Ставьте like и читайте!

Lai pārliecinātos par kosmētikas antigravitācijas īpašībām, uz Mēnesi nav jālido. Izmēģinām ekskluzīvo kompleksu no Sothys

26.11.2017, Almaza Pirha

Lai pārliecinātos par kosmētikas antigravitācijas īpašībām, uz Mēnesi nav jālido. Izmēģinām ekskluzīvo kompleksu no Sothys

 Kas ir vienkāršāk: satikt „īsto” kosmetologu vai potenciālo vīru?

Ķīmiju nemīlēju vēl skolā, un pētīt krēma sastāvdaļas veikalā ir apmēram tas pats, kas prātot par naftas akciju iegādi, gaidot autobusu pieturā.

Neteiktu, ka man, runājot par ādas kopšanu, būtu kādas specifiskas vajadzības. Nav arī draugos Monako princeses kosmetologa. Nelidoju reizi pusgadā pie «botoksa karaļa» uz Berlīni, tomēr, kā jau ikviena sieviete, vēlos, lai āda ir veselīga un tonizēta. Plānos ir nodzīvot ilgu dzīvi, tāpēc mēģināšu paildzināt vizīti pie plastikas ķirurga vēl uz gadiem 20. Tātad, pagaidām lai viss grozās ap nebūtiskām invazīvajām procedūrām, vizītēm pie kosmetologa, kā arī masāžām-maskām.

Neraugoties uz straujiem soļiem progresējošo kosmetoloģiju ar tās brīnumainiem instrumentiem un procedūrām, labi redzu arī tās trūkumus. Vai ir prātīgi lolot cerības uz produktiem, kas pozicionē sevi kā universāli un katram piemēroti? Domāju, ka nē. Tāpat kā speciālistiem, kas savas neveiklās roku kustības dēvē par masāžu ...

Trīsreiz mēnesī. Un nevis tad, kad meikaps glābt vairs nespēj

Jāatzīst, ka visbiežāk pie kosmetologa dodamies tikai tad, kad atspulgs sāk kaitināt. Protams, pastāv fundaments un katrai zināmās procedūras, kas katrai sievietei ir jāveic regulāri, piemēram, ādas attīrīšana un pīlingi. Tomēr lielākai daļai no mums izpratne par pareizu sejas ādas kopšanu ir miglā tīta.

Trīsreiz mēnesī. Jā, tieši tik bieži ir jāapmeklē kosmetologs. Un ne jau kurš katrs un pēc principa «galvenais jau līdzdalība, nevis uzvara». Izvēlies diplomētus speciālistus, kas ir aizrautīgi, nepārtraukti mācās un, vēlams, nelieto tikai kādas konkrētas kosmētikas zīmolu. Jo saņemt mierinājuma balvas ir tik bēdīgi. Jāmaksā jau tikai par labāko, vai ne tā?

Šoreiz pakaļ sajūtām devos pie ārstes-kosmetoloģes Ingas Muižzemnieces ("Idema Esthetic", Rīga, Kr.Valdemāra iela 18-1a, +371 29408511).

Dr. Muižzemniece strādā ar trim zīmoliem. Pēc standarta jautājumu virknes, kurus, jāatzīmē, nemīlu - par vecumu un ikdienas ādas kopšanu,- daktere piemeklējusi procedūru izrietot no vajadzībām.

Kāpēc uz šiem jautājumiem raugos ar skepsi? Pirmkārt, lietoju visu. Otrkārt, no sava vecuma nekaunos. Mūsdienās šī formālā frāze jēgu ir zaudējusi. Jo vecuma pazīmes ne jau vienmēr atbilst pases datiem. Mēdz būt tā, ka pirmās grumbiņas parādās jau 25 gadu vecumā, vai arī, pārkāpjot 40 gadu slieksni, ādas tonis un tonuss ir kā 18-gadniecei. Citādāk ir ar novecošanas morfotipu. Tieši šis faktors būtu jāņem vērā, un, atkarībā no vecuma, jāpiedāvā pilnvērtīga sejas ādas kopšana. Bet ko lai ar šo „pilnvērtīgumu” saprot?

