Ставьте like и читайте!

Spilventiņi sejas pīlingam mājas apstākļos

15.04.2019, 3ade.lv

Spilventiņi sejas pīlingam mājas apstākļos

Tas ir īsts atradums, ja jums patīk izmantot pīlingus un līdzekļus ar skābēm mājas apstākļos. Pirmo reizi par pīlinga spilventiņiem, kurus var izmantot ādas kopšanai mājas apstākļos, man pastāstīja dermatoloģe Marija Širšakova. Izrādījās, ka tas nav jaunums, bet jau sen ir ļoti populārs līdzeklis, izmantošanai mājās, un pieejams gan profesionālajiem, gan arī korejiešu ekonomiskajiem zīmoliem.

Autore: ALmaza Pirha

30 spilventiņu 30 dienu sejas ādas kopšanai. Lai gan ... ja jūsu ādai ir nosliece uz sausumu, tad tos  var lietot arī pārdienas. Es pati izmantoju tieši šādu shēmu.

Šo spilventiņu uzdevums ir panākt ādas iekšējo reorganizāciju, kā rezultātā tiktu kavēts dabiskās novecošanās process .

La Diva aktīvās sastāvdaļas:

Spilventiņu aktīvo vielu sastāvā ir visi ādai svarīgie un nepieciešamie elementi ideālās proporcijās.  

! Glikolskābe – ne tikai normalizē pH līmeni augšējos epidermas slāņos, bet arī veicina aktīvo vielu dziļāku iekļūšanu ādā un mīkstina komedonus, lai varētu veiksmīgāk atbrīvoties no tiem.

! Salicilskābe attīra ādu un tai ir pretiekaisuma iedarbība. Tieši šis komponents nodrošina, lai jūsu āda būtu ne tikai skaista, bet arī veselīga. Tas ir īpaši svarīgi ja, jūsu ādai ir  nosliece uz pavasara apsārtumu.

! Pienskābe izlīdzina ādas reljefu un veicina ādas atjaunošanos.

! Hialuronskābe samazina mīmikas krunciņas un piešķir ādai mirdzumu.

! Kosmētiskais komplekss Tightenyl™ uzlabo sejas ovālu un rada liftinga efektu. Tas ir patentēts kosmētisks izstrādājums, kas ļauj La Diva kopšanas sistēmai kļūt par īstu Anti-Age inovāciju.

! C vitamīns ir spēcīgs antioksidants, kas aizsargā ādu un stimulē dermālā kolagēna sintēzi.

! B5 vitamīns paātrina reģenerācijas efektu, un cīnās ar ādas dehidratāciju.

Ražotājs sola, ka jau pēc 7 dienām jūsu āda sajutīs pozitīvas izmaiņas!

Spilventiņi līdzinās plāniem vates diskiem, ar reljefa virsmu no abām pusēm.

Katru otro vakaru pēc sejas nomazgāšanas, es notīru seju ar šiem vates diskiem. Ņemot vērā, ka to sastāvā ir skābes, man nerodas nepatīkamas izjūtas, vienīgi, ja uz sejas ir nelielas brūces vai plaisiņas, tad var rasties tirpšanai līdzīgas izjūtas.

Pēc spilventiņu izmantošanas, uz ādas jūtams lipīgums.

Lietošanas rezultātiem ir kumulatīvs efekts. Āda kļūst gludāka, vienmērīgāka un mirdzošāka. Domāju, ka sastāvs labvēlīgi ietekmēs arī iekaisuma procesus. Āda nelobās. Uzlabojas sejas krāsa, taču par pigmentācijas balinošajām īpašībām vēl neko nevaru pateikt.

Neskatoties uz to, ka nav ieteicams pavasara un vasaras periodos izmantot līdzekļus, kuru sastāvā ir skābes, visticamāk, tas ir saistīts tikai ar procedūrām, kas veicamas skaistumkopšanas salonos. Protams, La Diva spilventiņus ieteicams izmantot  labāk vakarā, pirms gulētiešanas. Bet dienā izmantot līdzekļus ar SPF.

 

 

 

komentāri