Ставьте like и читайте!

Īslandes maģija rudens-ziemas 2017 nagu laku kolekcijā no OPI

13.09.2017, 3ade.lv

Īslandes maģija rudens-ziemas 2017 nagu laku kolekcijā no OPI

Īslande – ledus un uguns, elfu un geizeru, zilās lagūnas un vulkānu zeme. Valsts, kas iekaro ar neskarto dabu, unikāliem skatiem un neparedzamām stihijām. Valsts, kurai nav vajadzīgi filtri un dekorācijas. Jo daba apveltījusi Īslandi ar visskaistāko krāsu paleti.

Tieši šai zemē iedvesmu smēlušies rudens-ziemas kolekcijas 2017/2018 OPI Iceland veidotāji.

Tematiskā rudens-ziemas kolekcija ietver 12 toņus, kas rod izpausmi Infinite Shine klasiskajās nagu lakās un gēllakās, un ataino noslēpumainās ziemeļvalsts garu.

Paletes toņi galvenokārt ir vēsie, tajos jūtams ledus aukstums, zilie toņi ar aukstuma dvašu. Tai pat laikā šie toņi ir ļoti piesātināti un «īsti»... reāli.

Vēl pirms pāris gadiem drosmīgāko modes aktualitāti, melno nagu laku uz īsiem nagiem, tagad nomainījušas neparastās krāsas un toņi: okera, pelēkās sūnas, dūmakainais zilais.

Īslandes mistisko teritoriju raksturo satriecoši, sūnām klāti lavas lauki, melnas smilšu pludmales un plašas kalnu grēdas ar unikāliem vulkānisko akmeņu veidojumiem. Ūdens – karsto avotu, ūdenskritumu un aisbergu veidā – un atvērtas, plašas debesis, kas iedvesmo izmantot bagātīgi zilos toņus sākot no vizuļojošām dārgakmeņu nokrāsām līdz vēsākam zilganpelēkajam. Tur saule riet nesteidzoties, paveroties visdažādākajās nokrāsās, no oranžā māla un vīnsarkaniem toņiem līdz mirgojošam violetajam un dažādām purpursarkanām niansēm – tostarp dūmakaini violetais, oga un tumšais baklažāns.

«ISLANDE ĀTRI VIEN IERINDOJAS IKVIENA CEĻOTĀJA NOTEIKTI APSKATĀMO VIETU SARAKSTĀ, JO PIEDĀVĀ NEPĀRSPĒJAMAS AINAVAS, DAUDZPUSĪGU VIRTUVI UN UNIKĀLU MODI...» ‒ OPI līdzdibinātāja un zīmola pārstāve Sūzija Veisa-Fišmane (Suzi Weiss-Fischmann).

«Šoruden melnais atkal ir karstākā, jaunā tendence,” turpina Veisa-Fišmane. „Gaidiet dažādas šī klasiskā toņa nianses ar izsmalcinātiem brūnajiem un pelēkajiem apakštoņiem, kā arī zilajiem toņiem, kur džinsu zilais saglabājas kā vadošā tendence. Iceland Collection by OPI piedāvā pircējām daudzas iespējas, sākot no augstās modes toņiem – zilganpelēkā haki zaļā vai oranžā māla, līdz pat aktualizētiem klasiski piesātinātiem, tumši ziliem, melniem, brūniem un ogu sarkaniem toņiem

OPI Infinite Shine ir trīs soļu nagu laku sistēma, kas piedāvā ilgstošu noturību līdz pat 11 dienām, mirdzošu spīdumu bez nagu žāvēšanas zem lampas, vienkāršu nagu lakas uzklāšanu un noņemšanu.

 

Icelanded a Bottle of OPI (NLI53) — pelēcīgi bēšs, krēms;
That's What Friends Are Thor (NLI54) — pelēcīgi brūnais, krēms;
Krona-logical Order (NLI55) — piesātinātais espresso, krēms;
Suzi & the Arctic Fox (NLI56) — tumši violetais, krēms;
Turn On the Northern Lights! (NLI57) — zilganviolets, želeja, mirdzošais;
This Isn't Greenland (NLI58) — Gaišās pelēcīgās sūnas, krēms;
Less is Norse (NLI59) — dūmakainais zilais, krēms;
Check Out the Old Geysirs (NLI60) — pelēcīgi zilais, mirdzošais;
I'll Have a Gin & Tectonic (NLI61) — pieklusinātais lasis, krēms;
One Heckla of a Color! (NLI62) — putekļaini violetaiss, krēms;
Reykjavik Has All the Hot Spots (NLI63) — krēsla, perlamutrs;
Aurora Berry Alis (NLI64) — pieklusināts aveņu, krēms.

GelColor sastāvs ir paredzēts tikai profesionālai lietošanai skaistumkopšanas salonos. OPI garantē produkcijas kvalitāti vienīgi tad, ja tās produktus pērk autorizētās skaistumkopšanas preču tirdzniecības vietās un prestižos veikalos, nevis aptiekā, lielveikalā, plaša patēriņa preču tirdzniecības vietās vai pie citiem neautorizētiem pārdevējiem.

Lai iegūtu vairāk informāciju, apmaklē lapu OPI.com. Un seko Instagram @opi.latvia un www.facebook.com/opi.latvia!

 

PAR OPI: Būdams pasaules līderis profesionālajā nagu kopšanas nozarē, OPI ir apņēmies nodrošināt augstas kvalitātes produktus un pakalpojumus gan saloniem, gan pircējiem, kā arī koncentrēties uz drošību un inovācijām nozarē. Pazīstamas ar izcilu sastāvu, moderniem toņiem un ikoniskiem nosaukumiem OPI īpaši pigmentētās nagu lakas ir ārkārtīgi bagātīgas, noturīgas un neplaisā – piedāvājot pieejamu greznību savām pircējām. 

 

 

 

 

komentāri

  • Reklāmkarogs