Šodiena Sestdiena, 25 aprīlis

TOP BLOGS3


Pagājusī nedēļa iesākās ar zvanu no kāda man nezināma 24 K Centra. Man...

Pantone Color Institute kompānijas speciālisti pirms katras sezonas prezentē...

Plauktu pārpilnība, jauni zīmoli, draudzeņu atsauksmes un mēdiju reklāma - viss...

TOP Parties3


19.februārī restorānā LooK draudzīgā draugu un partneru lokā Masļeņicu jeb...

Jums šķiet, ka kāzu juceklis ir obligāti vasaras sezonas prerogatīva?...

Ceturtdienas vakars, tirdzniecības centrs Galleria Riga, galerija POP UP, 120...

TOP Veselība3


Vai ir iespējams būt brīvam no sāpēm? Jā! Vai ir iespējams izskatīties jaunākam...

SPA VILNIUS Anykščiaiir pirmais mūsdienīgais veselības komplekss, kas...
3ADE Mati Apmācības un semināri INEBRYA - profesionālie līdzekļi krāsotiem matiem

INEBRYA - profesionālie līdzekļi krāsotiem matiem

 

Kas nepieciešams, lai justos par sevi pārliecināta? – jebkuros apstākļos, būt pārliecinātai, ka izskatāties uz visiem 100. Sievietes šarms un skaistums rodas no viņas pārliecības par savu nevainojamo izskatu. Visam ir jābūt perfektam: drēbēm, sejai un – matiem! Tieši matu sakārtojums piešķir sievietes tēlam jaunavīgu izskatu, spožumu un īpašu pievilcību. Lai arī no pirmā acu uzmetiena tas šķiet sarežģīti, tā nemaz nav. Savukārt nesakopti mati spēj sabojāt jebkuru glīto ārieni un tikai izraisa smīnu un veicina kritiku. 

Būtiskas izmaiņas profesionālajā matu kopšanas un skaistuma industrijā, kā arī jaunākie kosmetoloģijas atklājumi matu skaistuma un veselības sfērā ļauj sasniegt principiāli labākus rezultātus. Modernie šampūni matus ne tikai izmazgā, bet arī baro, atjauno, tonē un tos aizsargā, ļauj piešķirt matiem vēlamu formu un apjomu. Kā tas iespējams? – Katram kosmētikas ražotājam ir savi noslēpumi.

Piemēram, profesionālo matu kopšanas līdzekļu ražotājs, zīmola INEBRYA kompānija Pettenon Cosmedici -viena no vecākajām un lielākajām kosmētiskajām kompānijām Itālijā – iegulda daudz spēka un līdzekļus plašajos pašu laboratorijās notiekošajos pētījumos.

Tās mērķis – izstrādāt tādus matu kopšanas līdzekļus, kas paredzēti ne tikai matu mazgāšanai un prezentabla izskata piešķiršanai. INEBRYA produkti bagātināti ar dabīgām sastāvdaļām, strādā ar problēmām un novērš tās iedarbojoties no iekšienes. Šie līdzekļi izstrādāti ne tik daudz mazgāšanai un veselīgam matu mirdzumam, cik matu problēmu risināšanai un ārstēšanai. Efektīvi, nekaitīgi, cenas ziņā pieejami, viegli lietojami gan salonā, gan mājas apstākļos, profesionālas maskas un profesionāli matu šampūni INEBRYA ar izteiktām ārstnieciskajām īpašībām. INEBRYA produktu kvalitāti apstiprina "Ecosert" sertifikāti.

 

 

Vienkāršas, regulāras procedūras un kvalitatīvas profesionālās matu kosmētikas INEBRYA lietošana, sniegs iespēju iepriecināt sevi ar veselīgu matu mirdzumu un nodrošinās pienācīgu profesionālo matu kopšanu. Viens labs ieradums sekmēs patiešām spožus panākumus. Kas var būt vieglāks?

Paklausot laikmeta garam un savai devīzei: "KRĀSA, KRĀSA UN VĒL VAIRĀK KRĀSU!" – kompānija ražo plašu profesionālās matu kosmētikas sortimentu, visos iespējamajos toņos, piemērotu dažādām matu struktūrām un tipiem.

