Ставьте like и читайте!

Kā apvienot botoksu, fillerus un permanento grimu?

03.12.2018, 3ade.lv

Kā apvienot botoksu, fillerus un permanento grimu?

Permanentais grims un estētiskā kosmetoloģija ļauj sievietei delikāti mainīt savu izskatu. Sarežģījumi rodas tad, ja netiek ievērota procedūru secība. Uzskatāms piemērs ir lūpu korekcija. sievietes vispirms palielina lūpas, paceļ noslīdējušos kaktiņus, likvidē grumbas ap muti un pēc tam veic mikropigmentāciju. Kad injekciju darbība beidzas un filleri uzsūcas, viss atgriežas iepriekšējā stāvoklī, un skaistā lūpu kontūra vairs nav precīza un glīta. Kādai jābūt procedūru secībai un kā izvairīties no kļūdām?

 Atbildi sniedz Nadežda Deržnikele, Latvijas profesionālās mikropigmentācijas centra PMC vadošā speciāliste un līdzdibinātāja.

 

N.D. Permanentā grima meistaram ir svarīgi zināt, kādas kosmetoloģiskas procedūras ir veiktas vai tiek plānotas. Viņam ir jāizvērtē piedāvāto procedūru kombinācija ar kosmetoloģiskām manipulācijām, kas maina sejas formu, apjomu un mīmiku, – hialuronskābes filleriem un botulīna toksīna injekcijām. Ja nolemts veikt uzlabojumus sejā, tad vispirms jādodas pie permanentā grima meistara un tikai pēc tam pie kosmetologa.

Tas pats attiecas arī uz botulīna toksīna injekcijām – permanentais grims jātaisa Pirms injekcijām, jo tā efekts ir ilgāks.


Vai mikropigmentācija ir ieteicama tad, ja lūpas jau ir palielinātas?

N.D. Mikropigmentācija koriģē formu. Ar dažādām tehnikām iespējams vizuāli palielināt lūpas, «atvērt» skatienu, paceļot uzacu līniju vai ieēnojot augšējos plakstiņus. Mēdz būt, ka pēc mikropigmentācijas filleri nemaz nav vajadzīgi. Bet jebkurā gadījumā secība nemainās: vispirms permanentais grims un pēc tam injekcijas. Pēc injekcijām mikropigmentāciju labāk atlikt uz 6 mēnešiem. Ja lūpu apjomu ar injekcijām uztur regulāri, tad permanentā grima procedūru var veikt pēc mēneša.

Permanentais grims palīdzēs  «savākt» formu, kad lūpas zaudējušas precīzu kontūru un «izplūdušas» pēc pastāvīgas lūpu palielināšanas ar filleriem.


Kas ir permanentā grima meistara kompetence, ja runa ir par blefaroplastiku un rētām pēc operācijas?


 N.D. Ar mikropigmentāciju var nomaskēt rētu augšējā plakstiņa krokā vai zem apakšējā plakstiņa, ietonējot to ādas krāsā. Jebkuru manipulāciju pēc blefaroplastikas vai citas plastikas var veikt tikai pusgadu pēc operācijas, kad rēta ir «nobriedusi», izzudusi tūska un atjaunojusies asinsrite.

Bieži gadās redzēt sievietes, kurām ir bijusi sejas ādas nostiepšanas operācija. Reizē ar ovālu mainījies arī permanentais «zīmējums» un sašķobījušās lūpu un uzacu kontūras.

N.D. Pēc operācijas vislabāk izskatīsies tāds permanentais grims, kas sākotnēji nav mainījis uzacu, acu un lūpu dabīgo formu. Ja uzacu galiņi ar mikropigmentāciju ir pacelti uz augšu, tad pēc liftinga tie vispār var izrādīties pieres vidū. Tad nav variantu – tikai lāzers. Tāpēc savām pacientēm vienmēr jautāju, vai viņas plāno radikālas operācijas. Ja jā, tad iesaku vispirms veikt operāciju, pagaidīt, kamēr seja «nostāsies vietā», un tikai tad veikt mikropigmentāciju.

 Mikropigmentācija lieliski tiek galā ar rētām pēc sejas ādas nostiepšanas.

Kā vēl viena nenoliedzama mikropigmentācijas prioritāte ir tumšo riņķu gaišināšana ap acīm.

N.D.  Pilnīgi pareizi. Daudzi domā, ka permanentais grims ir tikai lūpas, acu līnijas un uzacis. Metodika ar labiem rezultātiem vizuāli maskē tumšos lokus zem acīm. Speciālistam tikai skaidri jāzina, kāda ir to izcelsme. ir divu veidu tumšie loki zem acīm: kad tos veido ādas apakštonis (asinsvadu zilais un hemoglobīna sarkanais) un kad iemesls ir brūngana ādas toņa nokrāsa, kuru rada papildus izstrādājies melanīns. Ar pirmo tipu labi tiek galā filleri, kurus ievada orbitālajā zonā zem acīm. Āda tiek pacelta virs asinsvadiem, un defekts ir mazāk redzams. Savukārt otro pigmentācijas tipu var koriģēt tikai dekoratīvā kosmētika (konsīleri) vai mikropigmentācija.

Tumšo loku maskēšana notiek vairākos posmos. Tumšajās zonās vairākās kārtās tiek ievadīts ļoti gaišs pigments, kas piemeklēts ādas krāsai. Pēc sadzīšanas gaišais pigments zem ādas atstaro gaismu un tādā veidā tumšā pigmentācija ir mazāk uzkrītoša.

Procedūras efekts saglabājas nemainīgs praktiski visu mūžu ar nosacījumu, ka āda tiek aizsargāta ar līdzekļiem, kas satur SPF.

 

Sīkāka informācija mājaslapā vai konsultācijā pie speciālista.

Profesionālās mikropigmentācijas centrs

Bērzaunes iela 7, Rīga, Latvija

| +371 29610402 | info@pmc.lv |

www.pmc.lv

 

 

 

 

Avots: Žurnāls BEAUTY CLOUD

 

Žurnālu pārdošanas vietu saraksts: www.presesserviss.lv
Beauty Cloud var iegādāties arī profesionālās kosmētikas veikalos Rīgā.
Beauty market, Blaumaņa 8
Skaistuma fabrika N1, Stabu 13
Beautyfor, Brīvības 103
Beautyfor, Marijas 14
Beautyfor, Tērbatas 38
Beautyfor, Republikas laukums 3-24
Skaistumkopšanas aprīkojuma salons Beautyfor, Dārzciema ielā 91
Salonline, Maskavas iela 14

Visērtāk ir abonēt! Sūtiet vārdu «Abonements» uz info@3ade.lv un mēs ar Jums sazināsimies!
Abonementa cena 4 numuriem - 20 EUR. 

___ 

Rudens 2018
№ 5
Uz vāka: Anna Barinova
Idejas autore: Almaza Pirha
Foto: Andrejs Losevičs (osy.lv)
Retušēšana – Kristīna Augstmane
Mati – Diāna Greiža (BraidsD), WoW Beauty Lounge
Make-up - Nora Kosjana, WoW Beauty Lounge
Apģērbs - IMAGEHOUSE (WAME OF SHAME) un no Annas Barinovas personīgās garderobes

  

komentāri