Ставьте like и читайте!

Tauriņi manā galvā… jeb entomoloģiskais trends

25.04.2018, Almaza Pirha

Tauriņi manā galvā… jeb entomoloģiskais trends

Izšuvumi bišu un mūsu veidā… mana būtība šo rāpuļu mīļu aktualitāti pieņemt nespēj. Daudz patīkamākas būtnes šķiet spāres un tauriņi… Tiesa gan, spārēm modes dizaineri devuši vaļu visas aizgājušās sezonas. Tos nomainīt atnākuši tauriņi. Lielie tauriņu mīlētāji ir Valentino un Alexander McQueen modes nami.  Ja dizaineru darinājumi jums nav pa kabatai, aicinu pievērst uzmanību zīmolam KUMA DESIGN.

Mīlestība no pirmā acu uzmetiena tā nebija. Tikai tāpēc, ka bižutērija nav mans lauciņš. Nodemonstrējusi, kā tos nēsāt, meita. Viņas vecuma meitenes jau sen un ar lielāko prieku nēsā auskarus un matu sprādzes tauriņu veidā. Sakot, ka tas ir moderni. Piestiprināju brošu pie darba žaketes. Ofisa planktona tēls mirklī tapa košāks, dzīvīgāks… cilvēcīgāks.

Lai gan, ja būtu jaunāka un drosmīgāka, šīs sprādzes matos nēsātu ar prieku. Pagaidām plānos ir izsēdināt tauriņus uz somas. Šāds dekors sniedz tēlam pasakainu burvību.

 

Vienvārd sakot, tauriņu dizaineres daba ir aizrautīga. Viņas rotājumi izskatās ļoti reālistiski. Ne vairāk ne mazāk kā lidojoša iedvesma!

Iegādāties tauriņus iespējams šeit --->

 

 

 

komentāri