Ставьте like и читайте!

Mēs nepārdodam «Sapņus un mārketingu». Intervija ar Biologique Recherche prezidentu Rupertu Šmidu

24.12.2019, 3ade.lv

Mēs nepārdodam «Sapņus un mārketingu». Intervija ar Biologique Recherche prezidentu Rupertu Šmidu

RĪGĀ IERADIES FRANČU KOSMĒTIKAS ZĪMOLA BIOLOGIQUE RECHERCHE PREZIDENTS RUPERTS ŠMIDS. NESLĒPŠU, KA VAIRĀKUS GADUS ESMU ŠĪ ZĪMOLA CIENĪTĀJA UN VIENMĒR PŪLĪ SPĒJU ATPAZĪT SIEVIETI, KURA IR BIOLOGIQUE RECHERCHE PIEKRITĒJA. VIŅU SEJAS MIRDZ TĀ, IT KĀ KAUT KUR DZIĻI VIŅU ĶERMENĪ BŪTU IEDEGTA SVECĪTE.

MAN BIJA DAUDZ JAUTĀJUMU ŠMIDA KUNGAM. BET, VAI ES VARĒJU IEDOMĀTIES, KA BŪS TĀDAS ATBILDES …

Sarunājās: Almaza Pirha 

Ruperts Šmids


Šmida kungs, mēs neticami lepojamies, ka mūsu pilsētā mums ir pašiem sava “AMBASSADE DE LA BEAUTE”. Visā pasaulē to ir pāris desmitu — kā Jūs, personīgi, vērtējat mūsu Rīgas Pārstāvniecību? Kas ir tās šarms, unikalitāte? 

Rīgas “AMBASSADE DE LA BEAUTE” man ir ļoti mīļš. Vietējās “Vēstniecības” sasniegumiem ir liela nozīme un tie ir piemērs visām pasaules Pārstāvniecībām. Apmēram pirms 10 gadiem, Kristīne (red. piez. Kristīne Gorpiniča, AMBASSADE DE LA BEAUTE īpašniece) pārņēma vadību “Vēstniecībā”, pilnībā atjaunoja un izveidoja jaunu un unikālu telpu — izcilības paraugu. Bet visvairāk mani pārsteidza ar kādu aizrautību strādā katrs viņas komandas biedrs. Un varbūt viens no iemesliem, kāpēc man ir īpašas jūtas pret Rīgas “Vēstniecību”, ir tās neskaitāmās stundas, ko mēs pavadījām kopā ar Kristīni, plānojot, izaicinot viens otru, veidojot un piedāvājot mūsu klientiem unikālu un pilnībā personalizētu pieeju. Man šķiet, ka BR no citiem zīmoliem atšķiras ar savu eksklu-zivitāti. Jūs nemēģināt dzīties pakaļ tendencēm. Un, neskatoties uz to, ka jūs paši radāt šīs tendences — jūs tās neafišējat. Vienkārši piemēri: retinola, C vitamīna, peptīdu, kolagēna un elastīna izmantošana — to visu jūs jau sen izmantojat savā kosmētikā ... aktīvās formās, bet jūs nekad to neesat uzsvēruši.

Kāpēc? Āda nedzīvo pēc tendencēm. Āda ir viens no galvenajiem mūsu ķermeņa orgāniem un tā ir saikne ar ārpasauli. Tas ir zinātnisko pētījumu rezultāts, tās nav tendences. Ar Biologique Recherche mēs skatāmies uz ādu ar pazemību, jo mēs visi esam tālu no pilnīgas izpratnes par to, kā tā mijiedarbojas ar ķermeni un smadzenēm. Mēs nepārdodam “Sapņus un mārketingu”. Mēs vienkārši labi strādājam, lai saņemtu personalizētu rezultātu.


Jūsu kosmētikas sastāvā ir ļoti daudz aktīvo komponentu – no kāda vecuma to drīkst sākt lietot?

Jo ātrāk, jo labāk. Jūsu māte rūpējās par jūsu ādu pat pirms jūsu dzimšanas, kad jūsu āda bija klāta ar baltu krēmveida vielu — , lai aizsargātu un barotu ādu dzemdē. Šīs rūpes mēs esam iemiesojuši arī VERNIX produktos. Rūpes par jūsu ādu – tas ir domāšanas veids. Tā ir darbība visas dzīves garumā. Un jo ātrāk jūs sākat rīkoties, jo labāk jūs dzīvosiet un skaistāk izskatīsieties.

