Ставьте like и читайте!

Just to talk… Kā mums gāja: ballīte par godu žurnālam BEAUTY CLOUD

21.12.2017, 3ade.lv

Just to talk… Kā mums gāja: ballīte par godu žurnālam BEAUTY CLOUD

Šampānietis draugu lokā – tikai un vienīgi MODERNISTS. Pat bez iemesla. Ja nu tāds iemesls pagadījies – rezultāts ir neticams.

20.decembrī šampanieša bārā MODERNISTS aizritējusi slēgta ballīte par godu jaunā žurnāla BEAUTY CLOUD izlaidumam – portāla www.3ade.lv un žurnāla Kosmetik Baltikum Professional kopprojektam.

Vakara saimnieces Almaza Pirha un Natālija Aleksandrova ir jaunā, skaistumkopšanai, veselībai, estētiskajai medicīnai un kosmetoloģijai veltītā žurnāla, dibinātājas un redaktores. Šodien šis ir pirmais un vienīgais specializētais žurnāls divās valodās, kura līdzautori ir vadošie ārsti.

Pasākuma ambasadors un šampanieša bāra MODERNISTS īpašnieks Mārtiņš Pīlēns, viesus sagaidīja ar modīgāko šampanieti un aizraujošu ekskursiju tā radīšanas vēsturē. Tā lūk Les Parcelles Bouzy Grand CRU (extra-brut) šobrīd ir modīgākais dzēriens Ņujorkā. Savukārt Apollonis Champagne Michel Loriot caurvij klasiskās mūzikas vibrācijas.

Vakars aizritējis draugu, lasītāju un partneru lokā. Par to, kā mums gāja, par vārdiem daiļrunīgāk pastāstīs talantīgās fotogrāfes Agnijas Grigules bildes.

 

 

 

 

 

 

 

komentāri

  • Reklāmkarogs