#KOREJASVERSIJA" /> Misija "apžilbināt visus!" #KOREJASVERSIJA | 3ade.lv

Ставьте like и читайте!

Misija "apžilbināt visus!" #KOREJASVERSIJA

24.02.2020, 3ade.lv

Misija

 “DĀRGAKMENI NEVAR NOSLĪPĒT BEZ PACIETĪBAS”, TĀ SKAN AUSTRUMU GUDRĪBA.


 MAN ŠĶIET, KA VISA KOREJAS DAUDZPAKĀPJU ĀDAS KOPŠANA TIEK BALSTĪTA TIEŠI UZ ŠĪ TEICIENA. PROTAMS, ŠĀDA KOPŠANA NAV DOMĀTA SLIŅĶIEM. BET TICIET MAN, IR TIK DAUDZ IEMESLU, LAI PĀRKĀPTU KONSEKVENTU RITUĀLA IEVĒROŠANU.

ŠIS RAKSTS BŪS NODERĪGS IKVIENAM, KURŠ PATSTĀVĪGI GATAVOJAS NOZĪMĪGIEM PASĀKUMIEM UN VĒLAS IZSKATĪTIES GRAUJOŠI UN VISUS APŽILBINĀT! JO, NE VISIEM IR PERFEKTA ĀDA, UN NE KATRS NO MUMS IR “CONTROL FREAK”, KAS NEDĒĻU PIRMS GAIDĀMĀ PASĀKUMA SĀK PUCĒT SAVU SEJU UN ĶERMENI PROŽEKTORU GAISMĀM. 

TĀTAD, INFORMĀCIJA PAR PATSTĀVĪGU EKSPRESS ĀDAS KOPŠANU PIRMS IZIEŠANAS UZ SARKANĀ PAKLĀJA JEB... JA ESI PAMODUSIES “SABURZĪTA” UN STEIDZAMI NEPIECIEŠAMS NOSLĒPT DZĪVES RADĪTĀS PĒDAS.

Autore: MIMIKO VEIKALU TĪKLA UN INTERNETVEIKALA MIMIKO.LV DIBINĀTĀJA JEVGENIJA PETROVA

Ikviens, kurš izmanto daudzpakāpju kopšanu, zina, ko nozīmē uzklāt kopšanas līdzekļus slāni pa slānim... Tiesa, jums jāzina, kā un kādā secībā to darīt. Tad rezultāti pārspēs visas cerības. Galvenā kļūda – uzklāt visus produktus pēc kārtas, nešķirojot. Ne ādai, ne produktiem nepatīk šāda attieksme. Izveidojot uz ādas putru, mēs mazinām līdzekļu efektivitāti - produkti sajaucas viens ar otru un tiem ir grūti iekļūt ādā. Mūsu uzdevums ir iespējami ātri padarīt mūsu sejas ādu starojošu!

SOLIS № 1

Atvēliet vismaz 15 minūtes, lai mierīgi meditējot, uzklātu katru līdzekli un ļautu tam absorbēties.

SOLIS № 2

Sejas attīrīšana – neatņemama rituāla sastāvdaļa no rīta, vakarā, dienas vidū – ja plānots kāds svarīgs pasākums. Visi ādas kopšanas līdzekļi un grims ir jāuzklāj uz kārtīgi notīrītas un mitrinātas ādas.

SOLIS № 3

Hidrogela spilventiņi palīdzēs izlīdzināt grumbiņas ap acīm un mazināt pietūkumu, tiem ir lielisks mitrinošs efekts un tie arī iedarbina ādas detoksikācijas procesus, atbrīvojot no porām šlakvielas un toksīnus. «Melnā versija» vēl arī samazina tumšos lokus zem acīm.

