Ставьте like и читайте!

Izsmalcinātie Adventes kalendāri

29.10.2017, 3ade.lv

Izsmalcinātie Adventes kalendāri

Jāsaka, ka par Adventes kalendāru esamību uzzināju nesen. Pirms gadiem 5. Un ilgu laiku šķita, ka mazās «prieka kastītes katrai dienai» ir veltījums tikai bērniem. Līdz brīdim, kad vienu šādu kastīti saņēmu no kosmētikas zīmola.

Tradicionāli par Adventes kalendāriem parūpējušies Douglas un Babor. Galu galā ir tik patīkami ik dienu saņemt praktiskas meitenīgas dāvanas, un ne tikai šokolādi!

Protams, līdz decembrim vēl ir laiks, un šokolādi var aizstāt ar kvalitatīvām konditorejas idejām. Tomēr esmu pārliecināta, ka arī mans gids palīdzēs jums labāk sagatavoties un kādu sirdij mīļu cilvēku patīkami pārsteigt.

 Šī kastīte iepriecinās ne vien ar kosmētiku, bet arī parfimērijas miniatūrām un svecēm --->

 

Konceptuālā kastīte ar dabīgas izcelsmes serumiem, sārmu sāļiem, ķermeņa eļļu un krēmu kāju sasildīšanai --->

 Izsmalcināta dāvana Jo Malone fanēm --->

 Šis kalendārs, parādoties online veikalā, neuzkavējas ne uz stundu – pie vainas ir limitētais izlaidums un augstais pieprasījums... Pārliecinieties par to iespējams šeit ---> 

 

 Ja padomā ir pasniegt tikai saldumus, kastītē var ielikt arī zīmītes-atzīšanās --->

 

Viens no manām paziņām nebeidz pārsteigt... savai sievai viņš pasniedz pa vienam skaistumkopšanas līdzeklim katru dienu. Rezultātā 24 dienu laikā viņa papildinājusi kosmētikas krājumus visam turpmākajam gadam: sākot ar smaržām, līdz depilācijas vaskam. Tāds nu lūk romantiķis-pragmatiķis ir viņas vīrs.

Patīkamu pirmssvētku rosmi!

komentāri

  • Reklāmkarogs