Ставьте like и читайте!

JAUNUMS. Hidrodermabrāzija. AQUAPURE СLASSYS.

18.11.2020, 3ade.lv

JAUNUMS. Hidrodermabrāzija. AQUAPURE СLASSYS.

IDEĀLA SEJAS PROCEDŪRA
#HYDRADERMABRASION

Jūs iegūsiet veselīgu sejas krāsu, attīrīsiet poras, atsvaidzināsiet un pabarosiet sejas ādu tikai vienas procedūras laikā ar Aquapure. Procedūru vienreizīgu padara tās daudzfunkcionalitāte – procedūras laikā tiek veikts hidropīlings, kas dziļi attīra ādu, likvidē komedonus un regulē sebuma izdalīšanos, elektroporācija, mikrostrāvas terapija, kā arī termoterapija vai krioterapija. Pateicoties aparāta viedajam interfeisam un smalkajiem iestatījumiem, samazinās procedūras veikšanas ilgums, taču paaugstinās tās efektivitāte un drošība. Iekārtas komplektā ietilpst patentēti AQUAPEEL dziedinošie serumi.

Autore: JEKATERINA ZINČENKO, KOSMĒTIĶE, VARIO APARATŪRAS TEHNOLOĢIJU TRENERE


“4 autonomās tehnoloģijas ļauj veikt gan intensīvu procedūru, kas paredzēta dziļai sejas ādas attīrīšanai, gan pilnvērtīgu terapeitisko kopšanu, lai novērstu akni, likvidētu komedonus, paplašinātas poras, nevienmērīgu ādas reljefu un paaugstinātu vecuma radīto ādas elastības zudumu. Šī procedūra ir piemērota arī nespodrai, blāvai, neveselīgai ādai, kā arī smēķētājiem.
Procedūra ne tikai dziļi attīra un baro ādu, bet efektīvi atjauno novecošanās rezultātā novājināto sejas muskuļu tonusu, stimulē jaunu kolagēna un elastīna šķiedru ražošanu, kā arī veicina limfodrenāžu.”

AQUAPURE ir medicīniska procedūra 4 in 1 ar CE marķējumu (Eiropas Atbilstība). Tās platforma, kas sastāv no 4 uzgaļiem un 3 patentētiem serumiem, paredzēta dažādu sejas ādas problēmu risināšanai – efektīvai ārstēšanai. Ideāli piemērota aizņemtiem pacientiem – cilvēkiem, kuru dienas grafikā nav brīvā laika, bet ir vēlme izskatīties kopti un starojoši.

PROCEDŪRAS POSMI: 

Hidropīlings (hidrodermabrāzija)

Hidropīlingu veic, izmantojot īpašu uzgali, kura iekšpusē veidojas vakuums un izdalās speciāli serumi (Peel + uz pienskābes bāzes, Sebo + uz salicilskābes un cinka bāzes). Kosmetologs rūpīgi apstrādā ādas virsmas problēmzonas, likvidējot visus netīrumus, raga slāņa atmirušās šūnas, tauku un sviedru dziedzeru darbības rezultāta produktus.

Šī posma rezultāts: dziļa, bet delikāta attīrīšana un piesātināšana ar barības vielām.

Atjaunošana REJUVE +

Īpašs vakuuma uzgalis, kas piegādā REJUVE + dziedinošo serumu, kura pamatā ir hialuronskābe un hidrolizēts kolagēns, tas stimulē kolagēna un elastīna ražošanu, kā arī intensīvi mitrina ādu.

Šī posma rezultāts: ātra estētisko defektu novēršana un ādas barošana.


Elektroporācija ar aktīvajiem preparātiem

Elektroimpulsi, kuriem ir noteikta frekvence un stiprums, iedarbojoties uz ādas šūnu membrānu, izveido mikroskopiskus kanāliņus, kuros tiek ievadītas preparātu aktīvās sastāvdaļas, šādā veidā nonākot dziļākajos ādas iekšējos slāņos.

Šī posma rezultāts: Dermā notikušas šādas izmaiņas — tiek iedarbināts vielmaiņas process un asins mikrocirkulācija. Paaugstinās ādas tonuss.


Mikrostrāvas terapija

Mikrostrāva efektīvi atjauno novājinātu sejas muskuļu tonusu, stimulē jaunu kolagēna un elastīna šķiedru ražošanu, kā arī veicina limfodrenāžu.

Šī posma rezultāts: stimulācijas iedarbībā notiek sejas ovāla liftings, uzlabojas ādas kvalitāte un samazinās pietūkums.


Krioterapija vai sildīšana, lai papildus stimulētu kolagēna un elastīna ražošanu.

Kosmetologs izveido visefektīvāko programmu, kombinējot serumus un uzgaļus, lai īsā laika posmā novērstu estētiskos defektus, barotu un mitrinātu ādu.

Procedūras rezultāts ar AQUAPURE aparātu — dzidra un mirdzoša āda bez izgaismotāju palīdzības.


Classys ekskluzīvais izplatītājs Baltijas valstīs — Vario Health Equipment
Tālr.: +371 29203285

www.vario.lv

komentāri

  • Reklāmkarogs