 

Jūsu zīmols bija viens no pirmajiem, kas pievērsa uzmanību glikācijas problēmai — vienam no galvenajiem ķermeņa un ādas novecošanās cēloņiem. Zinu, ka šo problēmu esat veiksmīgi atrisinājuši. Kā vēl, papildus BR speciālo līdzekļu lietošanai, mēs varam palīdzēt mūsu organismam un ādai veikt šo uzdevumu?

Atbilde uz Jūsu jautājumu ir pavisam vienkārša. Ieklausieties savā ķermenī ... Vai jūs nodrošināt savu organismu ar tādu cukura daudzumu, kāds tam patiešām nepieciešams enerģijas saņemšanai? Nekad neaizmirstiet, ka pārtika un cukurs bieži darbojas kā atalgojuma sistēma un ir ļoti līdzīgs tam, kā darbojas alkohols un narkotikas. Nevajag ar to jokot. Personīgi es ļoti mīlu saldumus. Es daudz = ceļoju, un, protams, es lietoju cukuru, lai ķermenim nodrošinātu enerģiju laika joslu maiņas laikā. Bet es pastāvīgi kontrolēju tā patēriņu.

Cilvēka ķermenim ir nepieciešama glikoze, ko satur cukurs, lai ražotu enerģiju. Tomēr bieži vien mēs patērējam vairāk, nekā varam izmantot. Šis pārpalikums savienojas ar olbaltumvielām (kolagēnu un elastīnu) un rada glikāciju. Šis process ir pazīstams arī kā Maijāra reakcija (glicerīna un cukuru iedarbība uz aminoskābēm), ko var novērot gatavošanas laikā — kad produkti maina krāsu un formu un kļūst brūni. Augsta temperatūra liek cukuriem uzbrukt gaļas olbaltumvielām, kas maina to krāsu. Tā rezultātā kolagēna un elastīna šķiedras pārvēršas glicētos un stingros proteīnos. Šis process samazina šķiedras kvalitāti un bojā ārpusšūnu matricu. Glikācija ir viens no galvenajiem ādas novecošanās faktoriem. Un tas izpaužas kā ādas elastības, tonusa zudums, grumbu parādīšanās, ko pastiprina ārējie faktori, piemēram, karstums, ultravioletais starojums un vides piesārņojums.

Biologique Recherche izmanto inovatīvu pieeju, lai atrastu efektīvu risinājumu cīņā pret glikāciju. Daudzu gadu attīstības rezultāts bija A-Glyca Serum. Paredzēts elastīna un kolagēna šķiedru saglabāšanai, serums ir ideāls sabiedrotais cīņā pret novecošanās pazīmēm. Tā pamatā ir divas galvenās aktīvās sastāvdaļas: mimozas ekstrakts un karcinīns. Glikācijas procesu mēs apturējām, izmantojot serumā Albizia julibrissin mimozas ekstraktu (labāk pazīstamu kā zīda koku), kas aizsargā elastīna un kolagēna šķiedras no glikācijas. Tas arī cīnās ar noguruma pazīmēm, uzlabo ādas elastību un padara to mirdzošu. Glikācijai pretējs process notiek pateicoties karcinīnam, kas aiztur glikozi un atbrīvo kolagēnu un elastīnu. Novēršot šo šķiedru turpmāko cietību, mēs atrisinām grumbu veidošanās problēmas. Tam piemīt arī antioksidanta iedarbība, kas nodrošina nepieciešamo vispārējo aizsardzību, lai cīnītos ar ādas novecošanos. Pateicoties divu mēnešu seruma lietošanai, mēs novēršam ādas glikāciju uz diviem gadiem.

 

Mūsu ādai nepieciešama pastāvīga aizsardzība ... šodien visām likstām ir pievienojusies “digitālā novecošanās”. Kā jūs skatāties uz šo problēmu un kā to atrisināt ar BR palīdzību?

