Ставьте like и читайте!

Ķīmijas aizstājējs – dezinfektors SunSept. Vairāk kā higiēna

28.01.2018, 3ade.lv

Ķīmijas aizstājējs – dezinfektors SunSept. Vairāk kā higiēna

Grūti noticēt, ka skaistumkopšanas salonā var inficēties ar HIV, taču ar daudziem citiem vīrusiem un baktērijām, tādām kā A, B, un C hepatīts, herpess, stafilokoks, sēnītes – viegli! Tie visi var iekļūt mūsu organismā caur asiem instrumentiem, piemēram, knaiblēm, šķērēm, tetovēšanas un pīrsinga adatām.

Lai inficētos, pietiek ar dažām asins pilēm, kas palikušas no iepriekšējā klienta uz adatas gala vai manikīra šķēru asmeņiem, ja viņš ir slims vai ir vīrusa nēsātājs. Tāpēc sterilizācija un dezinfekcija ir neatņemama skaistum-kopšanas salonu vai medicīnas centru darba sastāvdaļa.

Dezinfekcija – tas ir pasākumu komplekss, kas paredzēts infekcijas slimību izraisītāju likvidēšanai un ārējās vides objektu toksīnu sagraušanai; lai to paveiktu, parasti tiek izmantoti ķīmiski dezinficējoši līdzekļi, piemēram, formaldehīds vai nātrija hipohlorīds, organisko vielu šķīdumi, kam piemīt dezinficējošas īpašības: hlorheksidīns, kvartāra amonija savienojums (KAS), peroksietiķskābe, poliguanidīns (PGMG-GH).

Ne tik sen Latvijas speciālisti sāka izmantot dezinficējošo līdzekļu līniju SunSept, kuras pamatā ir dabiskais antiseptiķis. Frangipani vai Rietumindijas jasmīns – viens no visskaistākajiem tropisko zemju ziediem. Papildus to skaistajam izskatam šie izņēmuma ziedi satur antiseptiķi.

Didecyldimethylammonium chloride (saīsinātais nosaukums D4) produktu sastāvā – antiseptisks un dezinficējošs līdzeklis. Piemīt spēcīga baktericīda, fungicīda, tuberkulocīda, virucīda, algicīda iedarbība. Sastāvs ir saudzējošs, kas tai pat laikā dziļi attīra, rūpējas par veselību un higiēnu, neupurējot eleganci.

PATEICOTIES LIELISKĀM ATTĪRĪŠANAS SPĒJĀM, DEZINFEKCIJAS LĪDZEKLI VAR PIELIETOT GAN PROFESIONĀLIEM NOLŪKIEM, GAN ROKU UN DARBA VIRSMU DEZINFEKCIJAI IKDIENĀ.

 

Ražotājs: PRISMAN Pharma International AG, Šveice

Pārstāvis Baltijā: SIA Savanti,

Tallinas iela 49-2, Rīga, LV-1001

+371 22023229, +37129115512, +371 29277906

savanti@savanti.lv

 

 

komentāri

  • Reklāmkarogs
  • Reklāmkarogs