Ставьте like и читайте!

IEGULDĀM ĀDAS ATTĪRĪŠANĀ!

11.11.2019, 3ade.lv

IEGULDĀM ĀDAS ATTĪRĪŠANĀ!

IEGULDĀM ĀDAS ATTĪRĪŠANĀ!

Pēdējo 5 gadu laikā, strādājot ar klientiem, es ievēroju, ka vairums sieviešu lielu uzmanību pievērš krēmu un serumu pirkšanai, un ādas attīrīšana tiek uzskatīta par nenozīmīgu ikdienas sastāvdaļu. Nepareiza vai nepietiekami rūpīga ādas attīrīšana ievērojami samazina visu turpmāk uzklājamo līdzekļu efektivitāti, un neatkarīgi no tā, cik bagātīgs un efektīvs ir to sastāvs, tam nav iespēju šo savu efektu nodemonstrēt. Turklāt poras paliek aizsērējušas, sejas krāsa kļūst pelēki bāla un atspulgs spogulī vairāk nerada prieku. Un, ja āda ir jutīga, tad nepareiza attīrīšana provocēs arī kairinājumu un alerģiskas reakcijas. Un tad visbiežāk tiek vainots “jaunais krēms, kas tika nopirkts pagājušajā nedēļā”, neiedomājoties, ka iemesls varētu slēpties nepareizā ādas attīrīšanā.
Pārliecināsimies, ka pareizi attīrat sejas ādu! 


Autore: JEVGEŅIJA PETROVA1. SOLIS 

KOSMĒTIKAS NOŅEMŠANA NO ACĪM UN LŪPĀM

Ņemot vērā, ka lūpu āda un āda ap acīm ir ļoti maiga, arī attīrīšanai jābūt maigai. Grims rūpīgi jānoņem, izmantojot kokvilnas spilventiņus vai vates kociņus ar speciālu kosmētikas noņemšanas līdzekli. Tas darbojas saudzīgi un maigi, netraumējot notīra pat noturīgu kosmētiku no acu un lūpu maigās ādas.

MISSHA Perfect Lip&Eye Make Up Remover [Mild] (8,99 EUR) 

MISSHA Perfect Lip&Eye Make Up Remover [Waterproof] (8,99 EUR)


2.SOLIS

ATTĪRĪŠANA AR HIDROFĪLO EĻĻU

Attīrīšanai uz eļļas bāzes jābūt ne tikai jūsu vakara rituālam, bet tas jādara arī no rīta. Jūs, iespējams, tagad domājat: «Kāpēc vēl no rīta tik rūpīgi jāattīra āda? Galu galā, es neesmu lietojusi kosmētiku». Atbilde ir vienkārša: kamēr mēs naktī guļam, āda turpina strādāt, izdala sebumu, atbrīvojas no toksīniem, veic atjaunošanas procesu, turklāt, vakarā mēs uzklājām kopjošus līdzekļus, kas tā arī paliek uz ādas.
Tieši hidrofīlā eļļa darbojas kā «magnētiņi» un izvelk visus eļļainos netīrumus no porām. Aizmirstiet par aizspriedumiem, ka tā ir eļļa, kas radīs plēvīti un diskomfortu. Kad Jūs esat veikuši sejas masāžu, izmantojot eļļu (starp citu, tā ir papildus priekšrocība, jo masāža uzlabo asins cirkulāciju, kas padara ādas krāsu veselīgāku un ādu tvirtāku) to nepieciešams noskalot ar ūdeni. Un te sākas īsta burvestība! Eļļa, saskaroties ar ūdeni, pārvēršas baltā emulsijā, kas tiek ļoti viegli nomazgāta no ādas.

