Ставьте like и читайте!

Vasaras skūpsts, saules skūpsts. Synchro Skin Illuminator no SHISEIDO

20.06.2018, Almaza Pirha

Vasaras skūpsts, saules skūpsts. Synchro Skin Illuminator no SHISEIDO

Tuvāk rudenim visos Shiseido skaistuma stendos būs nopērkama pilnīgi jauna zīmola dekoratīvās kosmētikas līnija. Jauns iepakojums, jauna koncepcija, jaunas fantāziju rosinošas krāsas. Bet līdz tam laikam iesaku apsvērt domu iegādāties fantastiskus ādas izgaismošanas līdzekļus, kas piešķir ādai mirdzumu - Synchro Skin Illuminator 2 toņos: Pure Gold vai Rose Gold.

Synchro Skin Illuminator – tā ir otra āda, caurspīdīga atsvaidzinoša želeja ar mikroskopiskām perlamutra daļiņām. Tās arī piešķir ādai dabisku mirdzumu pateicoties gaismas laušanai.

Sastāvā iekļauts no Kirisimas iegūts minerālūdens, kas bagātināts ar vērtīgiem komponentiem – tā uzdevums ir ādas mitrināšana un kopšana. 30 sekundes pēc tā uzklāšanas šis "iluminators" saplūst ar ādu, radot neredzamu pārklājumu, un tā sastāvdaļas reaģē uz ādas izmaiņām visas dienas garumā, optimizējot mirdzuma efektu un nodrošinot pilnīgu komforta sajūtu.

To var klāt virsū gan jebkuram jūsu iecienītākajam produktam, vai patstāvīgi, ja ādu nav vajadzības maskēt, bet ir vēlme piešķirt ādai svaigumu. Tas ir lielisks papildinājums, kas pilnībā izslēdz vajadzību izmantot hailaiteri, izceļot vaigu kaulus, zodu un degunu. Perlamutra pārklājums nodrošinās dabisko mirdzumu, akcentējot lieliski sakoptu ādu.

Iluminatori pieejami divos toņos. Es izvēlos rozā zeltu.

komentāri

  • Reklāmkarogs
  • Reklāmkarogs
  • Reklāmkarogs