Ставьте like и читайте!

Lai rokas neizpauž vecumu. ProSpa no O.P.I – roku ādas atjaunošana

31.08.2017, Almaza Pirha

Lai rokas neizpauž vecumu. ProSpa no O.P.I – roku ādas atjaunošana

Rūpes par sejas ādu un ķermeni - nu jau pašsaprotama rutīna... Pretēji ir ar rokām un kājām, kuru kopšanai laika vienmēr bijis par maz. Jāatzīst, ka līdzīgi ir ar mani, skaistumam veltīto publikāciju autorei, kas regulāri saņem testēšanai paredzētos jaunumus. Labākajā gadījumā rokām tiek tas, kas palicis pāri no sejas krēma. Vai ne tā?

Rokas ir tās, kas izpļāpā sievietes vecumu pirmās. Fakts! Čaklās censones, tiek pakļautas mehāniskajai un termiskajai apstrādei visbiežāk. Vai jūs vienmēr velkat cimdus, kad mazgājat traukus, veicat mājas tīrīšanu vai strādājat dārza darbos? Un vai kopš mazotnes atceraties par regulāru kopšanu, ietīšanām, maskām un krēmiem? Nepietiekama roku un kāju kopšana demoralizē to veselību un var lieti ietekmēt to funkcionalitāti. Sausums, atlobīšana, varžacs, tulzna... Roku un kāju veselās tekstūras saglabāšana – tā ir rutīna, kas veicama visas dzīves laikā.

Izvēloties kosmētiku rokām un kājām – esiet tikpat nepiekāpīgi, it kā izvēlētos sejas krēmu. Tikai kvalitāte un tikai pārbaudīti zīmoli.

ProSpa no O.P.I ir viena no retajām profesionālā mājas manikīra/pedikīra kopšanas sistēmām, kas ievieš jaunākās ādas kopšanas tehnoloģijas. Līnijas izveidi iedvesmojusi ideja par sejas ādas atjaunošanu. Peptīdi, antioksidanti, brazīļu kupuasu eļļa un baltās tējas ekstrakts.

 

Kupuasu eļļa: fitosterīnu uzdevums eļļas sastāvā ir sausas un bojātas ādas ārstēšana, polifenoli cīnās ar brīvajiem radikāļiem audos, savukārt taukskābes gādā par mitrināšanu. Šī eļļa dāvā nepārspējamu mitrināšanu ādas elastības uzlabošanai, kas ir lieliska alternatīva lanolīnam.

Kupuasu eļļa nav apveltīta ar SPF, taču tās spēja absorbēt kaitīgos UVA/UVB starus dabiskai ādas aizsardzībai no saules ir labi zināma.

 

Baltās tejas ekstrakts kosmētikā tiek plaši pielietots kā aktīva sastāvdaļa atjauninošos krēmos un maskās ķermenim un sejai – tas ļauj nogludināt grumbas, ādu tonizēt, nogludināt strijas un vieglas celulīta izpausmes.

Līnijā ietilpst produkti, kas ļauj risināt tādas problēmas, kā ādas sausums, pigmentācija un ādas tonusa zudums.

ProSpa tika palaists sadarbībā ar pazīstamu dermatoloģi dr. Zeinu Gabrielu. Līnijā iekļautas pārbaudītas sastāvdaļas un tehnoloģiskas formulas, ļaujot panākt maksimālus rezultātus.

Šīs formulas ražotājs ir pasaulslavenais zīmols OPI, kurš pieteicis sevi kā gan mājās, gan skaistuma salonos plaši lietoto produktu līderis. Bet tagad «krāsu eksperts» apņēmies kļūt par autoritāti arī profesionālās ādas kopšanas industrijā.

Mājas komplektā ietilpst 4 produkti, kas ir jālieto secīgi.

1. posms – mikropulējošs skrubis rokām, kājām un kutikulai;

2. posms – viegls atjauninošs serums roku ādai.

3. posms – roku krēms;

4. posms – eļļa kutikulai.

Mikropulējošs skrubis rokām, kājām un kutikulai

Biezs, taču tai pat laikā viegls sāls skrubis ar C vitamīnu. Perfekti atloba ādu, dāvā gluduma un tīrības sajūtu. Ieziežot smalkās skrubja daļiņas kutikulā, tu panāc naga ādas maigumu bez instrumentiem un saloniem. Ātri iesūcas un ir apveltīts ar patīkamu aromātu.

Atjauninošs serums rokām

Ja velk paralēles, tad šis ir kas līdzīgs anti-age serumam sejas ādai. Viens vienīgs dozatora spiediens, un āda tiek piesātināta ar vitamīniem. Kumelītes ekstrakts un C vitamīns ļauj manāmi balināt ādu un stimulēt kolagēna augšanu. Fantastisks produkts – rezultāts ir tūlītējs.

Krēms roku ādas un kutikulas mitrināšanai

Krēmam piemīt krējuma tekstūra, kas ātri izsmērējas un iesūcas. Āda pēc tā lietošanas ir fantastiski mirdzoša. Ja rokas ir koptas, šo produktu var lietot arī kā pilnvērtīgu līdzekli.

Eļļa kutikulai

Labākais, ko līdz šim esmu mēģinājusi.

Kolekciju sastāvs:

  • Nagu un kutikulas eļļa;
  • Aizsargfluīds roku ādai;
  • Krēms rokām, nagiem un kutikulai;
  • Intensīvas iedarbības sprejs-balzams;
  • Cukura skrubis;
  • Mikro pulējošs skrubis roku ādai;
  • Mitrinošs masējošs krēms;
  • Mīkstinošs krēms ar eļļām;
  • Mitrinošs krēms ar keramīdiem.

 

komentāri