Ставьте like и читайте!

Kā izvēlēties pareizos matu kopšanas un veidošanas līdzekļus. System Professional Enerģijas Koda kartēšana.

05.04.2018, Almaza Pirha

Kā izvēlēties pareizos matu kopšanas un veidošanas līdzekļus. System Professional Enerģijas Koda kartēšana.

Cepuru sezona tiek oficiāli slēgta. Tās steidz nomainīt glītas frizūras, koķeti matu sakārtojumi un atjaunināts matu līdzekļu arsenāls. Ticu, ka jau paguvāt piemeklēt «īsto» matu laku, kas fiksē, neļauj zaudēt piesakņu apjomu, kā arī matu putas, kas saglabā frizūras tekstūru, nepadarot to smagāku un nezaudējot mirdzumu. Uz brīdi iztēlojieties, ka šie paši matu veidošanas līdzekļi spēj parūpēties arī par jūsu matu veselību… Teiksim, aizsargājot no ultravioletā starojuma ietekmes, mitrinot un barojot...

Pakalpojums izredzētajiem ...

Pirms gada profesionālās kosmētikas zīmols System Professional iepazīstināja mūs ar individuālo konsultāciju Energy Code kartēšanu salonā. Šobrīd šis ir vienīgais zīmols, kas piedāvā šādu individuāli pielāgotu pieeju. Un ticiet man uz vārda, tas ir ģeniāli. Ģeniāli vienkārši. Ierodoties uz salonu pirms pirkuma (vai procedūras) veikšanas, klients aizpilda testa formāta anketu (digitāli vai uz papīra). Tālāk tiek apkopotas jā / nē atbildes un sastādīta jums individuāli pielāgota formula.

Analizējot matu, galvas ādas stāvokli un ņemot vērā jūsu paradumus, meistars izvēlēsies unikālu produktu kombināciju, kas atbilst jūsu individuālajam stilam, matu stāvoklim un vēlmēm. Tas ir - vairs nav jābaksta ar "pirkstu debesīs" ... Visticamāk, ka rekomendētie līdzekļi nebūs no vienas līnijas, kā to esam raduši darīt līdz šim. Bet gan vadoties pēc konkrētas problēmas. Piemēram: mitrinošs šampūns, kondicionieris krāsas paildzināšanai, serums matu sakņu apjomam.

Pirmā System Professional līdzekļu iegāde ir iespējama tikai pēc bezmaksas individuālās konsultācijas skaistumkopšanas salonā, kas pārstāv zīmolu. Tikai šajā gadījumā jūs varat paglābt sevi no liekiem tēriņiem.

Acīmredzot, ne visi ir gatavi pievērsties jautājumam par matu kosmētikas iegādi, kas, jāsaka, nav nemaz tik lēta, tik ļoti pārdomāti. Bet tikai profesionālā konsultācija samazina riskus līdz minimumam. Riski – tā ir jūsu nauda, jūsu laiks, jūsu mati. Vai tas ir tā vērts - tas ir atkarīgs tikai no jums.

Nākamais posms ir veidošanas līdzekļi. Es ceru, ka jūs saprotat, ka jūsu matu tipam nepareizi piemeklēti kopšanas līdzekļi vēlamo rezultātu panākt neļaus. System Professional laboratorijas pētnieki (kas matu kosmētikas līdzekļu ražotājam pats par sevi ir unikāls fakts) ir izstrādājusi matu veidošanas līdzekļu sēriju, kas rūpēsies un risinās matu problēmas, nevis tikai uzlabos tekstūru un liks iemirdzēties ...

System Professional ir specializēts Wella Professionals prestige klases zīmols. Zīmola eksperti ir pierādījuši, ka katra cilvēka matiem ir raksturīgs unikāls, gluži kā pirkstu nospiedumi, enerģijas profils. Tas ir atkarīgs no lipīdu līmeņa un nosaka matu kvalitāti un veselību.

Creative Code ™ līnija sastāv no 13 matu veidošanas produktiem, kas nodrošina ne vien garantētu matu spīdumu, papildus matu sakņu apjomu, bet arī matu stiprināšanu, to aizsardzību no ārējo faktoru negatīvās ietekmes, ieskaitot jaudīgus matu kopšanas kompleksus.

PANTENOLS UN GLICERĪNS - mitrina matus un galvas ādu

E VITAMĪNS - aizsargā no brīvajiem radikāļiem

KATJONU POLIMĒRI - atjauno bojātās matu vietas

MATUS NOGLUDINOŠIE POLIMĒRI - slēpj nepilnības un nodrošina matiem gludumu un elastību

Koncepcijas pamatā ir šobrīd populārie BB, SS un DD produkti, kad produktam ar noteiktu misiju (fiksācija, spīdums, teksturēšana) bonusa veidā nāk klāt mitrināšana, barošana, aizsardzība ...