Es domāju, ka jūs runājat par bēdīgi slaveno “zilo gaismu”. Šis ir lielisks muļķīgu tendenču piemērs! Ir veikti ļoti plaši pētījumi, tostarp arī mūsu laboratorijās, kas pierāda, ka, visticamāk, pastaigājoties lietainā dienā pa ielu, jūs saņemsiet vairāk zilās gaismas, nekā visu dienu strādājot pie datora. Varbūt kādam ir vieglāk šādi domāt, lai justos drošāk. Bet tas nav mūsu gadījums! Uz mūsu jautājumiem atbild zinātne. Un zinātne saka, ka stunda pavadīta saulē ir līdzvērtīga 30 dienām, kas pavadītas pie monitora ekrāna.

Pie tam, zilā gaisma neticami labvēlīgi ietekmē ādu ārstnieciskos nolūkos. Piemēram, zilā gaisma tiek izmantota dermatoloģijā, lai ārstētu pinnes: tā nogalina P. acnes. Zilo gaismu izmanto hiperproliferatīvo rētu ārstēšanas procedūrās. Tas mēreni uzlabo brūču dzīšanu pie liela viļņa garuma un zema blīvuma. Stimulē kolagēna sintēzi fi broblastos, keratinocītu migrāciju un diferenciāciju.

 

Jau vairākus gadus tiek aktīvi diskutēts par ādas dabiskā mikrobioma saglabāšanu. Kā jums izdevās nodibināt draudzību starp ādas mikrofloru un skābēm?

Mēs sākām pastiprināti pētīt ādas mikrobiomu pirms pieciem gadiem. Izpratne par mikrobiomu ir ārkārtīgi sarežģīta. Baktērijas atrodas visur. Kā tieši labās un patogēnās baktērijas ietekmē mūsu ķermeni, vēl nav skaidrs. Biologique Recherche testē visu produktu epiģenētisko iedarbību, kā arī ietekmi uz mikrobiomu. Mēs veicam plašus pētījumus par šo tēmu un droši vien vēl ilgi meklēsim atbildes, lai izprastu visu kopainu. Un varu jums apliecināt, ka šajās sacensībās, pateicoties mūsu zināšanām, mēs būsim uzvarētāji.

 

Kādi konkrēti BR līdzekļi un procedūras, jūsuprāt, var pilnībā aizstāt botulīna toksīna injekcijas (grumbas) un fillerus (ptoze).

Atbilde ir vienkārša: savam MUST DO sarakstam jūs varat pievienot vairākas mūsu zīmola procedūras, kas var aizstāt invazīvās metodes! Mēs nekad neieteiksim un nedarīsim to, ko jūs tikko minējāt, piemēram, nervu bloķēšanu, lai novērstu grumbas. Vienīgais, ko mēs piedāvājam mūsu klientiem – nodrošināt veselīgu ādu. Kas ir svarīgāk — būt veselam vai labi izskatīties? Es, personīgi uzskatu, ka katram no mums ir izvēle. Es ticu, ka šodien, ar tādiem produktiem kā Second Skin un tādām procedūrām kā LIFT CVS, jūs lieliski varat tikt galā ar novecošanos arī bez injekcijām.

 

Es gribu jums uzdot jautājumu nevis kā BR prezidentam, bet gan kā vīrietim — kas no BR produktiem atrodas jūsu vannas istabā un vai jūs “krāpjat” savu zīmolu? Nu, droši vien, jums ir kādi unikāli “konkurentu” krēmi?

Šī ir pirmā reize, kad man tiek uzdots jautājums par konkurentu produktiem! Nē, es lietoju tikai Biologique Recherche produktus. Jo mēs piedāvājam visplašāko kosmētikas līniju jebkuras ādas slimības ārstēšanai. Mana āda ir ļoti jutīga, es daudz ceļoju ... Tāpēc man pastāvīgi jārūpējas par ādu un jālieto produkti, kas piemēroti manam ādas stāvoklim. Divi no maniem iecienītākajiem produktiem ir Lotion P50 un Grande Crème, tie ir unikāli un pārsteidzoši! 

 

 

Elizabetes iela 33, Rīga, Latvija

Tālr.: +371 27 702 734

www.ambassadedelabeaute.lv

 

 

Avots: žurnāls Beauty Cloud

 

Žurnālu pārdošanas vietu saraksts: www.presesserviss.lv

Visērtāk ir abonēt! Sūtiet vārdu «Abonements» uz info@3ade.lv un mēs ar Jums sazināsimies!
Abonementa cena 5 numuriem - 25 EUR. 

 

komentāri