Ставьте like и читайте!

Kopā ar mums jūs vienmēr izskatīsieties labi!

23.12.2019, 3ade.lv

Kopā ar mums jūs vienmēr izskatīsieties labi!

«DARĪT TO, KAS JUMS PATĪK, MĪLĒT SEVI UN SNIEGT SEV VISU IESPĒJAMI LABĀKO NAV SAVTĪGUMS, TĀ IR HARMONIJA. SIEVIETE, KURA MĪL SEVI, SPĒJ ARĪ CITIEM DĀVĀT MĪLESTĪBU. MĒS IZSKATĀMIES TĀ, KĀ JŪTAMIES.»

 

JEĻENA BUKAJEVA, MAISON DE BEAUTE VADĪTĀJA, VADOŠĀ SPECIĀLISTE

 

MAISON DE BEAUTE — VĒLME SNIEGT KLIENTAM VISLABĀKO RISINĀJUMU SKAISTUMKOPŠANAS JOMĀ, ELITĀRA KVALITĀTE UN IZMANTOJAMO METOŽU KLĀSTS, KUR KLIENTI SAŅEM MAKSIMĀLU SKAISTUMA DEVU.

Mūsdienu sievietes augstu vērtē savu laiku un vaļas brīžus, tādēļ dod priekšroku augstas kvalitātes pilnvērtīgam pakalpojumam, kas ietver maksimāli daudz skaistumkopšanas procedūru vienā apmeklējuma reizē un vietā.

MAISON DE BEAUTE beauty piedāvājumos jūs atradīsiet dažādas sejas un ķermeņa procedūras. Mūsu eksperti piedāvā personalizētas un pārdomātas autoru manuālo, aparātu un invazīvo metožu apvienojumus, pastiprinot to iedarbību ar labāko kosmētiku, kurai nav analogu: Biologique Recherche, Neovita, Genosys, Medik 8, Hydropeptide, WiQo, PCA skin, ZO® SKIN HEALTH BY ZEIN OBAGI, kosmētiskie līdzekļi, kurus jūs varat iegādāties ādas kopšanai mājās, konsultējoties ar kosmetologu un piemeklējot jums piemērotāko variantu. Viss nepieciešamais ādas estētikai un kopšanai, lai saglabātu jaunību, uzturētu labu veselību un piešķirtu jums šarmu.

Īpaši vēlos izcelt arī salona aparātprocedūru ENDOSPHERES THERAPY®, kas plaši pazīstama jau apmēram desmit gadus, taču pēdējos piecus tiek uzskatīta par vienu no populārākajām. Tā palīdz tikt galā ar celulītu, venozo asiņu stagnāciju, kā arī koriģē figūru, tai praktiski nav kontrindikāciju.

 

BEAUTY – izvēlne

• EKSKLUZĪVAS PROCEDŪRAS SEJAI UN ĶERMENIM ar BIOLOGIQUE RECHERCHE

• NEOVITA SPA PROCEDŪRAS

• ANTISTRESA TERAPIJA

• PRX T33 un PCA Skin PĪLINGI SEJAI

• APARĀTPROCEDŪRAS

• PROCEDŪRAS VĪRIEŠIEM

• ĶERMEŅA IETĪŠANAS PROCEDŪRAS UN SPA TERAPIJA

• UZACU UN SKROPSTU LAMINĒŠANA UN KOREKCIJA

• PERMANENTAIS MAKE-UP

• ENDOSPHERES THERAPY® – kompresijas mikrovibrācija – inovatīva metode celulīta ārstēšanai.

Ziemassvētku un Jaunā gada priekšvakarā, mēs vēlamies palutināt klientus ar dāvanām. Pērkot ENDOSPHERES THERAPY® abonementu — 20% atlaide. Piedāvājums spēkā līdz 31.01.2020. gadam.

Maison De Beaute Jūrmala

Pieraksts pa tālruni: + 371 26959090

Adrese: Jūrmala, Dzintaru prospekts 68

@maisondebeautejurmala

@maisondebeautejurmala

 

 

 

 

komentāri