Ставьте like и читайте!

Balmain Hair Couture. Neatkarīgā testēšana.

13.01.2019, Almaza Pirha

Balmain Hair Couture. Neatkarīgā testēšana.

Stāsta, ka Salon Balmain Paris pieteicis sevi kā labākais salons Elizejas laukos. Ja kādreiz palaimēsies tur būt, pastāv varbūtība, ka blakus krēslā skaistuma devu saņems Kendala Dženere un Džidži Hahida. Klīst baumas, ka ne jau tikai reklāmas saistības liek šīm skaistulēm šo supermodīgo salonu ik pa laikam apciemot. Pie vainas ir lieliskais serviss, prātam neaptverama kosmētikas izvēle un labākie Eiropas modes metropoles matu meistari.

Izmēģināt skaistuma devu radās iespēja, pateicoties zīmola dāvinājumam – pa pastu sūtītai lakotai kosmētikas somiņai ar matu produktu trio. Atklāti sakot, neko pārdabisku negaidīju. Viss ieturēts ar gaumi, it nekā lieka ... Matu kopšanas produktu izvēlē kļūstu arvien rūdītāka un šķiet, ka vairs nekas nespēj mani pārsteigt... Bet varbūt tomēr?

Starp citu, Balmain Paris ir vienīgais modes nams, kura paspārnē ir savs profesionālās matu kopšanas un patentētu matu pieaudzēšanas sistēmu zīmols. Šobrīd zīmola produktus var iegādāties arī tepat Latvijā. Kā jau tika gaidīts, zīmols pieteica sevi ar ziemeļniecisku pieticību. Izskatās, ka mana atsauksme Latvijā būs pirmā. Jūtos saviļņota.

Jāsāk ar to, ka Balmain Hair Couture un minimālisms ir sinonīmi. Vienkāršās baltās pudelēs - trīs pamatsastāvdaļas: zīda proteīni, argana eļļa un smaržu kompozīcija (sastāv no persika, aprikozes, apelsīna, avenes, jasmīna, vaniļas un baltā muskusa).

 

Visi zīmola līdzekļi tiek iedalīti trīs kategorijās: matu kopšana, strukturēšana un frizūras vai matu sakārtojuma fiksācija.

• Kopšana: šampūni, kondicionieri un maskas visiem matu tipiem, sauļošanās līdzekļi, pelnu toneris;

• Struktūrēšana: nenomazgājams izsmidzināms kondicionieris, sāls sprejs, sausais šampūns, mitrinošs eliksīrs ar argana eļļu, veidojošs krēms, sprejs uzkasītu matu efektam, stipras fiksācijas želeja mitru matu efektam;

• Fiksācija frizūrā vai matu sakārtojumā: zīda dūmaka, lakas, stipras fiksācijas apjoma putas, vasks, stipras fiksācijas matēts māls, krēms cirtu veidošanai, pulveris un sprejs termiskai aizsardzībai. 

Iespaidīga kolekcija.

Uzslavas vērts ir tas, ka produktu sastāvā nav iekļauti sulfāti un parabēni. Balmain Paris Hair Couture ir apņēmies pilnībā atteikties no kritisku komponentu iekļaušanas matu kopšanas un veidošanas produktu sastāvā.

Tai pat laikā visi matu kopšanas un veidošanas produkti ir bagātināti ar zīda proteīniem. Zīds ir dārgs materiāls, kas tika novērtēts jau sen un ir uzskatāms par labāko šķiedru, pateicoties tās izturībai. Pēc zīda proteīnu izžūšanas matos tie pārtop par caurspīdīgu kristālisku aizsargplēvi. Šī plēve plombē matu kutikulu un var novērst matu bojājumus ar sārmiem, kas mūsdienās iekļauti daudzos matu kopšanas produktus. Šī aizsargplēve ļauj palielināt matu elastību un dabisko spīdumu. Zīda proteīniem ir atvēlēta īpaša aizsardzības funkcija matu produktos.

Tāpat produktos iekļauta argana eļļa, ferulīnskābe, astoņas neaizstājamās taukskābes, karotinoīdi, antioksidanti, sterīni, saponīni un polifoni, E vitamīns un skvalēns.

Neraugoties uz sortimenta pārpilnību, pieticīgai, tomēr pilnvērtīgai matu kopšanai būs gana ar šampūnu un kondicionieri. Tieši tā. Cerības uz brīnumiem neloloju. Tomēr biju pārsteigta, kad izžāvējot matus, sapratu, cik gan viegli tie pakļāvās veidošanai, neraugoties uz raujo un cirtaino struktūru. Tie tapa paklausīgi, gludi un maigi.

 

Ražotājs sola, ka visiem Balmain Paris Hair Couture produktiem raksturīgais aromāts teleportēs jūs skaistā vasaras dienā. Vieglais aromāts atraisās uz matiem ar negaidītu nošu kombināciju:

• Augšējās notis: anīsa zvaigznītes, estragons, priede, persika ziedui, avene, gardēnija.

• Sirds notis: apelsīnu ziedi, neļķe, jasmīns, roze, ilang-ilang, aprikoze, ceriņi.

• Bāzes notis: dzintars, vaniļa, sandalkoks, ciedrs, baltais muskuss, balzāmisks tonis.

Līdzekļi tik tiešām apveltīti ir zīmolam raksturīgu aromātu. Tas mani neuzrunā, bet arī neatbaida. Nav pretrunā ar manu parfīmu.

 

Ņemot vērā to, ka komplektā iekļauta zīda dūmaka - sprejs, kas padara matus spīdīgus un piešķir tēlam noslēdzošu akcentu, ar zīda proteīniem un tīru argana eļļu sastāvā, pēc tā izsmidzināšanas vannas istabā sapratu, ka vēlos, lai tāpat smaržotu arī mati. Produkts uz ilgu laiku nodrošina matu vieglumu un zīdainību. Atvieglo ķemmēšanu, atjauno un aizsargā matus no ārējiem bojājumiem.

Kā izrādījās, šī zīda dūmaka matiem (Silk Perfume) ir pārdošanas hīts, kas pilda gan parfīma, gan nenomazgājama kondicioniera funkciju (padara matus spīdīgus). Vieglais aromāts ir jūtams matos visas dienas garumā, un zīmola stilisti iesaka ar to apsmidzināt ķemmes.

Vienvārd’ sakot #tasirtāvērts. Ticu,ka daudzi paliks apmierināti. Daudzi, bet ne visi. Visi to nespēs)

komentāri