Ставьте like и читайте!

Jaunās zvaigznes meklējumos. 3 izcili krēmi dzīvei «lielpilsētā»

07.08.2017, Almaza Pirha

Jaunās zvaigznes meklējumos. 3 izcili krēmi dzīvei «lielpilsētā»

Vasarā vajadzība pēc kosmētikas ir mazāka, toties pieaug nepieciešamība pēc tās aizsardzības. Bez SPF tiek meklēts vairogs arī no «lielpilsētas» piesārņojumiem. Toksīni un izplūdes gāzes kļūst par paaugstināta sebuma izdales iemeslu (aizsargmehānisms), kas uzsūc atmosfēras netīrumus un pārējo ļaunumu, veicinot aizsprostojumus un iekaisumus. Rezultātā iekaisumi rodas pat cilvēkiem ar  «neproblemātisku ādu» «neproblemātiskā vecumā».

Celulārais dienas krēms jutīgai ādai
Sensitive Cellular Day Cream Treatment no CELLCOSMET
Diena

 

Krēms lietošanai pēc 25 gadu vecuma. Nav jau vēl īsti nekāds vecums. Toties īstais laiks, lai sāktu nopietnāk interesēties par krēmiem cīņā pret pirmajām grumbiņām. Intensīvas rūpes, pēc 25 gadu vecuma, nepieciešamas jutīgai ādai ar noslieci uz alerģijām un iekaisumiem. Tieši šādai ādai Šveices zīmola kosmetologi laiduši klajā dienas krēmu Cellcosmet Sensitive Cellular Day Cream Treatment. Produkta sastāvs iekļauj 5% stabilizēto biointegrālo šūnu (šūnu terapija), C un E vitamīnus – kā antioksidantus, kas saglabā ādas jaunību, augu eļļas, kas īpašā veidā apvienotas ar ūdeni un pārvērstas uzsūkšanai atvieglotā hidrogenizētā emulsijā, aktīna hidrolizātus (atbild par ādas tonusu), fibronektīnu (peptīds, kam ir nozīmīga loma ārpusšūnu matricas veidošanā) un keratīns, kas nepieciešams ādas mitrināšanai, barošanai, ādas reģenerācijai.

Pateicoties šīm vielām un pats būtiskākais - formai, kādā tie laisti klajā, celulārais dienas krēms Cellcosmet efektīvi atjauno, sniedz nomierinošu un pretiekaisuma darbību pat ļoti problemātiskai ādai, pasargā to no visu veidu izsitumiem, piešķir svaigumu un veselīgo izskatu.

Nopērkams: adrianavilla.lv

 

Augstas koncentrācijas atjaunojošs, mitrinošs un barojošs antioksidantu krēms
LYL ASTAXANthin Age-Defying Antioxidant Crème

Diena/nakts

 

Intensīvai ikdienas lietošanai no rīta un vakarā visiem ādas tipiem jebkurā vecumā, un jo īpaši pēc 25 gadiem. Manā skatījumā - pilnībā tumšais zirdziņš. Tik ļoti neizprasts, pārlieku aromatizēts, kā arī ilgi iesūcas. Lietoju šo produktu vienīgi nakts laikā – kā papildus ādas kopšanu. Ar to manas kaprīzes arī beidzās, jo krēms tiek galā ar ādas mitrināšanu patiešām fantastiski. Pieverot acis uz piesātināto oranžo krāsu un pārspīlēto aromātu, vienīgais šī krēma mīnuss ir švaka «saķeršanās» ar tonālo krēmu. Ar manu tonālo krēms saveļas un klājas nevienmērīgi. Tieši šī iemesla dēļ lietoju to vakara stundās. Lai gan nenāktu par skādi to darīt arī no rītiem. Jo pamatsastāvdaļa ir antioksidants astaksantīns, kas iegūts no mikroaļģēm Haematococcus pluvialis, bagātākā dabā sastopamā astaksantīna avota. Jāatzīmē, ka tas ir aizgūts ne sintētiskā ceļā. Dabiski iegūts H.pluvialis atbilst <1% no visa komercializētā skaita. Un astaksantīns spējīgs paveikt patiešām daudz. Tajā ir 20 reizes lielāks antioksidantu tilpums, kā sintētiskā ceļā aizgūtajā alternatīvā.

Kā antioksidants tas ir 65 reizes efektīvāks par C vitamīnu, 54 reizes jaudīgāks par β-karotīnu un 100 reizes efektīvāks par α-tokoferolu. Tas uzlabo ādas kvalitāti gandrīz visos tās slāņos – raga slānī, epidermā, bazālajā membrānā un dermas slānī. Tai pat laikā padarot grumbiņas mazāk izteiktas, ādu – elastīgāku, aizsargājot to no brīvo radikāļu iedarbības, veicinot kolagēnu šķiedru reģenerāciju un samazinot vecuma vai saules izraisītos plankumus (aiztur melanoģenēzi).

Produktu sastāvā iekļauts vērtīgākais no mitrinātājiem – hialuronskābe, kas sekmē ādas atjaunošanu, rūpējas par tūlītēju krēma iesūkšanos un dziļu visu ādas slāņu mitrināšanu.

Produkts nesatur konservantus, krāsvielas, glutēnu, niķeli un parabēnus.

Nopērkams: lyl-astaxan.com

 

Intensīvs multifunkcionāls koriģējošs krēms
BIO-PERFORMANCE GLOW REVIVAL CREAM no SHISEIDO

 

Neraugoties uz to, ka šis produkts pieskaitāms pie intensīvas iedarbības krēmiem –mana āda to iesūca momentā, un kāri izlietoju iepakojumu nieka 2 mēnešos.

Būtiskākais krēma uzdevums – cīnīties ar blāvu sejas ādu. Ne jau velti mēdz teikt, ka, lai vai cik intensīvi mēs necīnītos ar grumbām, ja āda neizstaro gaismu no iekšienes – šāda kopšana nav tā vērta. Šis produkts ļauj saglabāt ādu perfekti mitrinātu, pateicoties kam āda burtiski izstaro veselību.

Taču tas vēl nav viss. Pēc desmit gadus ilgiem pētījumiem rezultātiem zīmols Shiseido atklājis, ka komplicēts smalko kapilāru tīkliņš zem mūsu ādas ir atslēga cīņā ar ādas nepilnībām un blāvumu, kā arī grumbiņām un ādas tonusa zudumu.

Starp kapilāriem un ādas problēmām pastāv cieša saikne. Turklāt, ir skaidrs, ka ādas šūnu reģenerācija laika gaitā palēninās. Kad asins plūsma kapilāros un šūnu reģenerācijas procesi ādā pasliktinās, rodas dažādas ar ādu saistītas problēmas. Bieži vien tas ir saistīts ar nevienmērīgu uzturvielu uzsūkšanos visos ādas posmos.

Zīmols Shiseido vērsis uzmanību uz ādas kapilāriem un laidis klajā unikālu mikro-intensīvu tehnoloģiju. Multi-Capisolve 1124TM* komplekss aktivizē Tie-2 faktoru, kas nostiprina ādas kapilārus. Tādējādi tas atvieglo uzturvielu transportēšanu ādas šūnās – šo faktu apstiprina laboratorijas pētījumi. Āda top gludāka, tonizētāka, tīrāka un veselīgāka.

Samtainā krēmveida tekstūra, kas momentā izkūst uz ādas. Perfekts līdzeklis visiem ādas tipiem. Dermatologu pārbaudīts.

 

Nopērkams: www.douglas.lv

komentāri

  • Reklāmkarogs