērnam visu galvu (tētis mūs nesaprastu), aprobežojoties ar matu galiņiem.

Visai procedūrai mums bija nepieciešami 2 aplikatori un 15 minūtes.

Ļizas mati

mani mati

Pēc tā, kad mati izžuva, tie nedaudz zaudēja krāsas intensitāti, kļūstot matēti un «dūkamaini», un nedaudz sausi.

Tā kā meitas mati ir sprogaini un pēc struktūras gana plāni, pārliekais sausums mani izbiedēja. Tomēr, kad nākamajā rītā izmazgājām matus un ieveidojām tos ar eļļas palīdzību – no sausuma nepalika ne miņas.

Ar katru mazgāšanas reizi krāsa zaudēja savu intensitāti, iegūstot rozīgu toni. Lai gan mūs tas neapbēdināja.

Diemžēl pēc 3 mazgāšanas reizēm (mazāk, kā 2 nedēļas) – mūsu krāsa nomazgājās pilnībā, neatstājot ne pēdas, ne arī kaitējumu.

Lai gan ražotājs solīja noturību līdz 10 mazgāšanas reizēm... Es, savukārt, to izvērtēju kā priekšrocību... Šādas spilgtas šķipsnas – tā tomēr ir spēle un noskaņa, kas ir aktuāla brīvlaikā, ballītē vai...

Ja nolemšu kļūt par Emo, tad rozā matus, visdrīzāk, nokrāsošu ar ilgnoturīgu matu krāsu. Savukārt krītiņi – dāvās svētku notis gan jauniņām meitenēm, gan nedaudz pieaugušākām dāmām, kā es, bez kaitējuma matiem, atstājot atmiņā patīkamas emocijas.

komentāri

  • Reklāmkarogs
  • Reklāmkarogs