Pie velna shēmas...

Ierastā shēma: attīrīšana-tīrīšana-miers-masāža-ādas barošana. Attīrīšana visbiežāk griežas ap kosmētikas noņemšanu un pīlingu, masāža liek pafilosofēt, par ko tad īsti tiek maksāts, tai seko maska. Un tu – vientulībā ar aizlīmētu muti un acīm... Pa to laiku, kad kosmetologs malko smaržīgu kafiju tepat aiz durvīm, tu nespēj  izdarīt neko - pat ielogoties Facebook.

Pilnvērtīga manuālā ādas kopšana izskatās šādi...

Dr. Muižzemniece: «Programmas pamatkomponentsekskluzīvs βP3 Tri Complex komplekss, kas sastāv no trim savstarpēji papildinošiem komponentiem: safrāna ziedu polifenoliem, peptīdiem un Japānas Soforas. Tomēr pacientam, saprotams, tas neizsaka itin neko. Burvība dzimst tieši procesa gaitā. Attīrīšana, skābju pīlings, trīs seruma veidi, pēc kā tiek veiktas vairākas masāžas, klātas trīs maskas, roku un/vai galvas masāža, pēc tam divi procedūru noslēdzošie produkti un meikaps...».

Ik sekundi tu jūti speciālista roku manipulācijas, kas dāsni ieklāj aptuveni desmit līnijas produktus.

Procedūra sākas ar ādas attīrīšanu Sothys Cleansing Milk and lotion, kas tiek piemeklēta atkarībā no ādas tipa. Tālāk klājam vieglu pīlingu, kam seko tikko jūtama ādas tirpšana. Taču pēc šī posma āda jūtas neticami viegli.

Tam seko ādas eksfoliācija ar Renewal exfoliating paste, kas tiek klāta uz visas sejas un kakla virsmas, dažas minūtes masējot, ieziežot šo pastu ādā un ļaujot tai atbrīvoties no atmirušajām šūnām.

Pēc tam daktere uzklāja divus fantastiskas tekstūras serumus (Sothys Wrinkle zone youth serum un Sothys Lift zone youth serum). Kādēļ divus? Procedūras pamatā likts zonējuma princips: pirmais serums nogludina ādu, nostiprina zonu ap acīm, ādu uz deniņiem un pieres. Otrs uzlabo sejas, kakla un dekoltē kontūras.

Tālāk seko manis visgaidītākā daļa – patīkams modelējošās masāžas posms ar SOTHYS Toning modeling balm. Tas, dēļ kā šurp ierados.

Pēc 15 minūšu ilgā baudījuma sekoja multimasking procedūra. Tās principa pamatā – katra maska paredzēta vienai konkrētai zonai. Jo ir pašsaprotami, ka pierei un plakstiņiem nepieciešama procedūra, kas noņemtu grumbas (Sothys Dermo-filling mask). Savukārt sejas apakšējai trešdaļai ieteicams liftings (Sothys  Dermo-lifting mask).

Pa virsu šīm ādu barojošām maskām tiek klāta Lifting peel-off mask plastificējošā maska, ka veido kažoka efektu un visām sastāvdaļām ļauj iesūkties maksimāli dziļi. Visas trīs maskas jāatstāj iedarboties uz 12 minūtēm. Pa šo laiku daktere pievērsusies manām rokām un galvas matainajai daļai, veicot masāžu.

Procedūras noslēgumā – seruma uzklāšana uz sejas un kakla. Uzmetam aci spogulī un pārliecināmies, ka vecums ir tikai un vienīgi cipars. Svaigs ādas tonis, tvirtums un elastība, atkāpušās grumbas – nav vienīgie procedūras labumi. Neraugoties uz visai dinamisko masāžu – šī procedūra aizrit zem lozunga «Mazāk agresijas». Katram ādas tipam, saprotams, līdzekļi tiek piemeklēti individuāli.

