Ставьте like и читайте!

Jaudīgs arī darbībā! Shiseido Synchro Skin Glow Luminizing Fluid Foundation SPF 20

02.05.2017, Almaza Pirha

Jaudīgs arī darbībā! Shiseido Synchro Skin Glow Luminizing Fluid Foundation SPF 20

Iespējams, būsiet manījuši, ka kosmētiku lietoju reti vai arī iztieku bez tās vispār. Skatuves grimam uz sejas visbiežāk dodu priekšroku filtriem telefonā. Kontūrēšana, strobingi un to ciltsbrāļi pavisam noteikti nav mans stāsts, jo, manuprāt, nekā labāka par absolūtas tīras un veselīgas sejas ādas sajūtu nemēdz būt. Un pēc tam, kad pienākuma vadīta (darba nolūkiem vai fotosesijai), man tiek klāts meikaps, pirmā vēlme ir to drīzi noņemt.

Tāpēc, izvēloties tonālo līdzekli, vienmēr meklēju ko maksimāli vieglu, caurspīdīgu un paralēli ādu kopjošu.

Sava īstā brīnumprodukta meklējumos esmu iztērējusi kaudzi naudas, pieļāvusi simtiem kļūdu un rezultātā esmu pārdesmit miskastē metamu flakonu īpašniece. Kaprīza neesmu. Viss tāpēc, ka mana āda nav nevainojama. Es mīlu sauli, savukārt manu ādu mīl pigmentācija. Ņemot vērā to, ka vasara manā dzīvē mēdz gadīties arī ziemā, lāzerprocedūras pigmentācijas novēršanā nav līdzējušas nekad. Atrast vieglu tonējošu plīvuru, kas nosegtu pigmentāciju, kā izrādās, nav vis tik vienkārši.

Shiseido Synchro Skin Glow Luminizing Fluid Foundation SPF 20 – mitrinošs krēms, kas nodrošina pilnīgu svaiguma un ādas mirdzuma sajūtu visas dienas garumā.

 

Tā gaisīgā konsistence neaizsprosto poras un apgādā ādu ar skābekli. Samtaini maigais klājums nomaskē smalkās nepilnības, nogludina ādas reljefu un efektīvi izlīdzina ādas toni. Epiderma tiek piesātināta ar dzīvīgu mitrumu un vērtīgajiem komponentiem, savukārt īpašās gaismu atstarojošās daļiņas nodrošina ādai dabisku svaigumu. Turklāt, šis krēms ir ilgnoturīgs.

Fluīds apveltīts ar tehnoloģiju Advanced Sensing Technology, kas ādu uzlabo pateicoties sinhronizācijai ar dabisko ādas toni. Āda izskatās svaiga un skaista, tiek noslēptas smalkās grumbiņas un poras – tā, it kā kosmētikas nebūtu bijis nemaz.

Argāna eļļa, dzērveņu sēklu eļļa un Yuzu sēklu ekstrakts nodrošina līdz pat 8 stundu ilgu mitrināšanu. Savvaļas timiāna ekstrakts nodrošina antioksidatīvās un pretnovecošanās īpašības. Vēl tas satur plašā spektra SPF 20, kas aizsargā ādu ne vien ziemā, bet arī saulainās dienās.

Lietošana: kārtīgi sakratīt. Uzklāt pēc ādas kopšanas rituāla, vienmērīgi izlīdzināt virzībā no ādas centra uz malām. Ar otu, sūkli, ar pirkstiem. Vēlamo segumu veido ar papildus kārtām.

Shiseido Synchro Skin Glow sniedz daudz vairāk, kā tikai lielisku ādu!

Nopērkams: Douglas, Stockmann, Debenhams

Cena: +- 50 EUR

komentāri