Ставьте like и читайте!

Kam tic sieviete? Leģendas un zinātne mijiedarbības teorijā. Testējam Future Solution LX no Shiseido

01.10.2017, Almaza Pirha

Kam tic sieviete? Leģendas un zinātne mijiedarbības teorijā. Testējam Future Solution LX no Shiseido

Horoskopiem un astroloģiskajām prognozēm ticu tikai un vienīgi pie nosacījuma, ja tie sola ko mūžīgu un labu. Nupat autoritārajā ELLE izlasīju, ka mana gaume attiecībā uz kosmētiku ir daudzveidīga un maz paredzama. Tik vienkārši paiet garām kosmētikas veikalam nav manā dabā. Ar lielāko interesi sekoju līdzi ķīmiķu jaunatklājumiem, visinteresantākajiem skaistuma blogeriem, aizrautīgi studēju skaistuma kastīšu saturu un bez sirdsapziņas pārmetumiem pāreju no viena kosmētikas zīmola uz citu. Tā nu tas ir! Nemainīgs ir tikai viens - esmu nelabojams skeptiķis. Kritikai tiks pakļauts pat visdaudzsološākais serums - uz šī produkta rēķina nekad neekonomēju. Jebkurš produkts ar smalkākajām sastāvdaļām, neattaisnojot solījumus pēc nedēļas vai divām, bez žēlastības nonāks uz pēdām.

Tāpēc, tiklīdz klajā nākusi kārtējā SHISEIDO līnija - un šis zīmols ir tradicionāli noslēpumainos stāstos tīts (tāpat kā jebkura cita visparastākā "zaļā" no ceļmallapas izgatavotā kosmētika), primāri mani piesaistījis ne jau vis daiļrunīgais apraksts, bet gan cena. Luksus kosmētika guvusi luksus cenu kvadrātā. Varbūt esmu dezinformēta, un leģendu ir sarakstījusi slavenākā japāņu rakstniece Banana Josimoto...?

Tiem, kas palaiduši garām: Shiseido tiek uzskatīts par vecāko kosmētikas ražotāju pasaulē, lai gan tās stāsts primāri aizsākās ne jau ar kosmētiku. 1872. gadā Arinobu Fukuhara, kādreizējais Japānas Imperatora nama galvenais farmaceits, nodibināja uzņēmumu Shiseido Pharmacy - nelielu aptieku tīklu, kurā bija nopērkama pasaulē pirmā zobu pasta - ilgu laiku tā bijusi 10 reizes dārgāka par analogiem. Vēlāk pārdošanā tika palaists losjons "Sarkanais ūdens" un līdzeklis matu augšanai. Un tikai pirms nepilna gadsimta SHISEIDO kļuva par 100% kosmētikas zīmolu.

Bezbailīgie japāņi jenas neskaita

Pa to laiku, kamēr aziāti mēģina mūs pārliecināt, ka patiešām efektīva kosmētika var nemaksāt daudz, SHISEIDO mūsu maciņu saturu atklāti izaicina. Tādējādi, distancējoties no pārējās masas, virtuālās realitātes, sociālo tīklu klātbūtnes - radot un iepriecinot mūsu sajūtu pasauli, kas šo greznību arī veido. Šī īpašība ir japāņu estētikas iezīme.

Kā zināms, japāņu pielūgsmes avots ir daba – spēks, kuru smeļas no vēja, zibens un kokiem. Mēs, savukārt, esam apburti ar modīgākā skaistuma salona kosmetoloģes vārdā Grumbu Pavēlniece rokām. Mums par Dievu kalpo viņa. Ar viņu garīgā saikne ir daudz ciešāka. Tomēr ar vienu japāņu postulātu esam vienisprātis – starojumu ādai var sniegt tikai un vienīgi dzīvesveids. Un neatkarīgi no tā, kādus rituālus šī Grumbu Pavēlniece ar mums nebūtu paveikusi, kopšana, uzturs un emocionālais stāvoklis - tas viss palīdz apturēt ja ne laiku, tad ādas novīšanu gan.

 

Skaistuma forma, kas brīvi plūst no iekšienes, aktivizējas un palielinās

Future Solution LX - visdārgākā sērija zīmola klāstā. Tas ietver:

koncentrēto softneri;
attīrošās putas;
dienas krēmu;
nakts krēmu, kas stimulē šūnu atjaunošanos;
 krēmu lūpu un plakstiņu kontūram. 

Šoreiz SHISEIDO pētnieki pievērsušies augam Enmei, kas pazīstams arī ar nosaukumu Izodons. Japānā šis augs tiek izmantots atveseļošanas nolūkos. Par to ir sarakstīts vesels stāsts, kas var lieti pārtapt par scenāriju filmai ...

