Ставьте like и читайте!

Kā kopt skropstas pēc pieaudzēšanas

19.10.2012, Almaza Pirha

Kā kopt skropstas pēc pieaudzēšanas
manas krāsotās skropstas pec pieaudzēšanas

 

Pieaudzētas skropstas – tas ir ļoti skaisti. Taču kas notiek ar skropstām pēc pieaudzēšanas – atkarīgs tikai no jums.

Kamēr veidoju rakstu par skropstu pieaudzēšanu, izlasīju  simtiem dažādu komentāru par to kā cilvēki pēc pieaudzēšanas paliek pilnīgi bez skropstām un par to cik tas ir kaitīgi. Tas pamudināja sagatavot šo rakstu, par pieaudzēšanas negatīvo seku novēršanu un to, kā pēc skropstu pieaudzēšanas rezultātā mēs zaudējam savas dabīgās skropstas.

Tātad...

 

Pirmais priekšnosacījums

Es runāju tikai par tiem gadījumiem, kad tika ievērota precīza skropstu pieaudzēšanas tehnika. Tas ir, jūs vērsāties pie zinoša speciālista, procedūra bija sterila, meistars izvēlējās pareizo skropstu garumu un biezumu, kā arī jums nav nekādu acu saslimšanu.

Domāju, nav vērts skaidrot, kādam riskam jūs pakļaujat savas acis, ja dodaties uz procedūru pie krāpnieka ar nepietiekošām zināšanām. Nepareizi pieaudzētas skropstas (garums, biezums, tehnika) var sabojāt ne tikai dabīgo skropstu struktūru, bet izraisīt spēcīgu acu kairinājumu un pat iekaisumu.

Garums, biezums un izliekums tiek izvēlēts katram klientam individuāli, atkarībā no jūsu vēlmēm, acu un skropstu stāvokļa dotajā brīdī. Skropstas tiek pielīmētas pa vienai nevis pušķīšos. Tur klāt, tās nedrīkst savā starpā salipt.

Ja visi priekšnoteikumi ievēroti, tad

Pati skropstas esmu pieaudzējusi 4 reizes un katra man paziņa ir to vismaz reizi mēģinājusi. Jābūt reāliem un jāsaprot, ka pēc skropstu pieaudzēšanas savas skropstas labākas nepaliks, bet tas, ka dabīgo skropstu izskats pēc pieaudzēšanas ievērojami pasliktinājies – pilnībā jūsu vaina.

Pieaudzētās skropstas „atdalās” pakāpeniski. Ja tas notiek dabīgā ceļā – tad divējādu iemeslu dēļ: mehāniski bojājumi vai dabīgā skropsta ir ataugusi un izkritusi, pieaudzētā tai līdzi. Tādā gadījumā jauno skropstu augšanas process turpinās.

Savukārt, ja nolēmāt noņemt pieaudzētās skropstas paši un vis drīzāk arī nepareizi, tādējādi jūs izrausiet gan pieaudzēto, gan savu skropstu. Apmēram tā es rīkojos pirmajā skropstu pieaudzēšanas reizē un paliku praktiski bez skropstām vispār. Precīzāk, gan skropstas palika, bet tikai mazās jaunās skropstiņas, kuras redzamas bija tikai man. Ko tas nozīmē? To, ka pret pieaudzētajām skropstām jāizturas saudzīgi. Tas nenozīmē, ka jāguļ stāvus nav jāmazgājas, nebūt ne. Jūs pat variet gulēt ar degunu spilvenā un katru dienu apmeklēt saunu. Svarīgākais ir cits – neraustīt, neaiztikt un nebužināt skropstas ar rokām. Vienīgais ko drīkst, maigi izlīdzināt tās, ja sapinkājušās (vislabāk ar koka zobu bakstāmo).

1. noteikums. Pieaudzētās skropstas var noņemt salonā ar speciāla šķīduma palīdzību. Taču, tā kā sastāvs ir ķīmisks, var nedaudz sabojāt dabīgās skropstas. Es dodu priekšroku skropstu pakāpeniskai nokrišanai. Veicināt šo procesu var: vairākas reizes dienā, ķemmējot skropstas ar tīru bistīti, kas izmērcēta rīcineļļā. Dariet to uzmanīgi, lai eļļa neietek acīs.

2.noteikums.  Nevajag, griezt, veidot vai ar pinceti raustīt pieaudzētās skropstas. Ja kāda skropstiņa atlīmējusies no pamatnes vai sagriezusies uz citu pusi – vienkārši sakārtojiet skropstiņas ar koka zobu bakstāmo kociņu.

3.noteikums.  Kad noņemsiet pieaudzētās skropstas – dabīgās jums liksies neticami īsas. Lielākoties tas ir tikai šķietami. Jūs vienkārši esiet aizmirsusi, kā skropstiņas izskatījās patiesībā.

Protams, mākslīgās skropstas stiprinās pie dabīgajām. Un noņemšanas procedūras laikā liela daļa „nēsājošo” skropstu tiek pazaudētas. Kā saka tā ir viena skropstu paaudze. Taču drīz vien, pāris nedēļu laikā uzaugs jaunas, nebojātas skropstas.

4. noteikums.  Tikai mierīgi, bez panikas.

5. noteikums.  Ļaujiet skropstām atpūsties. Ja domājat pieaudzēt skropstas vēl reiz, ļaujiet tām 3-4 nedēļas atpūsties.

6. noteikums.   Kamēr jums bija pieaudzētās skropstas, jūs noteikti esiet aizmirsusi, kas ir skropstu tuša. Vajadzēs atcerēties. Izmantojiet tādu skropstu tušu, kuras sastāvā ir dažu eļļa, pantenols, keratīns, vitamīni A un E. Un ikdienā labāk neizmantot ūdens noturīgo tušu.

Bieži vien skropstu tušas sastāvā ir dzīvnieku vasks lanolīns. Taču daudziem tas izraisa alerģisku reakciju – plakstiņu apsārtums, asarošana, skropstu izkrišana. Kā alternatīvu meklējiet skropstu tušu ar bišu vasku, vasku kas ir augu vai minerālu izcelsmes.

Sākšu atjaunot savas skropstas.Gaidam rezultātu

7. noteikums.   Izmantojiet serumus ar vitamīniem un eļļām, kas nostiprina, ārstē un veicina skropstu augšanu. Vai arī pagatavojiet atjaunojošu masku patstāvīgi. Piemēram: maska no augu eļļas, saberztiem pētersīļiem un pilīte alojas. Šāda maska uzlabos ādas stāvokli un labi pabaros skropstas. Maska: karotīte konjaka, dadžu eļļa un vazelīns veicinās skropstu augšanu un atgriezīs agrāko izteiksmīgumu. Savukārt maisījums: olīveļļa, dadžu vai mandeļu eļļa ar A un E vitamīnu piedevu ātri vien atjaunos novājinātas skropstas. Šādus līdzekļus uzklāt var ar tušas birstīti (iepriekš nomazgātu) un tikai uz nakti. Nepieļaujiet līdzekļu iekļūšanu acīs.

Pacietību un jau pēc mēneša jūs skropstas būs kā iepriekš – reālā garuma.

 P.S. Vēlreiz atgādināšu – lai izvairītos no pārpratumiem un nekvalificēta darba – vērsieties pie pārbaudītiem meistariem un nepārcentieties ar skropstu daudzumu!!!

 

komentāri