BEAUUGREEN Collagen & Gold Hydrogel Eye Patch — hidrogela spilventiņi acīm ar kolagēnu un koloidālo zeltu 

 

 

SOLIS № 4

 Sejas maska - viens no labākajiem un efektīvākajiem mājas ādas kopšanas līdzekļiem. Bet hidrogela maska – vēl arī papildus ērtība. Šādas maskas pieņem sejas anatomisko formu, cieši pieguļ ādai, neslīd, neizplūst un neizžūst. Bet ādas karstuma ietekmē, hidrogela maska burtiski kūst, sniedzot ādai visu vērtīgāko, kas ir tās sastāvā. Turklāt hidrogela maskas nodrošina tūlītēju un ilgstošu rezultātu, jo maskas lietošanas laikā tiek radīts «siltumnīcas efekts», saglabājot mitrumu, un aktīvie komponenti nepārtraukti nokļūst dziļajos ādas slāņos.

BEAUUGREEN Gold Energy Hydrogel Mask – hidrogela maska ar koloidālo zeltu vai BEAUUGREEN Anti-Wrinkle Hydrogel Mask — pretnovecošanās hidrogela maska pret grumbām € 3,99 

 

SOLIS № 5

Pēc maskas atlikumu nomazgāšanas, nepieciešams tonizēt sejas, kakla un dekoltē ādu. Toneris – tā nav greznība, tā ir neatņemama ādas kopšanas sastāvdaļa. Liſt inga toneris ar jūras kolagēna saturu aizkavē ādas novecošanos par 54%, stimulē ātrāku šūnu reģenerāciju. Piemērots visiem ādas tipiem. Īpaši piemērots tiem, kam nepieciešama pretnovecošanās ādas kopšana

MIZON Collagen Power Liſt ing Toner – liſtinga toneris ar kolagēnu € 21,99

SOLIS № 6

Problēmzonu kopšana, it īpaši filleri ar tūlītēju iedarbību, acumirklī izlīdzina grumbas. To var lietot zonai ap acīm, muti, pieri un citās zonās, kur nepieciešams vizuāli izlīdzināt grumbas. Efektu varēs novērtēt jau pēc 90 sekundēm.

9TAILS Wrinkle power filling - tūlītējas iedarbības pretgrumbu līdzeklis € 34,99


 

SOLIS № 7

Tonikam uzklājam koncentrētu serumu ar peptīdiem, kas mitrina ādu, nostiprina to, savelk un mīkstina. Satur 45% peptīdu. Stimulē elastīna un kolagēna sintēzi, kas ir svarīgi sejas ādas liſt ingam ilgtermiņā. Serums iesūcas ļoti ātri, tas ir svarīgi, ja pēc tam uzklāsiet grimu. Un seruma sastāvā esošā hialuronskābe ilgstoši nodrošinās mitrinātas ādas efektu.

MIZON PEPTIDE 500 – augstas koncentrācijas serums ar peptīdiem / € 29,99 vai MIZON Placenta-45 – augstas koncentrācijas placentu saturošs serums, kas izlīdzina ādas krāsu / € 32,99 

 

SOLIS № 8 

Un, visbeidzot, krēms, kura sastāvā ir peptīdi, ja nepieciešama papildus ādas mitrināšana. Šis krēms ir ideāli piemērots sausai ādai, tas baro, nodrošina spēcīgu pretnovecošanās un liftinga efektu.

Mizon Peptide Ampule Cream ir sejas krēms ar peptīdiem. 23.99 EUR

SOLIS № 9

Jūs varat izlaist 8.soli un uzklāt mitrinošu BB krēmu ar gliemežu mucīnu, kas rada dabīgu ādas tekstūru, maskē ādas nepilnības, izlīdzina toni, aizsargā pret ultravioletā starojuma negatīvo iedarbību un ir pieejams dažādos toņos, kas ļauj jums izvēlēties sev piemērotāko.

MIZON Snail Repair Intensive BB Cream SPF50+ РА+++ € 18,99

 

MimikoLatvija / mimiko.lv / www.mimiko.lv/ +371 23476688

komentāri