Mizon Great Pure Cleansing Care, Cleansing Oil (20,99 EUR) 


The Skin House Essential, Cleansing Oil (18,99 EUR)

3. SOLIS

ATTĪRĪŠANA AR PUTĀM UN GELIEM

Šajā posmā tiek noņemtas hidrofīlās eļļas paliekas un citi mazi netīrumi, kā arī sviedri un putekļi.
Piemēram, ādas kopšana korejiešu izpratnē nozīmē gelu un putu izmantošana kopā ar Konjac sūkli vai speciālu tīkliņu putošanai. Jūs varat arī izmantot attīrošos līdzekļus, kas, pateicoties īpašam dozatoram, veido biedzas, sulīgas burbuļputas, kas efektīvi iztīra poras. Putas mēģiniet uzklāt ar maigām masējošām kustībām, cenšoties neizstaipīt ādu.
Ideāla ūdens temperatūra sejas mazgāšanai visiem ādas tipiem - tuvu ķermeņa temperatūrai. Nevajag cerēt, ka ledains ūdens maģiskā veidā tonizēs ādu, bet pārāk karsts ūdens atvērs poras. Gluži pretēji, strauja temperatūras maiņa, rada pārmērīgu ādas sausināšanu un paātrina novecošanas procesu, radot stresu asinsvadiem.

Missha Natural Konjac, Cleansing Puff (White Clay) (4,00 EUR) 

The Skin House Aloe Vera, Bubble Foam Cleanser (18,99 EUR)
Neaizmirstiet attīrīt ādu pie matu augšanas līnijas, gar zodu, pie deniņiem, uz kakla un nāsīm.

4. SOLIS

PĪLINGI

Es nenogurstu atkārtot, ka skrubjus ar abrazīvām daļiņām, kas skrāpē un ievaino ādu, vislabāk aizstāt ar pīlingu, kas saveļas bumbiņās — tas ir ideāli piemērots pīlinga procedūrai. Tie ir visefektīvākie, bet tajā pašā laikā ļoti saudzīgi tiek galā ar šo uzdevumu, neradot kaitējumu un stresu ādai. Pīlingu ieteicams lietot 1-2 reizes nedēļā, pēc attīrīšanas ar eļļu un putām. Korejieši ir nākuši klajā ar kompaktu alternatīvu lielajām tūbiņām — tā saucamie pīlinga spilventiņi vienreizējai lietošanai, kas atvieglo pīlinga līdzņemšanu, lai kur arī jūs dotos. Tik nelielam iepakojumam var atrast vietu pat vismazākajā sievietes rokassomiņā.

Mizon Apple Smoothie Peeling Gel (14,99 EUR) 


SHINETREE, Clear Peeling Pad (2,29 EUR)5. SOLIS

ATTĪROŠĀS MASKAS


Ar ko tikai korejieši mūs nav pārsteiguši, tehnoloģijas pārliecinoši virzās uz priekšu kosmētikas ražošanas jomā un ir gatavas mūs bezgalīgi iepriecināt ar jauniem un interesantiem produktiem. Viens no visvairāk pārdotajiem produktiem, iespējams, amizantākā maska, ko izgudrojuši Korejas ražotāji — burbuļojoša, putojoša, uz skābekļa bāzes, tā ir bubble — mask. Pēc uzklāšanas uz ādas, maskā esošās vielas sāk reaģēt, un jūsu sejas ādu sāk attīrīt burtiski tūkstošiem burbulīšu! Tie iekļūst ādas porās, absorbējot liekos ādas taukus un regulējot tauku dziedzeru darbību. Turklāt sajūtas pēc maskas lietošanas ir neaprakstāmas! Gaisa burbulīši strādā tik efektīvi un vienlaikus saudzīgi, ka pēc šīs maskas lietošanas, rodas sajūta, ka esat apmeklējusi kosmetologa kabinetu.

The Skin House, Black Snail Bubble Mask (23,99 EUR)


Mizon Dust Clean Up, Deep Cleansing Mask (3,99 EUR)Ļoti jutīgai ādai un ādai ar dermatoloģiskām problēmām vajadzētu atteikties no vairākkārtīgi izmantojamo dvieļu lietošanas. To vietā izmantojiet mīkstas papīra salvetes. Vienkārši nosusiniet ar tām seju pēc mazgāšanas.


NOSLĒGUMĀ VĒLOS TIKAI PIEBILST — TĪRIET ĀDU RŪPĪGI, BET SAUDZĪGI! BET, JA JUMS RADĪSIES KĀDI JAUTĀJUMI PAR KOREJAS KOPŠANAS LĪDZEKĻIEM, MĒS VIENMĒR ESAM PRIECĪGI JŪS REDZĒT MŪSU KOREJAS KOSMĒTIKAS MIMIKO VEIKALOS.MimikoLatvija / mimiko.lv / www.mimiko.lv
/ +371 23476688

 

komentāri