Ставьте like и читайте!

JUVENA Miracle Boost Essence – vairojam skaistumu!

08.11.2018, Almaza Pirha

JUVENA Miracle Boost Essence – vairojam skaistumu!

Šveices kosmētika – tas ir sinonīms nevainojamai reputācijai, augstām tehnoloģijām un tikpat augstām cenām. Pieejamais luksus klases zīmols JUVENA apmeties demokrātiskā diapazonā, un solās kļūt par vērtīgu investīciju manas ādas kopšanā. 

JUVENA - pozicionē sevi kā zīmolu Anti-age segmentā. Zīmols pastāv jau vairāk nekā 60 gadus. Vārds JUVENA cēlies no latīņu "juvenalis" - jaunatne. 

JUVENA ir "pionieris" tādu aktīvu sastāvdaļu lietošanā, kā E vitamīns, koenzīms Q10, SPF-filtri un, visbeidzot, cilmes šūnas. 

JUVENA ādas kopšanas līdzekļu pamatā ir SkinNova Stem-cell tehnoloģija. Patentētā tehnoloģija nodrošina ādas kopšanas līdzekļus ar spēju panākt "jaunu ādu" jebkurā vecumā, izmantojot peptīdu, lai aktivizētu jau ādā esošo cilmes šūnu pretnovecošanās īpašības. 

Ikviena no mums novērojusi, ka no rīta, pamostoties svaigai un skaistai, ap vakaru ādas mirdzums pakāpeniski kļūt blāvāks, parādās noguruma pazīmes. JUVENA Miracle Boost Essence šīs problēmas risināšanai ir kā radīts. Pamatojoties uz unikālo SkinNova Stem-cell tehnoloģiju, eliksīrs tūlītēji pārveido ādu.

JUVENA Miracle Boost Essence eliksīrs intensīvi atjauno ādu, tam piemīt ādu nogludinoša iedarbība, tas novērš smalkas un vidēji lielas sejas grumbas. Bet kādā veidā tas tiek panākts? Ir zināms, ka āda par gandrīz 90% sastāv no ūdens. Gadiem ejot, mitruma tajā kļūst mazāk, gadu gaitā tā apjoms samazinās līdz pat 40% - kā rezultātā, āda kļūst ļengana un grumbaina. Savukārt JUVENA ādas kopšanas produktu sērija ļauj parūpēties par ārieni - lai gan apturēt novecošanas procesu tā nespēj.

Līdzeklis novērš pārmērīgu sausumu, mitrina, atjauno optimālu ūdens bilansu. Savukārt SkinNova SC Technology aktīvā sastāvdaļa apveltīta ar sinerģisku efektu, kas sagatavo ādu tālākām manipulācijām.

Ražotājs iesaka uzklāt eliksīru no rīta. Man personīgi tīri labi patīk efekts pēc "starpposmu ādas kopšanas". Pārnāc mājās no darba, ieej dušā, noskalo prom uzkrājušās emocijas un pielieto  JUVENA Miracle Boost Essence. Īstais laiks, lai uzmundrinātu, mitrinātu ādu, kad līdz nakts krēmiem vēl ir tālu.

 

Līdzeklis apveltīts ar patīkamu tekstūru, viegli iesūcas ādā, nerodot lipīguma un taukainuma sajūtu.

Ja lietojat eliksīru no rīta, uzklājiet nelielu daudzumu uz tīras ādas. Vienmērīgi izplatiet ar masējošām kustībām. Un pēc tam pielietojiet savu iecienītāko, vēlams, tā paša zīmola produktu. 

JUVENA ieteicamais minimums:

1. Miracle Cleansing Water

2. Miracle Boost Essence

3. SkinNova SC Serum

4. Miracle Eye Cream

5. Superior Miracle Cream 

Ik dienu ādas aizsargbarjera aktīvi uzlabojas, tādējādi nepieļaujot mitruma zudumu, ko izraisa iekšējie un ārējie stresa fatori.

Iegādāties: Kristiana/ DBH / Stockmann

Cena: 109 EUR, 125 ml

 

 

komentāri