Ставьте like и читайте!

Rudenīgais apgreits. Izmēģinām serumu pret pigmenta plankumiem Filorga Pigment-Perfect Dark spot corrector

17.09.2017, Almaza Pirha

Rudenīgais apgreits. Izmēģinām serumu pret pigmenta plankumiem Filorga Pigment-Perfect Dark spot corrector

Iedeguma sezona tradicionāli nomainījusies ar totālu pigmenta plankumu izgaismošanu. Diemžēl, lai vai cik rūpīgi mēs nesargātu seju, vietām (lai gan, drīzāk, nevietā) šie riebīgie plankumi uz ādas sāk parādīties. Jā, un arī tad, ja visas vasaras garumā esi atbildīgi smērējusi saules protektorus. Viss tādēļ, ka pusaugu vecumā mēs visi, kā viens, vadījāmies pēc klišejas – nosauļot mūsu pēlēcīgo ziemeļniecisko ādu ja ne līdz apdeguma kondīcijai, tad vismaz līdz “vēzim, kas novārīts pie alus”.

Vien pārkāpjot 30 gadu robežu, mēs sākam šo bālo, tomēr tik vienmērīgo porcelāna ādas toni, beidzot novērtēt. Tomēr izvairīties no pigmentācijas neizdodas arī tad, ja esi aktīvi lietojusi saules aizsargfiltrus.

Šī problēma ir aktuāla lielākai daļai sieviešu un, saskaņā ar dažiem no FILORGA atskaitēm iegūtajiem mārketinga materiāliem, 30% sieviešu vecumā no 30 līdz 39 gadiem pigmentācija ir skārusi. Savukārt dāmas pēc 60 ar šo problēmu ir apdāvinātas divreiz biežāk.

Vieni izvēlas veikt pīlingu kursu, citi lāzerprocedūras, trešie plankumus cenšas izgaismot ar kosmētiskajiem līdzekļiem. Viens no tiem – Filorga Pigment-Perfect Dark spot corrector serums.

Kā zināms, kosmētisko produktu efektivitāte atkarīga no tā, cik daudz aktīvo vielu tā satur un kāda ir to savstarpējā mijiedarbība. Profesionāļi dod priekšroku precīzas iedarbības preparātiem: komponenti tādos ir tikai daži, tomēr katrs no tiem ir bagātīgā koncentrācijā. Neaizmirstot par savu «recepšu» oriģinalitāti, Filorga šo koncepciju ir atbalstījusi un palaidusi klajā serumu, bagātinot to ar aktīvajiem komponentiem:

• Apiņu ekstrakts regulē melanīna sintēzi, tādejādi būtiski samazinot pigmenta plankumu redzamību.

• Jaunās paaudzes C vitamīns nodrošina ādai mirdzumu un vienmērīgu krāsu, ļaujot sasniegt vislabāko rezultātu.

• Zelta kumelītes augu ekstrakts aizsargā ādu no oksidatīvo stresu izraisītās pigmentācijas.

Filorga Pigment-Perfect Dark spot corrector Serum piemērots visiem ādas tipiem un precīzi iedarbojas uz esošajiem pigmenta plankumiem un neļauj veidoties jauniem.

Pēc klīnisko pētījumu rezultātiem:

89% - mazāk pigmenta plankumu,
90% - vienmērīgs ādas tonis,
82% - starojoša āda.

Ražotājs iesaka serumu kā alternatīvu lāzerprocedūrām, IPL terapijai un pīlingām. Jāatceras, ka darbs ar pigmenta plankumiem, kas radušies pēc saskarsmes ar sauli, nav vienas dienas jautājums. Perfekti ir apvienot mājas kosmētiku un profesionālās procedūras - ja vien rezultātu vēlies sasniegt dažu mēnešu griezumā, un nevis tikai līdz pavasarim.

 

Seruma uzdevums: izlīdzināt ādas toni un uzlabot ādas kvalitāti.

Kā jau visi šī zīmola produkti, serumam tika izvēlēts pievilcīgs iepakojums – tūbiņa ar dozatoru. Lietošanā ekonomisks, tomēr, klājot serumu pēc ieteicamās shēmas no rīta un vakarā vienu vai zem krēma, 30 ml pietiks tikai nepilnam mēnesim.

Ar redzamākajiem no maniem pigmenta plankumiem serums galā netika, tomēr daži no gaišākajiem plankumiem uz manas ādas nu ir izzuduši. Ādas tonis ir būtiski uzlabojies. Francijas izcelsmes produktus Filorga lietoju jau otrreiz, un ar lielāko prieku izmēģināšu arī pārējos sortimenta līdzekļus, kas, paldies dievam, Latvijas aptiekās tiek plaši pārstāvētas. 

Nopērkams: euroaptieka.lv

 

 

komentāri

  • Reklāmkarogs