Šodiena Pirmdiena, 08 februāris

TOP Style3


Īstena ziema —kupenas, sals un saule… Tā šķiet skaista līdz...

Trendiem ir īss mūžs, taču mēs bieži vien mēdzam tik ļoti«saaugt...

Priekšā mūs gaida vismaz divi, kā tik ne visi četri, auksti...

TOP Parties3


16. decembrī Café Dali Art Ziemassvētku izpārdošanas laikā...

10. decembrī apavu un aksesuāru veikals Dune London atzīmēja Klientu dienu,...

Liriski noslēdzās skaļš ikkadējs starptautisks pasākums frizieriem...

TOP Veselība3


Ja iepriekš būtu zinājusi par kokosa sviestu , būtu ietaupījusi...

Ziema ir skaista visās savās izpausmēs, kā salnaini rīti, sniegoti celiņi,...

Privāto investīciju grupa “Nordic and Baltic Property Group”...
3ADE Mati Apmācības un semināri INEBRYA - profesionālie līdzekļi krāsotiem matiem

INEBRYA - profesionālie līdzekļi krāsotiem matiem

 

Kas nepieciešams, lai justos par sevi pārliecināta? – jebkuros apstākļos, būt pārliecinātai, ka izskatāties uz visiem 100. Sievietes šarms un skaistums rodas no viņas pārliecības par savu nevainojamo izskatu. Visam ir jābūt perfektam: drēbēm, sejai un – matiem! Tieši matu sakārtojums piešķir sievietes tēlam jaunavīgu izskatu, spožumu un īpašu pievilcību. Lai arī no pirmā acu uzmetiena tas šķiet sarežģīti, tā nemaz nav. Savukārt nesakopti mati spēj sabojāt jebkuru glīto ārieni un tikai izraisa smīnu un veicina kritiku. 

Būtiskas izmaiņas profesionālajā matu kopšanas un skaistuma industrijā, kā arī jaunākie kosmetoloģijas atklājumi matu skaistuma un veselības sfērā ļauj sasniegt principiāli labākus rezultātus. Modernie šampūni matus ne tikai izmazgā, bet arī baro, atjauno, tonē un tos aizsargā, ļauj piešķirt matiem vēlamu formu un apjomu. Kā tas iespējams? – Katram kosmētikas ražotājam ir savi noslēpumi.

Piemēram, profesionālo matu kopšanas līdzekļu ražotājs, zīmola INEBRYA kompānija Pettenon Cosmedici -viena no vecākajām un lielākajām kosmētiskajām kompānijām Itālijā – iegulda daudz spēka un līdzekļus plašajos pašu laboratorijās notiekošajos pētījumos.

Tās mērķis – izstrādāt tādus matu kopšanas līdzekļus, kas paredzēti ne tikai matu mazgāšanai un prezentabla izskata piešķiršanai. INEBRYA produkti bagātināti ar dabīgām sastāvdaļām, strādā ar problēmām un novērš tās iedarbojoties no iekšienes. Šie līdzekļi izstrādāti ne tik daudz mazgāšanai un veselīgam matu mirdzumam, cik matu problēmu risināšanai un ārstēšanai. Efektīvi, nekaitīgi, cenas ziņā pieejami, viegli lietojami gan salonā, gan mājas apstākļos, profesionālas maskas un profesionāli matu šampūni INEBRYA ar izteiktām ārstnieciskajām īpašībām. INEBRYA produktu kvalitāti apstiprina "Ecosert" sertifikāti.

 

 

Vienkāršas, regulāras procedūras un kvalitatīvas profesionālās matu kosmētikas INEBRYA lietošana, sniegs iespēju iepriecināt sevi ar veselīgu matu mirdzumu un nodrošinās pienācīgu profesionālo matu kopšanu. Viens labs ieradums sekmēs patiešām spožus panākumus. Kas var būt vieglāks?

Paklausot laikmeta garam un savai devīzei: "KRĀSA, KRĀSA UN VĒL VAIRĀK KRĀSU!" – kompānija ražo plašu profesionālās matu kosmētikas sortimentu, visos iespējamajos toņos, piemērotu dažādām matu struktūrām un tipiem.

