Ставьте like и читайте!

Īsie matu griezumi – tiem, kas iet solī ar modi

08.10.2014, Almaza Pirha

Īsie matu griezumi – tiem, kas iet solī ar modi
L'Oreal 2014/2015

Nogriezt tik ilgi un rūpīgi ataudzētos matus uzdrošināsies vien retā. Tāpēc apšaubu to, ka šis trends izies masās, lai arī no tā kļūstot vēl pievilcīgāks. Atliek vien sapņaini aplūkot skaistules ar īsiem matu griezumiem tālāk.

Īss matu griezums vienmēr ir nedaudz inteliģentāks, akurātāks, izsmalcinātāks. Patīk jums tas vai nē, taču īss matu griezums mēdz būt daudz seksīgāks par garajām cirtām. Kad treso reizi dzīvē kardināli saņēmos nogriezt matus, par to nenožēloju ne minūti. Vien sapņos rādījās rudo matu cirtas. Frizūru psiholoģijā īpaši neiedziļinājos, bet gan izbaudīju ērtību un iespēju paeksperementēt. Jo, kad garums jau ir nogriezts, ikreiz, ierodoties pie friziera, jūs varat frizūru nedaudz pakoriģēt.

Galvenais īsajā matu griezumā – jusm piemērotākais griezums. Meistars nav tiesīgs kļūdīties. Citādi ikdienas ieveidošana būs tikpat problemātiska, kā ar gariem matiem.

Un nu par aktualitātēm...

Frieziermākslas saīsinātās interpretācijas rudens-ziemas 2014-2015 sezonā pirmo reizi varēja novērot Moschino, Saint Laurent, Dries von Noten un Emporio Armani kolekciju skatēs.

Modīgākā īsā griezuma variācija, bez šaubām, ir bobs. Moschino frizieri-stilisti šoreiz piedāvā ļoti saīsinātu poniju un pietiekami lielu apjomu augšdaļā.

Moschino

Moschino

Runājot par īsiem griezumiem un sievišķīgajiem tēliem, jāatzīst, ka variācija ar īsiem deniņiem un augstu poniju ir labākais stilistu piedāvātais risinājums.

Modele Sema Rolinsone rudens-ziemas 2014-2015 modes skatē no Saint Lauren retro noskaņās.

Vēl viena interpretācija no Saint Laurent pāža stilā. Šāds matu griezums reiz bija Mireijas Matjē vizītkarte.

Ļoti savdabīgi un interesanti izskatās asimetrija. Vēl vairāk – vienīgi uz īsiem matiem tā izskatās patiesi stilīgi. Asimetriskos īsos griezumus 2015 caurvij izteikts glamūrs un pievilcība.

Ne mazāk radikāls griezums – bobs ar viļņiem. Lai izveidotu šādu frizūru, izmazgājiet matus, izveidojiet celiņu uz sāna un uzklājiet matos nedaudz līdzekļa cirtu veidošanai. Sakārtojiet matus uz viena sāna un nofiksējiet ar matu laku.

Dries Von Noten

Neaizmirstiet, ka īss griezums ir labākā atjaunojošā procedūra.

Ja vēlaties kļūt jaunāka par pāris gadiem – nogrieziet matus!

komentāri