Ставьте like и читайте!

JUVEDERM VOLITE. Viens vienīgs seanss daudzkārtējās biorevitalizācijas vietā

12.05.2020, 3ade.lv

JUVEDERM VOLITE. Viens vienīgs seanss daudzkārtējās biorevitalizācijas vietā

Atausiet atmiņā - kā jūs panācāt ādas mitrināšanu iepriekš? Visdrīzāk biorevitalizācijas un mezoterapijas kursa veidā, vai ne tā? Rezultāti likās maz ticami, savukārt nebeidzamā seansu virkne, papulas, zilumi ikreiz lika šermuļiem mesties pār kauliem. Un gaisā virmoja izmisuma sauciens: radīt tādu ādu mitrinošu preparātu, lai rezultāts būtu acīm redzams jau pēc pirmā seansa, bet tai pat laikā, lai injekciju pēdas – nemaz.

Juvederm Volite – preparāts kurš gan, jāatzīst, popularitātes ziņā saviem ciltsbrāļiem - Juvederm Ultra, Ultra Plus, Volbella un Voluma - pagaidām piekāpjas. Viss, ko zinājām iepriekš, bija attiecināms uz dziļas invazīvās iedarbības filleriem. Pretēji ir ar Volite, kas paredzēts darbam ar ādas virsējo slāni, lai uzlabotu gludumu, mitrumu un elastību. Pētījumi rāda, ka viena vienīga seansa sniegtie rezultāti saglabājas no 6 līdz 9 mēnešiem. Pat vairāk, Juvederm Volite var lietot ne tikai sejai, bet arī kaklam, dekoltē un rokām.

Papildus krasiem biorevitalizācijas rezultātu uzlabojumiem, preparāts ļauj panākt ilgtošu iedarbību vienas vienīgas procedūras ietvaros. Bez sāpēm (sastāvā ir lidokaīns), bez papulām, efekts - teju tūlītējs.

Pēc ražotāja solījumiem, procedūra ar VOLITE ir pielīdzināma 3 procedūru efektam ar līdz šim zināmo biorevitalizācijas un mezoterapijas produktu pielietojumu.

Papildus priekšrocība ir tā, ka preparāts ir piemērots kakla un dekoltē zonu korekcijai – zonām, kas atjaunināšanas procedūrām tiek pakļautas visgrūtāk. Līdz šim, lai uzlabotu kakla zonas kvalitāti, to nācās pakļaut agresīvām aparātu procedūrām. Tagad ar šo uzņēmies tikt galā Volite.

9 mēnešus ilgušā klīniskā pētījuma rezultāti ar 131 pacientu piedalīšanos demonstrē ādas kvalitātes uzlabojumus un hidratācijas paaugstināšanos, tai pat laikā 96% pacientu atzīmē ādas kvalitātes uzlabojumu jau pēc viena ārstēšanas mēneša, savukārt 91% atzinuši, ka kļuvuši ar ādas kvalitāti apmierināti.

Biorevitalizācija ar Volite preparātu – pilnvērtīga procedūra, kuras uzdevums ir novērst ādas novecošanos un uzlabot ādas kvalitāti.

Biorevitalizācijas cena ar VOLITE preparātu – 280 eiro.

www.azaryan.lv

 

 

komentāri