Ставьте like и читайте!

«Blogera zods», «jaunības leņķis» un «Venēras gredzens» - 21.gadsimta lāsts un kā tikt no tā vaļā

31.01.2018, Almaza Pirha

«Blogera zods», «jaunības leņķis» un «Venēras gredzens» - 21.gadsimta lāsts un kā tikt no tā vaļā

Vēl nesen dubultzods, grumbiņas kakla un dekoltē zonās signalizēja par vecuma radītajām izmaiņām un nepareizu gulēšanas  pozu. Kosmetologi piekodināja likt kontrastējošās kompreses, ārsti - mainīt spilvenu. Tomēr iemesls tam ir ne jau tikai vecums, bet arī ģenētiskie faktori, liekais svars, fizioloģiskās muskuļu spazmas, zobu sakodiena un dentoalveolārās sistēmas traucējumi, mugurkaula kakla daļas osteohondroze.

Dabiskajiem negatīvajiem procesiem nāk klāt tādi faktori, kā: nepareiza poza ilgstoši sēžot pie datora vai lasot, spēlējot vijoli (tolaik, kad mana meita bija aizrāvusies ar vijoles spēli, par šo tēmu biju visai nobažījusies), pārmērīga vai, gluži pretēji, nepietiekama galvas un kakla nodarbināšana un pat nepareiza vingrinājumu izpilde, piemēram, rumpja pacelšana bez korektas galvas nofiksēšanas, nodarbinot vēdera presi.

Smēķēšanai, neveselīgam uzturam un piesārņotai videi nāk klāt arī sociālie tīkli. Termins «blogera zods» radās pēc tam, kad stundu ilgā sērfošana instagram īsā laikā ļāva uzaudzēt dubultzodu – tādēļ, ka tika aizmirsts par taisnu galvas pozīciju. Un tas viss nieka 25 gadu vecumā!

 «Jaunības leņķis» - 90 ° leņķis starp zodu un kakla līniju atbilst skaistuma standartam, padarot ārieni vizuāli jaunāku un pievilcīgāku.

Diemžēl nereti pirmie ādas novecošanas simptomi uz kakla parādās agrīnā vecumā un ar vēl jauneklīgo seju veido krasu kontrastu. Tiek uzskatīts, ka cilvēkiem ar taisnu stāju jaunības leņķis un gulbja kakls saglabājas ilgāk - ieradums turēt galvu taisni ilgstoši neļauj noslīdēt ādai uz zoda un veidot gredzenus ar skanīgo nosaukumu «Venēra». Jo kakla, zoda un dekoltē zonas atjaunot ir visgrūtāk.

Šī problēma skārusi arī mani. Zemādas taukaudu smalkais slānis un tā pakāpeniskā atrofija (šī problēma ir aktuāla cilvēkiem, kas necieš no liekā svara), kas pareizināta ar ilgo sēdēšanu pie datora un mobilā spaidīšanu… Jautājumu nolēmu pastudēt rūpīgāk. Biju izgājusi sejas liftingu, masāžas, ik brīdi piedomājot par pareizu stāju. Taču viss velti. Kamēr netiks novērsti iemesli, spriest par seku izzušanu pavisam ir bezjēdzīgi.

Apkopojot speciālistu viedokļus, man bija izveidojies skaidrs priekšstats par to, kā šīs zonas tālākā aprūpe izskatās.

Pēc komentāra vērsos pie Dr Annas Smirnovas, klīnika Platinental, Krievija.

Par efektīvām nosauktu šādas metodes:

• kontūrplastika - pildvielas uz hialuronskābes pamata, kuru ievade ļauj šo problēmu vizuāli atrisināt. Fillers aizpilda krokas un smalkās grumbiņas, uzlabo ādas reljefu.

• frakcionētā fototermolīze un pulēšana ar Erbija lāzeri – dziļa ādas reljefa atjaunošana un izlīdzināšana, noņemot augšējo epidermas slāni, aktivizējot neokolagenēzi un stiprinot kakla audus.

• bioarmēšana – pienskābes vai kalcija hidroksilapatīta preparātu ievade speciālā tehnikā ļauj panākt neredzamu karkasu un atbalstīt kakla mīkstos audus no iekšpuses.

Tāpat ārste ieteica preventīvo pasākumu virkni, lai novērstu vai vismaz novilcinātu «Venēras gredzenu» veidošanos:

1. Kvalitatīva kopšana, kas iekļauj rūpīgu ādas attīrīšanu un mitrināšanu.

2. SPF lietošana.

3. Vingrinājumi šīs zonas muskuļu grupām.

4. Piedomāt pie stājas (nestāvēt ar līku muguru un neliekties zemu).

5. Biorevitalizācija sākot no 25 gadu vecuma.

Par pēdējo punktu uzzināju ar lielu nokavēšanos ... tomēr viss pārējais vēl ir manos spēkos.

1. Attīrīšana, saudzīgs ādas pīlings, masāža - šo visu ir izpelnījusies ne tikai seja, bet arī kakls. Tas nekas, ka uz tās netiek klāts tonālais krēms - šī zona ir jāattīra tikpat rūpīgi kā seja.

