Ставьте like и читайте!

Jūs nomāc maisiņi un loki zem acīm? Esam gatavi problēmu vērst par labu! Tiek meklēta dāma vecumā no 30 līdz 40 g

29.10.2016, 3ade.lv

Jūs nomāc maisiņi un loki zem acīm? Esam gatavi problēmu vērst par labu! Tiek meklēta dāma vecumā no 30 līdz 40 g

Pieredzējušās dermatoloģes Laumas Valeines prakse liecina, ka puse pacientu cieš no maisiņiem un tumšiem lokiem zem acīm, turklāt trīs desmitdaļas norāda, ka šī problēma viņus uztrauc un viņi vēlētos no tās atbrīvoties. "Maisiņi un loki zem acīm parasti kļūst par īstu problēmu 30 gadu vecumā," stāsta daktere Valeine. 

"Daudzi pacienti, it īpaši, protams, sievietes, sūdzas, ka maisiņu un tumšo loku zem acīm dēļ nejūtas pietiekami pašpārliecināti. Tos nudien ir gandrīz neiespējami noslēpt, turklāt acis ir tieši tā sejas daļa, uz kuru skatās mūsu sarunbiedrs. Skaidrs, ka sievietes ar aktīvu dzīvesveidu un veiksmīgu personīgo un profesionālo dzīvi nevēlas samierināties ar šo nepatīkamo ārējo trūkumu," stāsta L. Valeine.

"Dažkārt palīdz serumi, aplikatori un maskas, bet tam, protams, ir vajadzīgs laiks. Ja problēma ir spilgti izteikta, nākas ķerties pie aparātprocedūrām un plastiskajām operācijām."

Novembra beigās Latvijā parādīsies līdzeklis "Remescar Eye Bags and Dark Circles" cīņаi ar maisiņiem un tumšajiem lokiem zem acīm, kas atbrīvo no nepieciešamības izmantot neskaitāmas maskas, serumus un aplikatorus, kā arī no ķirurģiskas iejaukšanās un dārgām procedūrām. Tas ir klīniski pārbaudīts līdzeklis, kura lietošanas pirmā iedarbība ir redzama jau divas minūtes pēc uzklāšanas un ilgst astoņas stundas.

"Remescar Eye Bags and Dark Circles", kura sastāvs izstrādāts Beļģijā, ir ļoti vienkārši lietot — pēc rīta mazgāšanās vajag tikai pāris pilienu krēma uzklāt zonā zem acīm, un pēc pāris minūtēm var droši klāt grimu. Tas ir ārkārtīgi vienkārši un neprasa nekādas papildu pūles, bet šī līdzekļa iedarbība ir patiešām izcila — to ir apstiprinājuši gan klīniskie pētījumi, gan simtiem klientu Eiropā," stāsta "Remescar Eye Bags and Dark Circles" pārstāve Laura Berlinskiene.

"Vienkāršība un efektivitāte ir īpaši svarīga strādājošām sievietēm, kuras turklāt apdara mājas soli un audzina bērnus. Viņas mēdz pārpūlēties, cenšoties gūt panākumus visās dzīves jomās, un tas nevar neietekmēt izskatu, turklāt neviena, protams, nevēlas dzirdēt no saviem kolēģiem, draugiem vai ģimenes jautājumus, kāpēc tu neesi izgulējusies vai varbūt tu esi slima? Īsi sakot, tas ir lielisks risinājums tiem, kas grib būt ideāli līdz galam."

"Man bieži jautā, kad ir jāsāk lietot krēmu cīņai ar pirmajām novecošanās pazīmēm, piemēram, maisiņiem un lokiem zem acīm. Daudzi ir pārliecināti, ka ir par agru sākt 25 vai 30 gadu vecumā, jo āda kļūs slinka. Tā ir aplama pārliecība: ja laikus nesāk rūpēties par ādu ap acīm, vēlāk bez nopietnām procedūrām vai pat plastiskās operācijas būs grūti atrisināt visas ielaistās problēmas. Tāpēc līdzekļus pret maisiņiem un lokiem zem acīm ir jāsāk lietot tad, kad parādās pirmās problēmas. Parasti tas notiek 25–30 gadu vecumā," paskaidro dermatoloģe. 

Savukārt "Remescar Eye Bags and Dark Circles" ir efektīvs gan 25, gan 60 gadu vecumā.

"Mēs esam pārliecināti par savu jauno sastāvu „EYESYL”, kas savelk ādu un mazina tūsku ar unikālu māla minerālu un biopeptīdu kombināciju, tāpēc esam gatavi atdot atpakaļ naudu, ja pircējs nebūs apmierināts ar efektu," uzsver Laura Berlinskiene.

Izsmeļošāku informāciju par produktu iespējams gūt šeit -->

Savukārt portāls 3ade.lv aicina nepalaist garām nepārspējamu iespēju!

Remescar Eye Bags and Dark Circles meklē dāmu, kas būtu gatava tikt vaļā no nevēlamajiem maisiņiem zem acīm, kā arī kļūt par uzņēmuma seju.

Dalībai tiek aicināta 30-40 gadus jauna sieviete, strādājoša un ar bērniem. Tāda, kas nespēj problēmu un vēlas to atrisināt bez plastiskās operācijas palīdzības!

NOSACĪJUMI IR SEKOJOŠI:

1. Līdz 01.novembrim gaidām portretbildi, kurā jūs būtu redzama bez kosmētikas pazīmēm, kā arī īsu informāciju par sevi.

2. Zīmola pārstāvju izvēlētā dalībniece tiks iesaistīta video rullītī un intervijā, kurā pastāstīs par personīgo pieredzi maisiņu un tumšo loku zem acīm problēmas novēršanā (pirms un pēc).

Bez atrisinātās problēmas, projekta dalībniece personīgajā lietošanā saņems 3 krēma iepakojumus un honorāru.

Jūsu pieteikumi tiek gaidīti uz e-pastu info@3ade.lv ar norādi Remescar.

komentāri

  • Reklāmkarogs