Pati par sevi kosmētika ir tikai instruments

Patiesībā programmu efektivitātes paaugstināšanai Skaistuma institūtā Sothys tika izstrādātas vairākas metodes, kas apvieno akupunktūras, modelējošās masāžas un limfodrenāžas elementus. Masāžas sejai un ķermenim – speciālistiem, kas strādā ar Sothys kosmētiku, šīs iemaņas ir obligātas. Man piedāvātā manuālā ādas kopšana apvieno modelējošu masāžu, kas sastāv no vairākiem atšķirīgas intensitātes posmiem – glāstīšanas, berzēšanas un mīcīšanas, kas ļauj aktivizēt vielmaiņas procesus šūnās un stimulēt „jaunības olbaltumvielu” – elastīna un kolagēna – attīstību, uzlabot asins cirkulāciju. Šāda masāža atbrīvo no stresa, uzlabo ādas toni, elastību, enerģijas cirkulāciju, noņem pietūkumu un koriģē sejas ovālu.

Norādījumi

Visbiežāk procedūras tiek nozīmētas, vadoties pēc vecuma un problēmas... Es personīgi ieteiktu βP3 Tri Complex visiem, kas vēlas apžilbināt, tomēr pat ar visperfektāko grimu sev nepatīk. Šajā brīdī nepaglābj pat tonālais krēms - tu izskaties nogurusi un bāla.

Procedūras sniegtais efekts redzams tūlītēji – seja ir sārta, jauneklīga, āda vairs neizskatās blāva un nogurusi. Vēl tiek nogludinātas mīmiskās grumbiņas, un «izgaist» dubultzods.

Lieliska gan kā ekspress-procedūra, gan kursa veidā - āda gūst iekšēju maģisku starojumu, tā kļūst spilgtāka un tīrāka.

Dr. Muižzemniece: «Mājas kopšana nebūt nav sliktāka par salonā veicamo. Pēc procedūras iesaku pielietot vienu no šiem 5 krēmiem:

  • Vitality youth cream – atmodina ādas jaunību, piemērots ādai ar dinamiskām grumbām, zaudētu starojumu, nevienmērīgu mikroreljefu un ādas toni.
  • Wrinkle-targeting youth cream - 2 atšķirīgu tekstūru krēms ar mērķi paildzināt ādas jaunību, paredzēts ādai ar grumbām un zaudētu tonusu.
  • Firming youth cream -  atmodina ādas jaunību, nogludina grumbas un novērš redzamās ādas nokarenuma pazīmes.
  • Restructuring youth cream – restrukturizē un atjauno ādu, ieteicams sievietēm ar redzamām novecošanas pazīmēm: novītusi āda, dziļas grumbas, plankumi.
  • Redensifying youth cream -  reģenerē un padara ādu biezāku, pieķeras klāt dziļām grumbām un zaudētam apjomam.

Uz finiša taisnes

Visbiežāk vizīte pie kosmetologa noslēdzas ar haotisku vēlmi uzklāt dekoratīvo kosmētiku. Zīmols Sothys ir lielisks arī ar to, ka tā klāstā ir dekoratīvās kosmētikas līnija, kas ādu kopj. Pēc paveiktās procedūras Sothys speciālisti piedāvā uzklāt tonālo krēmu, uz skropstām – tušu, piekoriģēt uzacu formu.

Man tika ieteikts atjauninošs tonālais krēms Teint Satine, kas apveltīts ar šķidru, vieglu tekstūru, samtainu efektu, vidēji biezu klājumu. Noslēgumā kompliments dr. Muižzemniecei, kas teju nekļūdīgi piemeklējusi lūpu krāsas toni (nr. 242 no kolekcijas Rouges Sothys). Lūk to es saucu par odziņu uz kūkas.

Šoreiz nefilmēju, jo biju aizņemta - ķēru kaifu. Tāpēc... Procedūras saīsinātā video versija --->

 

komentāri

  • Reklāmkarogs