Ставьте like и читайте!

Jaunais ELEMENTS. JAUNA KONCEPCIJA PAR PROFESIONĀLU MATU UN GALVAS ĀDAS KOSMĒTIKU.

03.09.2021, 3ade.lv

Jaunais ELEMENTS. JAUNA KONCEPCIJA PAR PROFESIONĀLU MATU UN GALVAS ĀDAS KOSMĒTIKU.

Jaunais ELEMENTS

JAUNA KONCEPCIJA PAR PROFESIONĀLU MATU UN GALVAS ĀDAS KOSMĒTIKU.

«Kļūsti atbildīgāks pret sevi un apkārtējo vidi!», mēs sakām.
Arī mūsu iemīļotie zīmoli nepaliek vienaldzīgi.
Ir prieks, ka daudzu favorīts, vadošais profesionālās matu kopšanas kosmētikas zīmols Wella Professionals, prezentējis atjaunoto, videi draudzīgo produktu līniju ELEMENTS. Šīs koncepcijas pamatā – dabiska vēlme samazināt planētai nodarīto kaitējumu un iesakņoties saudzīgas un ekoloģiski tīras matu un galvas ādas kopšanas koncepcijā.

 

AUTORE: SINTIJA TRUŠINSKA, FRIZIERE-MATU STILISTE, WELLA INTERNATIONAL STUDIO TRENERE


Bija paredzami, ka Latvijas sabiedrība to novērtēs. Pēc savas būtības un ideoloģijas, mēs tiecamies pēc visa ekoloģiskā, dabīgā un dabiskā it visā. Pateicoties mums pieejamai tehnoloģiskai jaudai, gan mēs, profesionāļi, gan klienti esam guvuši pilnīgi unikālu iespēju — saudzīgāko matu un galvas kopšanas līniju no Wella Professionals. Nezaudējot savu augsto efektivitāti, līnijas produktu sastāvā 91–99% (atkarībā no produkta) ir dabiskas izcelsmes formulas: bez silikoniem, sulfātiem vai dzīvnieku izcelsmes sastāvdaļām, videi draudzīgā iepakojumā. 

 Ideja radīt nevainojamu profesionālo produktu kombināciju, kas apmierinātu ekoloģiskās pieejas piekritēju principus, kādai jābūt pareizai matu un galvas ādas kopšanai, kļuva par pamatu jaunā ELEMENTS kompleksa — šampūnu, balzāmu un masku bez sulfātiem un parabēniem — izstrādei, kam turklāt būtu arī reģenerējošas un mitrinošas īpašības.

Iniciatīvas mērķis ir izglītot un iedvesmot frizieru industriju kļūt atbildīgākiem pret apkārtējo vidi, ieviest izmaiņas savā biznesā, piedāvājot virkni ekoinovāciju, tai pat laikā, saglabājot profesionālās kosmētikas un pakalpojumu kvalitāti un efektivitāti to augstākajā līmenī.

Jaunās ELEMENTS koncepcijas pamatā ir tehnoloģisko formulu un dabisko sastāvdaļu apvienošana, kam pateicoties tiek atjaunots un saglabāts matu skaistums un veselīgs izskats. ELEMENTS līnija, kur vairāk kā 99% sastāvdaļu ir dabīgas izcelsmes, formulas bez silikoniem, sulfātiem vai dzīvnieku izcelsmes sastāvdaļām, ir perfekti piemērotas cilvēkiem, kas pārzina dabisko sastāvdaļu īpašības un meklē “tīra skaistuma” produktus. Atzīstot drošākas un ilgtspējīgākas nākotnes nozīmi, Wella Professionals atbalsta nepieciešamību pēc atbildīga iepakojuma.

 
Jaunās līnijas iepakojums ir pilnībā pārstrādājams un izgatavots no 100% pārstrādātas plastmasas.


Wella Professionals — pasaules vadošais salonu profesionālo krāsu zīmols un matu kopšanas eksperts, uzņēmums dibināts 1880. gadā Vācijā un darbojas vairāk nekā 150 valstīs.Līnijas pamatā ir ideja par specifiskas matu kopšanas problēmas risinājumu, neatkarīgi no matu struktūras un bojājuma pakāpes. ELEMENTS produkti ļaus panākt līdzsvaru, atjaunot sausus un bojātus matus, kas rodas ikdienas manipulāciju un mehānisku bojājumu rezultātā, nodrošināt optimālu galvas ādas pH līmeni, iegūt nepieciešamo tekstūru, atjaunot spīdumu un gludumu, savaldīt nepaklausīgus matus vai piešķirt apjomu un blīvumu smalkiem matiem.

 

* no 91% līdz 99% dabiskas izcelsmes sastāvdaļu, atkarībā no produktaBAGĀTĪGĀ PRODUKTU LĪNIJA IR IEDALĪTA 3 KOPŠANAS RISINĀJUMOS:

Atjaunošana

VISIEM MATU TIPIEM NORMĀLAI LĪDZ TAUKAINAI GALVAS ĀDAI

Nogludina un atjauno matu mirdzumu, aizsargā matus no ikdienas mehāniskajiem bojājumiem (ķemmēšanas vai karstiem veidošanas instrumentiem).


Nomierināšana

SAUSAI UN JUTIGAI GALVAS ĀDAI

Sniedz komfortu un nomierina sausu vai jutīgu galvas ādu, vienlaikus to mitrinot.


Attīrīšana

TAUKAINAI GALVAS ĀDAI

Absorbē lieko tauku daudzumu un attīra galvas ādu, palielinot apjomu pie matu saknēm.

ELEMENTS PRODUKTI IR DERMATOLOĢISKI PĀRBAUDĪTI, SADERĪGI AR PH LĪMENI UN PIEMĒROTI VISIEM MATU TIPIEM.


Wella Professionals līniju ELEMENTS un citus produktus var iegādāties Stockmann Riga, skaistumkopšanas salonos KOLONNA un shop.kolonna.com, Salon Line, Frizieru Serviss, kā arī lielākajos salonos visā Latvijā.

 

komentāri