·         normāliem, taukainiem, sausiem;

·         sprogainiem, cirtainiem, taisniem, gariem un īsiem:

·         krāsotiem, balinātiem vai šķipsnās krāsotiem;

·         ķīmiski apstrādātiem, iztaisnotiem vai  ilgviļņiem;

·         plāniem un blāviem, nepareizas kopšanas vai apkārtējās vides nelabvēlīgo apstākļu dēļ bojātiem;

·         priekšlaicīgi novecojušiem;

·         blaugznainiem;

·         kuriem ir tieksme uz izkrišanu;

·         brunetēm un blondīnēm.

Iepazīšanos ar  INEBRYА  kompānijas produktiem piedāvājam sākt ar Ice Cream Color sēriju. Šīs sērijas produkti paredzēti  krāsotiem un šķipsnās krāsotiem matiem – piemēroti milzu daudzumam mūsdienīgo sieviešu. Kas no mums, galu galā, neeksperimentē ar savu matu toni?

 

Šampūns krāsotiem un šķipsnās krāsotiem matiem (300 ml vai 1000 ml)

Maigi, bet pamatīgi attīrot matus, šampūns palīdz saglabāt kosmētiskās krāsas intensitāti un matu mirdzumu, darbojas kā antioksidants, mitrina bojātos un novājinātos matus.

                                          

Lietošana: ieklāt mitros matos, maigi iemasēt, noskalot.

 

 Maska krāsotiem un šķipsnās krāsotiem matiem (500 ml vai 1000 ml)

Рalīdz saglabāt kosmētiskās krāsas intensitāti. Dziļi baro bojātus un novājinātus matus. Maskai piemīt patīkams augļu aromāts.

                                 

 

Lietošana: Pēc izmazgāšanas ar šampūnu vienmērīgi ieklāt dvielī nosusinātos matos visā to garumā un izķemmēt. Paturēt 5 minūtes, pēc tam rūpīgi izskalot.

  

Kondicionieris krāsotiem un šķipsnās krāsotiem matiem (300 ml vai 1000 ml)

Piešķir matiem maigumu, mirdzumu un palīdz vieglai to ķemmēšanai.

                                        

 

Lietošana: Pēc izmazgāšanas ar šampūnu ieklāt nosusinātos matos, izķemmēt un paturēt dažas minūtes. Rūpīgi izskalot.

 

Aktīvās vielas:

  • linu eļļa piešķir šampūnam baktericīdas īpašības, vitamīni un nepiesātinātas taukskābes tai sastāvā atjauno un mīkstina matus;
  • kukurūzas eļļa, viena no labākajām augu eļļām, uzlabo matu barjerfunkciju atjaunošanu, mīkstina un baro tos, šampūna sastāvā darbojas kā antioksidants, ļauj uzturēt matu toņa spožumu;
  • burkānu ekstrakts uzlabo matu folikulu asinsapgādi un pastiprina barošanu.

 

www.tradehouse.lv

Tālr: +371 66015480
info@tradehouse.lv

Lielirbes iela 17a-7,

Panorama Plaza

Rīga, LV-1046

LATVIA

Ja jūs tekstā atradāt kļūdu, lūdzu iezīmējiet to un nospiediet Ctrl + Enter

Komentāri (1 comment)
Patiesībā tas tiešām ir skumji, ka kvalitatīvai, aptiekā nopērkamai kosmētikai nepieciešams pielikt papildus pūles, lai arastas vidusmēra pātērētājs, kas š0 kosmētiku ne tikai iegādātos, bet ārīnsaņemtu informāciju par to
Citēt
0 2013-10-05 21:48 | aptiekare

TOP POP3    Mati


Šīsdienas mode diktē savus noteikumus un šoreiz tā nolēmusi nedaudz paālēties. Modes draiskulībām nebūt nav obligāti līdzināties Ketijai Perijai, pārkrāsojot matus...
Pirms sākam sarunu par frizūrām popārta stilā, ir vērts pieminēt šī hīta pirmsākumus. Jo pirmais, kas ienāk prātā, ir tēli, kas vairāk gan līdzinās komiksiem, kā reāliem...
Būt par ģēniju savā lauciņā un nemācēt pagatavot omleti – tipisks fakts no izcilāko personību biogrāfijas. Iespējams, ka tas ir aizklejojis no anekdošu sērijas, taču...