Ставьте like и читайте!

Inovācijas, kosmētiskie droni un epiģenētika INNOAESTHETICS kosmētikā

10.10.2017, 3ade.lv

Inovācijas, kosmētiskie droni un epiģenētika INNOAESTHETICS kosmētikā

Šodien epiģenētika ir inovāciju pirmajā desmitniekā un tuvākajā desmitgadē var mainīt pasauli. Kas ir epiģenētika? Tā ir zinātne par to, kā vide iespaido gēnu aktivitāti. Ilgu laiku zinātnieki uzskatīja, ka mūsu izskatu nosaka no vecākiem pārmantoti gēni. Tā tas arī ir. Taču tagad ir atklāts, ka gēnu ekspresiju var izmainīt arī vides un dzīves veida ietekme.

ĢENĒTIKAS KONTROLĒŠANA

Epiģenētikai ir plašs pielietojums arī kosmetoloģijā. Cilvēka jauneklība ir atkarīga no tā, kā strādā viņa šūnas. Organisma novecošana ir saistīta ar izmaiņām gēnu darbībā, kas izpaužas kā pakāpeniskā – samazinās olbaltumvielu sintēze audos. Praktiski viss, ko spēj mūsu šūnas un organisms kopumā, ir olbaltumvielu darbības rezultāts. Zināms, ka DNS ķēdes secība ir nemainīga. Tomēr ārējie faktori periodiski bloķē vienus un aktivizē citus gēnus. Tas noved pie modificēto olbaltumvielu sintezēšanas, kas ietekmē visas šūnas darbību. Makroskopiskā līmenī tas rada izmaiņas visā organismā, kas ietekmē arī mūsu izskatu.

Spāņu zinātnieks, farmaceitisko tehnoloģiju zinātņu doktors Fernando Bufards piedāvāja savu kosmētiskās kopšanas versiju, balstītu uz epiģenētiku.

Fernando Bufards, farmaceits ceturtajā paaudzē, kompānijas Innoaesthetics īpašnieks, The Skin Academy Barcelona dibinātājs, daudzu zinātnisku izstrādņu un pro-duktu autors savām kompā-nijām un citiem ražotājiem.

Nesen Innoaesthetics laboratorija nāca klajā ar jaunu kosmētikas INNO-DERMA produktu līniju – EPIGEN 180. Šie kosmētiskie līdzekļi ne tikai samazina ārējās novecošanas izpausmes, bet iedarbojas arī uz pašu novecošanas mehānismu, pārregulējot gēnu ekspresiju, kas ļauj mums kļūt par pašu uzlaboto versiju.

Innoaesthetics zinātnieku izstrādātais epiģenētiski aktīvo vielu komplekss, kas atbild par gēnu modulācijām, saistītām ar bioloģiskajiem procesiem, labvēlīgi iedarbojas uz tādiem faktoriem, kā:

  • ādas struktūra un veselums;
  • šūnu diferenciācija;
  • pigmentācija UV staru ietekmē un šūnu aizsardzība pret to;
  • ādas mitrināšana un barjerfunkcijas.

EPIGEN 180 kosmētikā izmantota pati jaunākā transporta sistēma kosmetoloģijas jomā – kosmētiskais drons Cosmetic Drone ®

Zināms, kā mūsu āda ir drošs aizsargslānis, ko pārvarēt var tikai ļoti mazas (mazākas kā 500 Da) vai ļoti agresīvas vielas. Kosmētiskais drons ļauj aktīvajiem ingredientiem pārvarēt šo barjeru un nogādāt mērķa zonā, tādējādi pastiprinot to iedarbību. Pateicoties Cosmetic Drone®, visām aktīvajām vielām, kas ietilpst EPIGEN 180 produktu līnijā, ir vektoru ievirze: tās labāk iekļūst un sadalās vajadzīgajos ādas slāņos.

Pagaidām EPIGEN 180 līnijā tiek piedāvāti sekojoši produkti: dienas krēms TOTAL URBAN DAY CREAM SPF20 un serums ANTIOX SERUM:

  • aizsargā ādu no brīvajiem radikāļiem, oksidācijas, piesārņotās vides un UV staru nelabvelīgās ietekmes;
  • nodrošina efektīvu epiģenētisku darbību, kas modulē to gēnu skaitu, kas iesaistīti ādas novecošanas bioloģiskajos procesos;
  • garantē intensīvu, ilgnoturīgu, reģenerējošu un mitrinošu efektu;
  • «māca» ādai saglabāt tvirtu, gludu un jaunāku izskatu, pārveidojot to uz visiem laikiem.

 

Kopā ar serumu un dienas krēmu EPIGEN 180 INNOAESTHETICS piedāvā arī jauno toniku NMF Tonic – mitrinošu, aktivizējošu spreju, kas darbojas kā ādas homeostāzes osmoregulators (osmoregulācija – process, kas regulē ūdens daudzumu un sāļu koncentrāciju organismā) un vienlaicīgi nodrošina to ar NMF (natural moisturizing factor).

INNOAESTHETICS oficialais parstavis Baltijas valstis: SIA "Adriana Villa"

www.adrianavilla.lv

Skolas iela 9-1, LV-1010, Riga, Latvija

Talr.: +371 67 333 445, +371 22 314 237

 

 

komentāri

  • Reklāmkarogs