·         normāliem, taukainiem, sausiem;

·         sprogainiem, cirtainiem, taisniem, gariem un īsiem:

·         krāsotiem, balinātiem vai šķipsnās krāsotiem;

·         ķīmiski apstrādātiem, iztaisnotiem vai  ilgviļņiem;

·         plāniem un blāviem, nepareizas kopšanas vai apkārtējās vides nelabvēlīgo apstākļu dēļ bojātiem;

·         priekšlaicīgi novecojušiem;

·         blaugznainiem;

·         kuriem ir tieksme uz izkrišanu;

·         brunetēm un blondīnēm.

Iepazīšanos ar  INEBRYА  kompānijas produktiem piedāvājam sākt ar Ice Cream Color sēriju. Šīs sērijas produkti paredzēti  krāsotiem un šķipsnās krāsotiem matiem – piemēroti milzu daudzumam mūsdienīgo sieviešu. Kas no mums, galu galā, neeksperimentē ar savu matu toni?

 

Šampūns krāsotiem un šķipsnās krāsotiem matiem (300 ml vai 1000 ml)

Maigi, bet pamatīgi attīrot matus, šampūns palīdz saglabāt kosmētiskās krāsas intensitāti un matu mirdzumu, darbojas kā antioksidants, mitrina bojātos un novājinātos matus.

                                          

Lietošana: ieklāt mitros matos, maigi iemasēt, noskalot.

 

 Maska krāsotiem un šķipsnās krāsotiem matiem (500 ml vai 1000 ml)

Рalīdz saglabāt kosmētiskās krāsas intensitāti. Dziļi baro bojātus un novājinātus matus. Maskai piemīt patīkams augļu aromāts.

                                 

 

Lietošana: Pēc izmazgāšanas ar šampūnu vienmērīgi ieklāt dvielī nosusinātos matos visā to garumā un izķemmēt. Paturēt 5 minūtes, pēc tam rūpīgi izskalot.

  

Kondicionieris krāsotiem un šķipsnās krāsotiem matiem (300 ml vai 1000 ml)

Piešķir matiem maigumu, mirdzumu un palīdz vieglai to ķemmēšanai.

                                        

 

Lietošana: Pēc izmazgāšanas ar šampūnu ieklāt nosusinātos matos, izķemmēt un paturēt dažas minūtes. Rūpīgi izskalot.

 

Aktīvās vielas:

  • linu eļļa piešķir šampūnam baktericīdas īpašības, vitamīni un nepiesātinātas taukskābes tai sastāvā atjauno un mīkstina matus;
  • kukurūzas eļļa, viena no labākajām augu eļļām, uzlabo matu barjerfunkciju atjaunošanu, mīkstina un baro tos, šampūna sastāvā darbojas kā antioksidants, ļauj uzturēt matu toņa spožumu;
  • burkānu ekstrakts uzlabo matu folikulu asinsapgādi un pastiprina barošanu.

 

www.tradehouse.lv

Tālr: +371 66015480
info@tradehouse.lv

Lielirbes iela 17a-7,

Panorama Plaza

Rīga, LV-1046

LATVIA

Ja jūs tekstā atradāt kļūdu, lūdzu iezīmējiet to un nospiediet Ctrl + Enter

Komentāri (1 comment)
Patiesībā tas tiešām ir skumji, ka kvalitatīvai, aptiekā nopērkamai kosmētikai nepieciešams pielikt papildus pūles, lai arastas vidusmēra pātērētājs, kas š0 kosmētiku ne tikai iegādātos, bet ārīnsaņemtu informāciju par to
Citēt
0 2013-10-05 21:48 | aptiekare

TOP POP3    Mati


Decembra sākumā frizierusalonāGRIEZEapmeklēju neierasti jauku meistarklasi...Taču par to mazliet vēlāk, jo pati vieta nebūt nav mazāk uzmanības vērta. Tai piemīt īpašs...
Tāds nu ir mans liktenis, ka, jo īsāki mati, jo kuplāka frizūra. Atliek vien matiem ataugt — galiņi novājinās, astīte kļūst plāna. Tieši tādēļ ikdienā bieži bija...
Modeles Ruta Bella (Ruth Bell), Krisa Gotšalka (Kris Gottschalk), Temija Glausere (Tamy Glauser), Givenchy, Acne, Hermes, Lanvin, Rick Owens un Versace modes skates —...