Lai gan jāatzīst, ka šādas leģendas, tāpat kā ražotājvalsts, šobrīd nevienam vairs īsti neinteresē: daudz būtiskāka ir produkta kvalitāte. Apvest ap stūri pircēju kļūst arvien sarežģītāk, un, pirms nosliekties pirkumam par labu, viņš izstudē apskatus, komentārus, atsauksmes. Tāpēc šoreiz vēlos iepazīstināt ar trim produktiem, kas bez liekas lirikas un mītiskā zemteksta attaisno katru mūsu iztērēto centu.

 

Concentrated Balancing Softener/Koncentrētais balansējošais softners

Produkts atgādina serumu, kurš uzklājams ar vates tamponiņiem. Tomēr esmu  skopule, un es kā uzklāšanas rīku izmantoju pirkstu galus. Dažreiz, kad esmu mājās un bez kosmētikas, pat vairākas reizes dienā. Sajūtas tas sniedz patiešām fantastiskas.

Produkts ir tik labs, ka krēms pēc tā lietošanas nav nepieciešams pat ādai ar noslieci uz sausumu. Softners mīkstina, kontrolē mitruma līmeni un padara ādu samtaini maigu. Bez tam, to var droši lietot uz plakstiņa, nebaidoties no pietūkumiem.

 

TOTAL PROTECTIVE CREAM dienai un TOTAL REGENERATION CREAM naktij

Abi produkti paredzēti intensīvai ādas mitrināšanai. Taču dienas krēmā uzsvars tiek likts uz aizsardzību. Pateicoties UV staru iedarbībai, ādas aizsargfunkcijas novājinās, un neveselīgas šūnas paceļas virspusē. Pirmkārt, tas attiecas uz sejas ādu, kas saulei tiek pakļauta visbiežāk. Ādas aizsargfunkciju traucējumu rezultātā āda kļūst neaizsargātāka pret ārējiem stimuliem, paātrinās ādas novecošanas procesi.

10 gadus SHISEIDO zinātnieki bija veltījuši tam, lai radītu unikālas sastāvdaļas, kas uzlabotu šūnu dabisko spēju atgūties, tādējādi palielinot to izturību pret nelabvēlīgajām sekām un novēršot šūnu kodola bojājumus. Ieplūstot dziļākos ādas slāņos, produkts veicina jaunu veselīgo šūnu veidošanos un atjauno optimālo mitrināšanas līmeni.

Īpašas uzslavas vērts ir nakts krēms. Pēc atmošanās nerodas vēlme doties uz vannas istabu pēc jaunas mitrināšanas devas. Seja izskatās atpūsties.

Produkti atšķiras pēc to krāsas, taču abi krēmi ir iesaiņoti vienādās burkās, kurām nāk klāt lāpstiņa - tās krāsa atšķiras atkarībā no burciņas krāsas, un statīvs.

 

Regulāra dueta lietošanas rezultātā tiek mazinātas ar vecumu saistītu izmaiņu pazīmes, piemēram, elastības zudums, paplašinātās poras, blāva sejas krāsa, āda top spožāka un veselīgāka. Krēma aktīvās sastāvdaļas ļauj saglabāt optimālu ādas mitruma līmeni pat tad, ja gaiss ir pārsausināts.

Visu produktu sastāvā nav mītiskas, bet gan zinātniskas un patentētas formulas:

4MSK ir balinošā sastāvdaļa, kas nomāc melanīna veidošanos un ļauj atbrīvoties no pigmenta plankumiem.
TMG ir sastāvdaļa, kas iznīcina atmirušās šūnas bez stresa ādai, tādējādi nodrošinot ādai mirdzumu.
Zaļās tējas ekstrakts - nodrošina spēcīgu antioksidatīvo iedarbību un palīdz novērst šūnu bojājumus, ko izraisa ultravioletie stari.
Hokkaido Ancelica saknes ekstrakts - stiprina epidermu, veicinot ATP (adenozīntrifosfāta) ražošanu. Tas piegādā enerģiju lielākajai daļai reakciju šūnā.
Osima Sakura ekstrakts - stiprina dermu, novēršot elastīna sadalīšanos.

Ak jā ...  šeit neatradīsiet ausīm ierasto kumelīti un hialuronskābi...

 

Liela nozīme produktu izgatavošanā tiek veltīta aromātam. Kopš 1984.gada SHISEIDO nodarbojas ar pētījumiem aromatoloģijas jomā, pētot saiknes starp smaržas uztveri un ādas kopšanas efektiem.

Taktilai un vizuālajai uztverei zīmola dizaineri pielieto japāņu koncepciju itsukushimi - bagātību. Viss ir saplūdis vienā – nevainojamā iepakojuma forma, krāsa, faktūra, svars un dizains – lai nodrošinātu īstenu lietošanas baudu.

Total Protective Cream (50ml), 347 EUR

Total Regenerating Cream (50ml), 378 EUR

Iegādes vietas: DOUGLAS

 

komentāri

  • Reklāmkarogs