2. Neiztiku bez konkrēti šai zonai paredzētā krēma iegādes. Saprotams, ka krēmam dekoltē un kaklam jābūt apveltītam ar smalku, tikko manāmu aromātu, tā, lai netraucētu parfīmam (starp citu, vispareizāk ir to izsmidzināt nevis uz apģērba, bet gan ādas). Otrkārt, ir svarīgi, lai krēma tekstūra ir viegla un ātri iesūktos, nesmērējot apģērbu. Treškārt, vajadzība pēc atsevišķa, tieši šai zonai paredzētā krēma iegādes ir loģiska ... Tieši kakla, zoda un dekoltē zonas ir tās, kurām nepieciešami speciāli līdzekļi. Āda šajā zonā tiek nemitīgi locīta un burzīta. Kaklu mēs nepārtraukti griežam, ceļam-nolaižam zodu, atmetam, noliecam galvu.

Kāda ir šo krēmu īpatnība un vai kakla zonai paredzētais krēms tik tiešām ir tēriņu vērts?

Esmu nonākusi pie slēdziena, ka to sastāvā ir bagātīgāki komponenti, kas risina daudzas kakla un dekoltē zonu problēmas, ādu barojot, mitrinot, gādājot par liftingu, izgaismojot un palielinot tās elastību. Protams, kā alternatīvu var izmantot anti-age sērijas sejas krēmu, tomēr šajā gadījumā krēma patēriņš būs 3-4 reizes lielāks. Jo sejai nāk klāt iespaidīga «teritorija». Pārēķinot, kakla un dekoltē zonai paredzētais krēms noteikti ir prātīgākā izvēle!

Savukārt saudzīgai attīrīšanai un ādas tonizēšanai var pielietot sejas ādai paredzētos.

Kakla zonai paredzētos krēmus mainu tāpat kā sejas krēmus. Šobrīd mana izvēle ir THE SKIN HOUSE APII Professional EX Restore Neck Cream.

Ļoti blīvs, trekns – sākumā to «uzsildu» plaukstās, un tikai pēc tam klāju uz kakla, dekoltē zonas un zoda. Kā arī veicu šīs zonas masāžu – uz šīm maigajām ādas zonām, kas nodod sievietes īsto vecumu, ar dekoratīvās kosmētikas palīdzību noslēpties nav iespējams. Spēja koriģēt grumbas ap kaklu ir tā unikālā īpašība, kas to paceļ virs daudziem citiem ādas kopšanas produktiem.

Produkta sastāvs:

Acai ogas. Sastāvā esošie antociāni (šo augļu augu pigmenti) ļauj palēnināt šūnu bojāeju un aizkavēt audu novecošanās procesu. Turklāt komponents ir lielisks taukskābju avots – āda tiek lieliski pabarota. Fantastisks kokteilis no aminoskābēm, vitamīniem un minerālvielām. Kā arī Omega 3, 6, 9. Gribu ticēt, ka visu šo ogu spēku aizguvis arī krēms.

Kamu-kam augļu ekstrakts stiprina dermas šķiedras, palielina tās turgoru, novērš grumbu veidošanos, tās samazinot.

Svarīgākais krēma uzdevums ir ietekmēt ogļhidrātu un lipīdu metabolismu šūnās, nodrošinot harmoniju audos.

Krēms efektīvi izlīdzina ādas struktūru, mīkstina to, izlīdzina toni, kā arī palielina audu elastību, efektīvi savelkot grumbiņas un mitrinot dermu.

Papildus acai ogām krēma sastāvā iekļauti arī ķīmiskie, kosmētikā pielietojamie komponenti. Piemēram, butilglikols, kuru izmanto kā mitrinošo sastāvdaļu. To uzskata par visnekaitīgāko šķidrināšanas līdzekli, kas notur mitrumu.

Pateicoties izoheksadekānam, āda top zīdaini maiga. Tai pat laikā tas nav komodogēns, ir netoksisks, inerts. To pielieto ādas kopšanas līdzekļiem, sauļošanās kosmētikai un pašiedeguma krēmiem, pieniņiem kosmētikas noņemšanai.

Kopumā visi dekoltē un kakla zonai paredzētie produkti ir ilgtermiņa darbs. Novērtēt to efektivitāti pilnā mērā iespējams tikai un vienīgi atmetot sliktos ieradumus. Piemēram, šeit un tagad - izslēdziet datoru, atlieciet galvu atpakaļ, paveiciet vieglo masāžu.

!!Esmu priecīga, ka šai zonai beidzot ir veltīts speciāls krēms. Ja arī tā būs par maz, iegādāšos kakla zonai paredzēto masku vai, piemēram, MISSHA Speedy Solution Neck Wrinkle Patch ādu stiprinošos plāksterus kaklam par 3,50 eiro, kas gādās par ādas elastību un samazinās grumbiņas. Iespaidīgus rezultātus nesolu. Toties tīru sirdsapziņu gan: «Esmu izdarījusi visu iespējamo, lai manu kaklu rotā dimanta kaklarotas, un nevis Venēras gredzeni.»

Nopirkt: www.mimiko.lv

+371 29494964

Veikali Rīgā:

MIMIKO Deglava, Deglava iela 110

MIMIKO Imantа, Slokas iela 115

MISSHA Azur, Mazā Rencēnu iela 1

Veikals Jūrmalā:

MIMIKO Jūrmala, Jūras iela 23/25, Majori, Baltic Beach Hotel SPA Zona

 

 

 

komentāri

  • Reklāmkarogs
  • Reklāmkarogs