Ставьте like и читайте!

Kaligrāfiskais otas triepiens no SHISEIDO

24.09.2017, Almaza Pirha

Kaligrāfiskais otas triepiens no SHISEIDO

Pasaulslavenais luksusa klases kosmētikas zīmols SHISEIDO prezentējis skaistumkopšanas jaunumus, tostarp Inkstroke gēla acu laineri un Full Lash Multi-Dimension skropstu tušu, kuru mēs tradicionāli izmēģinājām kopīgi ar grima mākslinieci Irīnu Sališu.

Almaza Pirha, autors

Acu laineris tiek veidota saskaņā ar visiem japāņu kaligrāfijas mākslas kanoniem, godinot gadsimtu laikā pārbaudītās vērtības. Nodrošinot nepārspējamu precizitāti, tam piemīt lieliska tekstūra un bagātīgi toņi.

Pavisam pieejams 6 toņos. Mana mīļākā ir "nakts debesis"

Zīdaini maigais acu laineri, līdzīgi tintei uz papīra, ir viegli uzklājams, nodrošinot intensīvu toni un izteiksmīgu skatienu ar vienu graciozu kustību. Rūpīgi atlasītie toņi akcentē acu dabisko skaistumu, to krāsu un formu.

Mitrinošā formula ir izturīga pret mitrumu un sebumu, tā ies pie sirds ikvienam, jo nepaliek blāva un neizsmērējas.

Ērtā ota ar plānu galu un vāciņu nodrošina komfortablu klājumu. 

Irīna Sališa: «Ikkatra Inkstroke lainera detaļa liek mums teleportēties uz Japānas kaligrāfijas mākslas pasauli. Iepakojuma minimālistiskais noformējums, kā arī tās praktiskums (dizains aizgūts no kaligrāfijā izmantotā tintes trauka) ne vien priecē acis, bet arī ļauj ekonomiski produktu lietot. Saliekamai otiņai ir konusveidīga forma, un ar tās palīdzību var iezīmēt gan vissmalkāko, tikko manāmu līniju virs skropstām, tā arī iezīmēt nu jau treknāku mākslinieciskāku līniju.

Irīna Sališa

Man svarīgākie acu lainera vērtēšanas kritēriji – ūdensnoturība un viendabīga masa. Inkstroke Eyeliner laineris ir apveltīts ar piesātinātu toni, tikko manāmām perlamutra daļiņām, kas šos toņus paspilgtina – manis izvēlēto NASUBI PURPLE vai jebkuru citu no sešiem līnijā pieejamiem toņiem. Noturība uz 10 ballēm! Saglabā pirmreizējo izskatu visas dienas garumā, gan karstā, gan lietainā laikā. Padoms: jo treknāka līnija uz plakstiņa, jo izteiksmīgākām jābūt skropstām. Pretējā gadījumā meikaps paliek uz it kā nepabeigtas nots».

Otrs produkts – skropstu tuša (ūdensnoturīga un klasiska) Full Lash Multi-Dimension.

Unikāla otiņa, ko veidojuši SHISEIDO speciālisti, izliecas zem vajadzīgā leņķa (ar konteinera malas palīdzību) un elementāri nokrāso skropstiņas pat grūti sasniedzamās vietās. Plakanā puse ieskauj skropstas pie pašām saknēm un sniedz tām izliekumu. Šaurā puse sadala skropstas un veido panorāmas efektu. Lieliski piemērota apakšējām skropstām, viegli tās «izpūšot» uz pusēm un piepaceļot ar vienu kustību.

Ūdensnoturīgā formula veidota, lai stātos pretī sviedriem, ūdenim un asarām, un, kā apgalvo ražotājs – saglabā noturību 8 stundu garumā. Taču tā ir viegli noņemama ar tradicionālo kosmētikas noņēmēju. Konsistence ir bieza, melna un samtaina, to iepējams klāt divās un pat vairāk kārtās bez kamoliņiem.

Irīna Sališa: «FULL LASH Multi-Dimension Mascara no SHISEIDO ir apjomu piešķiroša ūdensnoturīga skropstu tuša, ar birstīti lapiņas formā, kas saliecas. Tātad, apjoms tiek piešķirts arī visgrūtāk sasniedzamām skropstiņām.

Svarīgi atzīmēt, ka šī tuša ir tik ūdensnoturīga, ka mazgājas nost tikai ar divu fāžu ūdensnoturīgās kosmētikas noņēmēju. Tas ir lielisks jaunums tiem, kam tuša mūždien izsmērējas un arī tiem, kam ir nokareni plakstiņi. No izaicinošā apjoma nav jābaidās. Birstīte tik tiešām nokrāso visas skropstiņas, taču apjoms ir aristokrātisks».

Efektivitātes rezultāti:

77% sieviešu atzina, ka skropstas izskatās biezākas.
81% sieviešu atzina, ka skropstas izskatās garākas.
76% sieviešu atzina, ka skropstas izskatās apjomīgākas.
91% sieviešu atzina, ka skropstas izskatās tumšākas.

Tests veikts 117 sievietēm Francijā.

Cena: tuša 32 EUR, acu laineris 31 EUR

Iegādes vieta: Stockmann, Debenhams, Douglas

 

komentāri

  • Reklāmkarogs