Sērija sastāv no trim kolekcijām:

SĒRIJA BB / BEAUTIFUL BASE

Izmantojot šos produktus, iespējams viegli sagatavot nevainojamu pamatu tālākai matu veidošanai. Arsenālā ir 5 produkti katra gaumei - Blue Shaper želeja, kas sagatavo matus veidošanai, Amplifying Foam fiksējošas un apjomu piešķirošas putas, Aerohold matu stiprināšanai un apjomam, Curl Definer krēms sprogu veidošanai un Instant Reset sausais šampūns. Formulai gandrīz nav svara, bet tai pat laikā tā nodrošina intensīvu kopšanu un fiksāciju līdz pat vakaram.

 

SĒRIJA CC / CREATIVE CARE

Sērijas pamatā ir četri līdzekļi – Chrono Control matu laka, kas nofiksē frizūru 60 sekundēs, Soft Touch matus nogludinošs krēms, Instant Energy sausais sprejs-kondicionieris un atjaunojošs krēms sašķeltiem galiem Perfect Ends. Tie tūlītēji pārveido matus, piešķir spīdumu, padara tos mīkstus pieskaroties un veselīgus no iekšpuses.

 

SĒRIJA DD / DYNAMIC DEFINITION

Radīts tiem, kam patīk veidot nereālas formas. Šie produkti dāvā noslēdzošo akcentu, vienlaikus saglabājot matus dzīvīgus un dabiskus: spēcīgas fiksācijas matu laka Energy Control, tekstūrējoša želeja Platinum Fix, Unlimited Structure matēta tekstūru piešķiroša pasta un Sculpting Clay matu skulpturēšanai.

 

KĀ TAS DARBOJAS?

Iedomājieties, ka jūs esat neizpratnē, kuri no neskaitāmiem veikalos un salonos pieejamiem matu veidošanas līdzekļiem jums būtu vispiemērotākie. Jums palaimēsies, ja šajā brīdī pagadīsies kompetents konsultants, kas spēs pastāstīt par katra priekšrocībām un trūkumiem. Tomēr - tas vairāk izlausās kā mīts, nevis realitāte. Realitātē piemērotākās kosmētikas izvēle ir neskaitāmu kļūdu un mēģinājumu rezultāts, paļaušanās uz paša intuīciju, kā arī izšķiesti līdzekļi. Testeri nav pieejami. Produkta atgriešanas iespējas - arī.

Toties jautājumi ir nebeidzami: kas ir tas, ko sagaidām no matu veidošanas līdzekļiem? Kāda fiksācijas pakāpe man būtu vispiemērotākā? Mirdzuma pakāpe? Vai vēlos saglabāt apjomu jeb tos nogludināt? Ieveidot matus ar ķemmi vai saglabāt vieglu nevīžības efektu? Ja reiz esiet atbildējuši uz šiem jautājumiem, jānoskaidro savs matu tips. Mati atšķiras pēc vairākiem parametriem: cietība (raupji, vidēja cieti, mīksti), biezums (biezi, plāni), struktūra (taisni, viļņaini, cirtaini), garums (īsi <5 cm, vidēji gari 5-10 cm, gari> 10 am.), vēl jāņem vērā matu krāsa. Jo glancēts spīdums vieglāk panākams uz tumšiem matiem. Savukārt gaišie mati pēc vairāku veidošanas līdzekļu uzklāšanas rada nespodrības efektu.

Tas ir sarežģīti. Šķiet, ka teju neiespējami. Ja vien viss netiek sistematizēts. Šajā brīdī nāk palīgā konsultācija. Jūs sniedzat atbildes uz jautājumiem, savukārt sistēma vai jūsu matu meistars sastāda individuāli pielāgotu formulu - unikālu produktu kombināciju, kas kļūs par pēdējo ultra personīgo konsultācijas soli salonā. Papildinot matu kopšanas procedūru, System Professional veidošanas līdzekļi piešķir tēlam noslēdzošo akcentu, sniedzot frizūrai vieglumu, kā arī saglabā un pareizina matu skaistumu. Galu galā mūsu galvenā misija ir radīt nevainojamu un tajā pašā laikā dabisku frizūru visas dienas garumā, nejūtot produktus uz matiem.

Atliek atrast salonu, kas pārstāv System Professional zīmolu.

ADRESES salonu meklētājā www.systemprofessional.com

komentāri